Wellbeing Institute

Chief Executive Officer – Agnieszka Czerkawska

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Czerkawska
Chief Executive Officer
Wellbeing Institute

+48 509 422 477

a.czerkawska@wellbeinginstitute.com.pl

MOJE PROFILE:      

Wellbeing Institute powstał, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. 

Oferując innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, zespół Wellbeing Institute pokazujefirmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a organizacja bez problemu osiąga swoje cele biznesowe.

Ich kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb programy wellbeingowe zawsze w centrum stawiają człowieka. Wierzą, że budowanie kultury organizacyjnej opartej na zasadach wellbeingu nie tylko pozwala pracownikom się rozwijać i realizować swój potencjał, ale przynosi również najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty dla firmy.Ich metodologia oparta jest na wieloletnim doświadczeniu pracy z ludźmi, na wiedzy naukowej oraz najnowszych badaniach. Kochają to, co robią i z radością towarzyszą ludziom i firmom w rozwoju.

Są dumni z tego, że jako pierwsza taka organizacja w Polsce Wellbeing Institute może szerzyć ideę wellbeingu i skupiać wokół niej praktyków, pasjonatów i profesjonalistów w tej dziedzinie. Otwarci na współpracę, chętnie angażują się w inicjatywy, których celem jest podnoszenie poziomu dobrostanu.

Agnieszka Czerkawska jest CEO Wellbeing Institute, happiness coachem, praktykiem psychologii pozytywnej, ekspertem wellbeing, trenerem biznesu, liderem, przedsiębiorcą, kobietą szczęśliwą i spełnioną.

Regularnie publikuje artykuły związane z wellbeingiem i szczęściem na łamach Personelu Plus, Personel&zarządzanie w Strefie Biznesu, miesięczniku Benefit, jest współautorką książki „Wellbeing w organizacji” wydawnictwa INFOR.  

Agnieszka jest pomysłodawcą i współorganizatorem największych wydarzeń wellbeingowych w Polsce – konferencji Wellbeing w praktyce, była także kierownikiem merytorycznym i wykładowcą pierwszych w Polsce studiów podyplomowych poświęconych tematyce wellbeingu – Wellbeing w organizacji. Pomaga i wspiera firmy oraz ich właścicieli w rozwoju biznesu i rozwoju osobistym. Doradzała ok. 1000 firmom, zrealizowała ze swoimi klientami ponad 650 projektów inwestycyjno-rozwojowych.

W pracy Agnieszka stosuje elementy psychologii pozytywnej, coachingu, neuronauki oraz Mindfulness. Jest certyfikowanym praktykiem metody Soul Body Fusion®

Swoje marzenia i cele realizuje zgodnie z własnym mottem: Wizja bez działania jest jak marzenie, działanie bez wizji, jest jak podróż bez celu, wizja w połączeniu z działaniem może zmienić świat”.

Ambasadorska Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Czerkawska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON