Wspieramy oraz integrujemy kobiety poprzez tworzenie pozytywnej społeczności, jak również dostarczamy odpowiednie narzędzia wzmacniające ich markę osobistą i firmę

 

“Zapraszam Cię do świata Czerwonej Szpilki. Świata, w którym wszystko zależy od Ciebie.”

Magdalena Szewczuk
CEO Czerwona Szpilka

 

Główny nurt naszej działalności to wspieranie przedsiębiorczych kobiet. Jest to dla nas naturalnie ważne, aby miały one szansę rozwijać się i promować swoje biznesowe działania w przyjaznym i otwartym środowisku.
Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że relacje są nadrzędną wartością w każdej branży, dlatego właśnie na nie kładziemy szczególny nacisk i angażujemy uczestniczki naszych wydarzeń do tego, aby chętnie otwierały się na nowe znajomości.
Swoje działania kierujemy do kobiet, które chcą sterować swoim życiem, pragną osiągać sukcesy – zawodowe i te prywatne, są przedsiębiorcze, obejmują kierownicze stanowiska, są niezależnymi freelancerami lub prowadzą własną działalność, a do tego mają chęć nieustannego rozwijania się.

Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą to zapraszamy Cię do świata Czerwonej Szpilki. Świata, w którym najśmielsze cele stają się możliwe do osiągnięcia, a drzemiące w nas marzenia przekuwamy w plany do realizacji.

Organizujemy dla Was:

CAŁODNIOWE
KONFERENCJE

ŚNIADANIA
BIZNESOWE

SZKOLENIA
TEMATYCZNE

SPOTKANIA KLUBU
CZERWONEJ SZPILKI

Dzielimy się wiedzą i inspirujemy kobiety na co dzień zarówno w Klubie Czerwonej Szpilki, jak  również na naszych kanałach społecznościowych i blogu eksperckim na stronie internetowej.

FANÓW

Nasza strona na Facebooku liczy już ponad 6700 fanów!

POLUB NAS!

KOBIET

Grupa zamknięta Twoje życie – Twój wybór prowadzona przez Magdalenę Szewczuk rozwija się w zawrotnym tempie

DOŁĄCZ DO 3000 KOBIET!

KLUBOWICZEK

Prowadzimy KLUB Czerwonej Szpilki – z misją wspierania lokalnych przedsiębiorców – który prężnie się rozwija.

DOŁĄCZ DO NAS!

KONFERENCJI

Zorganizowaliśmy już ponad 30 konferencji. Największa z nich – Ladies Day odbywa się raz w roku. Sprawdź jak było ostatnio i zobacz, jakie planujemy najbliższe wydarzenia.

Kobieto, nie wahaj się!

Nie jest ważne, ile masz lat, jakie masz wykształcenie i skąd pochodzisz – ważne, dokąd zmierzasz. Pamiętaj, że sukces jest kobietą i każda na niego zasługuje. Ty również!

Dołącz do świata Czerwonej Szpilki!
Świata, w którym wszystko zależy od Ciebie.