Wellbeing Institute

Chief Executive Officer – Agnieszka Czerkawska

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Czerkawska
Chief Executive Officer
Wellbeing Institute

+48 509 422 477

a.czerkawska@wellbeinginstitute.com.pl

MOJE PROFILE:      

Wellbeing Institute powstał, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. 

Oferując innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, zespół Wellbeing Institute pokazujefirmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a organizacja bez problemu osiąga swoje cele biznesowe.

Ich kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb programy wellbeingowe zawsze w centrum stawiają człowieka. Wierzą, że budowanie kultury organizacyjnej opartej na zasadach wellbeingu nie tylko pozwala pracownikom się rozwijać i realizować swój potencjał, ale przynosi również najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty dla firmy.Ich metodologia oparta jest na wieloletnim doświadczeniu pracy z ludźmi, na wiedzy naukowej oraz najnowszych badaniach. Kochają to, co robią i z radością towarzyszą ludziom i firmom w rozwoju.

Są dumni z tego, że jako pierwsza taka organizacja w Polsce Wellbeing Institute może szerzyć ideę wellbeingu i skupiać wokół niej praktyków, pasjonatów i profesjonalistów w tej dziedzinie. Otwarci na współpracę, chętnie angażują się w inicjatywy, których celem jest podnoszenie poziomu dobrostanu.

Agnieszka Czerkawska jest CEO Wellbeing Institute, happiness coachem, praktykiem psychologii pozytywnej, ekspertem wellbeing, trenerem biznesu, liderem, przedsiębiorcą, kobietą szczęśliwą i spełnioną.

Regularnie publikuje artykuły związane z wellbeingiem i szczęściem na łamach Personelu Plus, Personel&zarządzanie w Strefie Biznesu, miesięczniku Benefit, jest współautorką książki „Wellbeing w organizacji” wydawnictwa INFOR.  

Agnieszka jest pomysłodawcą i współorganizatorem największych wydarzeń wellbeingowych w Polsce – konferencji Wellbeing w praktyce, była także kierownikiem merytorycznym i wykładowcą pierwszych w Polsce studiów podyplomowych poświęconych tematyce wellbeingu – Wellbeing w organizacji. Pomaga i wspiera firmy oraz ich właścicieli w rozwoju biznesu i rozwoju osobistym. Doradzała ok. 1000 firmom, zrealizowała ze swoimi klientami ponad 650 projektów inwestycyjno-rozwojowych.

W pracy Agnieszka stosuje elementy psychologii pozytywnej, coachingu, neuronauki oraz Mindfulness. Jest certyfikowanym praktykiem metody Soul Body Fusion®

Swoje marzenia i cele realizuje zgodnie z własnym mottem: Wizja bez działania jest jak marzenie, działanie bez wizji, jest jak podróż bez celu, wizja w połączeniu z działaniem może zmienić świat”.

Ambasadorska Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Czerkawska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON