Zbliża się najgorętsza noc w roku, a zaraz po niej czas wielu zabaw, imprez, bali i spotkań z przyjaciółmi, czyli karnawał.
Co roku śledzimy trendy, a media prześcigają się z informacjami, co najlepiej na siebie włożyć w tę jedyną – sylwestrową noc. Niezależnie od tego, gdzie zamierzamy spędzić wieczór i w jakim towarzystwie, nie możemy zapomnieć o jednym najważniejszym elemencie naszego wizerunku – swoim samopoczuciu.

Żeby jak najbardziej ułatwić Ci przygotowanie się (nie tylko na tę jedną imprezę) Małgorzata Osuch – stylistka i współwłaścicielka salonów DOM MODY we Wrocławiu zebrała 10 złotych porad.

Są one ponadczasowe i uniwersalne – wykorzystuj je na co dzień i przez cały rok – bez względu na panującą akurat modę.

Dzięki temu poczujesz się sexy, wprawisz się w lepszy nastrój i podbudujesz swoją pewność siebie!

Kilka porad Małgorzaty Osuch:
  1. Dobrze dopasowane i dobrane ubrania blisko ciała nadają sylwetce bardzo kobiecą formę, w przeciwieństwie do oversizowych  bezkształtnych rzeczy.
  2. Monochromatyczne zestawienia działają dużo lepiej na sylwetkę niż wielokolorowe miszmasze. Spodnie w kolorze bluzki lub marynarki wydłużają sylwetkę i nadają jej seksowny charakter.
  3. Oczywiście  obcasy. Działają jak magia. Wydłużają nogi, zmieniają postawę i kuszą płeć przeciwną.
  4. Kwiaty i motywy kwiatowe. Sukienka w kwiaty to kwintesencja kobiecości. Odpowiednio dobrana nadaje pewności siebie i odrobinę kokieterii
  5. Biżuteria to moc, kieruje wzrok na piękne fragmenty kobiecego ciała: szyja, dekolt, nadgarstki, dłonie, obojczyk.
  6. Czerwień, czyli kolor miłości i kobiecej mocy. Kolor czerwony dodaje pewności siebie, energii i seksapilu. Po za tym zawsze przyciąga uwagę.
  7. Duże okulary maskują zmęczenie i dodają tajemniczości, a jak wiemy – w tajemnicy największa siła.
  8. Bielizna, nieważne czy koronkowa, czy bawełniana, czy gładka. Bielizna musi być dobrze dobrana, dodawać pewności siebie i nadawać odpowiednią postawę naszej sylwetce.
  9. Uśmiech to największa moc kobiet i prosty kontakt z drugą osobą. Uśmiech na co dzień ułatwia załatwić wszystkie trudne sprawy i szybko rozwiązać problemy.
  10. Nie zapomnijmy, że wysoki i postawny mężczyzna u naszego boku doda nam pewności i miłości, a tego potrzebujemy najbardziej.

My oczywiście uwielbiamy połączenie punktu 3 i 6, czyli czerwień na nogach w postaci szpilek 😉
Według nas to element ubioru, który prezentuje kobietę odważną, zdecydowaną i sięgającą odważnie po swoje marzenia.

W czym Ty czujesz się najlepiej?

Małgorzata Osuch

Małgorzata Osuch

Stylistka

 

DOM MODY