Wspieramy oraz integrujemy kobiety poprzez tworzenie pozytywnej społeczności, jak również dostarczamy odpowiednie narzędzia wzmacniające ich markę osobistą i firmę

Czerwona Szpilka skierowana jest nie tylko do kobiet, które prowadzą już swój biznes lub dopiero planują to zrobić.

Magdalena Szewczuk

CEO, Czerwona Szpilka

Wiemy dobrze, że jest wiele kobiet, które od lat pracują na etacie i w korporacjach – nie są szczęśliwe i myślą o zmianie, ale często brakuje im odwagi, by zawalczyć o swoje marzenia.
Kierujemy więc swoje działania do każdej kobiety, która chce sterować swoim życiem, pragnie osiągać sukcesy – zawodowe i te prywatne, jest przedsiębiorcza i ma chęć nieustannego rozwijania się.

Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą to zapraszamy Cię do świata Czerwonej Szpilki. Świata, w którym najśmielsze cele stają się możliwe do osiągnięcia, a drzemiące w nas marzenia przekuwamy w plany do realizacji.

Organizujemy dla Was:

CAŁODNIOWE
KONFERENCJE

ŚNIADANIA
BIZNESOWE

SZKOLENIA
TEMATYCZNE

SPOTKANIA KLUBU
CZERWONEJ SZPILKI

Dzielimy się wiedzą i inspirujemy kobiety na co dzień zarówno w Klubie Czerwonej Szpilki, jak  również na naszych kanałach społecznościowych i blogu eksperckim na stronie internetowej.

FANÓW

Nasza strona na Facebooku liczy już ponad 6700 fanów!

POLUB NAS!

KOBIET

Grupa zamknięta Twoje życie – Twój wybór prowadzona przez Magdalenę Szewczuk rozwija się w zawrotnym tempie

DOŁĄCZ DO 3000 KOBIET!

KLUBOWICZEK

Prowadzimy KLUB Czerwonej Szpilki – z misją wspierania lokalnych przedsiębiorców – który prężnie się rozwija.

DOŁĄCZ DO NAS!

KONFERENCJI

Zorganizowaliśmy już ponad 30 konferencji. Największa z nich – Ladies Day odbywa się raz w roku. Sprawdź jak było ostatnio i zobacz, jakie planujemy najbliższe wydarzenia.

Kobieto, nie wahaj się!

Nie jest ważne, ile masz lat, jakie masz wykształcenie i skąd pochodzisz – ważne, dokąd zmierzasz. Pamiętaj, że sukces jest kobietą i każda na niego zasługuje. Ty również!

Dołącz do świata Czerwonej Szpilki!
Świata, w którym wszystko zależy od Ciebie.