BEZPŁATNY WARSZTAT

Poznaj style
myŚlenia szefa,
a Twoja komunikacja bĘdzie efektywniejsza

.

FRIS®

Poznaj swój sposób myślenia i działania

Czy wiesz, że sposób komunikacji dopasowuje się do stylu myślenia i działania rozmówcy?  Dobra znajomość stylów myślenia nie tylko pozwoli Ci efektywniej komunikować się z drugą osobą, ale  również pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie i życiu prywatnym.

Wyobraź sobie, że Ziemię zamieszkują cztery gatunki różnych istot:

  • Zawodnicy pokonują przeciwności i zmierzają prosto do celu. Wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć.
  • Partnerzy więcej odczuwają, niż słuchają. Ich świat składa się z emocji i uczuć.
  • Wizjonerzy podążają za wizją, myślą wielotorowo, poszukują nowego, eksperymentują, tworzą.
  • Badacze tworzą spójną, kompletną całość z rozrzuconych kawałków. Rozważają, analizują, planują.

Cztery spojrzenia na świat. Cztery różne sposoby postrzegania, wykorzystywania informacji, reagowania i rozwiązywania problemów. Cztery różne języki. Możesz rozmawiać w każdym z nich, dzięki badaniu FRIS®.

WARSZTAT ONLINE

20 październik 2021, godz. 19:30

warsztat jest darmowy,
zapisz się już TERAZ!

TRENERKA

Żaneta Kajs to ekspert od kompetencji interpersonalnych. Uczy, jak być – jako kobieta oraz właścicielka biznesu – najlepszą wersją siebie. Będąc certyfikowanym trenerem FRIS® – metodologii badającej style myślenia i działania, pokazuje, jak mówić o swoich potrzebach, aby inni je rozumieli, oraz jak zadbać o zdrowe relacje zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.

Współtworzy skuteczne zespoły, solidne fundamenty firm oraz wspiera najlepszych szefów, a wszystko dzięki sztuce komunikacji.

OPINIE SFRISOWANYCH

Niezwykle ważna jest dla mnie wiedza jak na co dzień funkcjonuję, w jaki sposób podejmuję decyzje i rozwiązuję problemy. Pomimo tego, że dosyć dobrze siebie znałam wynik testu pomógł mi jeszcze efektywniej działać i prowadzić swoją firmę. Test FRIS jest bardzo pomocny w codziennym funkcjonowaniu. Jest idealny dla osób, które są w zespołach lub mają swoje firmy, gdyż łatwiej jest wtedy pracować z konkretnymi zadaniami ponieważ wiesz w czym jesteś najlepsza a co powinnaś oddelegować. 

Agnieszka Nortey

Autorka książki "Stylowa Królowa", Kreator Zmiany Wizerunku, Trener Wizerunku

Żaneta, to niezwykle doświadczona osoba, która wspaniale przeprowadziła mnie przez proces lepszego poznania siebie, za pomocą narzędzia FRIS. Pomogła mi zrozumieć w jaki sposób podejmuję decyzje, jakie style myślenia są mi bliższe dzięki czemu wiem jakich ludzi powinnam dobierać do współpracy. Przybliżyła mi schematy myślenia w 4 typach osobowości FRIS, teraz lepiej dobieram argumenty w rozmowie z zespołem.

Magdalena Molenda

właściciel firmy Bobby's Sp.z o.o.

Przez wiele lat prowadziłam swój biznes w sposób intuicyjny. Takie podejście wystarcza do pewnego momentu. Rozwijając firmę oraz budując zespół naturalnie pojawiła się potrzeba zdefiniowania procesów biznesowych oraz zbadania siebie pod kątem bycia liderem. Na ścieżce rozwoju osobistego poznałam fantastyczne narzędzie FRIS, które jasno określiło moje mocne strony, mój naturalny sposób działania jak i również obszary w których spalam swoją energię. Wiedza ta pozwala mi lepiej rozumieć siebie co przekłada się bezpośrednio na relacje osobiste oraz zawodowe. Jako lider mam większą świadomość, które zadania powinnam delegować oraz jak budować dobrze funkcjonujący zespół w mojej firmie. Dopełnieniem raportu w formie papierowej była konsultacja online z trenerem, która dała mi bardzo szeroki obraz wyników testu i ułatwiła ich interpretację.

Joanna Zielińska

Dyrektor Szkoły Języka Angielskiego YES

Pracując w zespole, dobrze jest wiedzieć kto ma jaki styl pracy i działania. Odkąd zostałyśmy sfrisowane, lepiej nam się ze sobą współpracuje. Teraz znamy swoje mocne i słabe strony, wiemy czego możemy się po sobie spodziewać i co najważniejsze – jesteśmy bardziej wydajne i skuteczne w działaniu! Jest to świetne narzędzie, który naprawdę usprawnia realizację projektów.

Team Czerwonej Szpilki

FRIS® – poznaj swój sposób myślenia i działania