Czerwona Szpilka z dnia na dzień staje się coraz większym projektem.  Magdalena Szewczuk cały czas wprowadza nowe pomysły – dziś Czerwona Szpilka wygląda zupełnie inaczej niż w momencie, kiedy powstała. Nazwę organizacji wymyśliła Magda 4 grudnia 2014 roku, a pomysł na uruchomienie takiej działalności zrodził się u dwóch Kaś. Kasi Szewczuk i Kasi Skubiszewskiej. Pierwsze spotkanie odbyło się we Wrocławiu w kwietniu 2015 roku, a od tego czasu:

 • Nasza strona na Facebooku liczy ponad 6500 fanówPOLUB NAS!
 • Grupa zamknięta rozwija się w zawrotnym tempie – dołącz do niemal 3000 kobiet!
 • Zorganizowaliśmy już ponad 20 konferencji. Największa z nich – Ladies Day odbywa się raz w roku. Sprawdź jak było ostatnio.
 • Nasze spotkania odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Wrocławiu – najbliższe wydarzenia
 • Nasza koncentracja jest skierowana na WROCŁAW – tu bije serce projektu.
 • Uruchomiliśmy działalność wydawniczą – wydaliśmy 5 książek, a teraz planujemy wydanie kolejnych sprawdź
 • Pod koniec 2017 roku uruchomiliśmy KLUB Czerwonej Szpilki – z misją wspierania lokalnych przedsiębiorców.

Przez wiele lat, prowadząc nasze biznesy, poznaliśmy mnóstwo wspaniałych i fascynujących kobiet. Kobiet z głowami pełnymi pomysłów, odważnych i pewnych siebie, jak również takich, które bały się wyrazić drzemiący w nich potencjał. Miały one jednak w sobie coś wspólnego – „gen przedsiębiorcy”, co było inspiracją do powstania Czerwonej Szpilki.

Czerwona Szpilka skierowana jest nie tylko do kobiet, które prowadzą już swój biznes lub dopiero planują to zrobić.

Wiemy dobrze, że jest wiele kobiet, które od lat pracują na etacie i w korporacjach – nie są szczęśliwe i myślą o zmianie, ale często brakuje im odwagi, by zawalczyć o swoje marzenia.

Naszą misją jest wspieranie kobiet w ich aspiracjach:

 • pragniemy wzmacniać ich wiarę we własne możliwości,
 • wspierać w odkrywaniu ich potencjału,
 • dodawać odwagi w dokonywaniu zmian na lepsze.

W tym celu:

 • organizujemy spotkania edukacyjne
 • patronujemy wydarzeniom skierowanym do kobiet, które poszukują nowych dróg rozwoju
 • z największą dbałością dobieramy prelegentów, którzy potrafią inspirować do działania i pokazują, jak śmiało budować swoją przyszłość.

Nasze spotkania to także nawiązywanie nowych znajomości, wymiana kontaktów biznesowych i świetna zabawa.

Jeśli czujesz, że właśnie nadszedł moment, aby zacząć żyć swoim życiem, realizować swoje plany i cieszyć się ze zmian na lepsze – dołącz do grona tych kobiet, które już skorzystały z naszych projektów.

Nie jest ważne, ile masz lat, jakie masz wykształcenie i skąd pochodzisz – ważne, dokąd zmierzasz. Pamiętaj, że sukces jest kobietą i każda na niego zasługuje. Ty również!

Serdecznie zapraszamy Cię na nasze spotkania, które odbywają się kilka razy w roku we Wrocławiu. Nieustannie pracujemy nad rozwojem projektu tak, by jak najwięcej kobiet mogło z niego skorzystać – mamy nadzieję, że Ty będziesz jedną z nich.

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT