Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk

CEO

Magdalena Szewczuk, CEO Czerwona Szpilka

Z dumą nazywam siebie kobietą sukcesu, a na swoje powodzenie pracuję od 2002 roku. Gdy zaczynałam karierę jako konsultantka kosmetyczna, nie spodziewałam się nawet, ile w moim życiu zmieni nowa branża. 5 lat później związałam się z firmą Betterware i poczułam, że oto nadeszła szansa na biznes życia. Nie myliłam się – konsekwencja w działaniu, determinacja i wytrwała praca zaprowadziły mnie na sam szczyt. Zostałam Diamentowym Dyrektorem Generalnym, a przy tym wciąż rozwijam markę Blue Nature, cudowne dziecko Betterware. Swój pierwszy milion zarobiłam na długo przed 30. urodzinami.

Rozpiera mnie twórcza energia, uwielbiam nowe wyzwania i kontakt z ludźmi. Działanie dodaje mi skrzydeł, a nowych pomysłów nigdy nie brakuje. Jednym z nich była organizacja wydarzeń dla kobiet wspólnie z siostrą i przyjaciółką – tak właśnie 4 grudnia 2014 roku powstała Czerwona Szpilka. Długo myślałyśmy nad nazwą dla tego wyjątkowego projektu, ale w efekcie idealnie oddaje ona nasze skojarzenie z silną, pewną siebie kobietą, która wie czego chce i każdego dnia dąży do realizacji swoich celów. A jaki był cel Czerwonej Szpilki? Mobilizacja płci pięknej do dokonywania pozytywnej zmiany, dodanie odwagi i obudzenie w kobietach genu przedsiębiorczości.

Dziś Czerwona Szpilka to znacznie więcej, niż wydarzenia dla kobiet. Choć projekt ewoluował, wciąż tworzę go z tą samą pasją, a towarzyszy mi w tym moja fantastyczna siostra i zespół świetnych ludzi, których za chwilę poznasz.

#TwojeŻycieTwójWybór – oto esencja mojego podejścia. Jeśli chcesz poznać je lepiej, zapraszam do grupy na Facebooku oraz na mój instagramowy profil.


 

Odkąd skończyłam 16 lat pracuję na swój rachunek. Od 2008 roku współpracuje z firmą marketingu wielopoziomowego, który nauczył mnie kontaktu z różnymi klientami. Spróbowałam pracy w korporacji, jednak szybko zorientowałam się, że to nie droga, którą chcę podążać.

Wyznaje zasadę balansu w życiu. Jestem współzałożycielką Projektu Czerwona Szpilka, gdzie odpowiadam za kwestie finansowe. Uwielbiam kontakt z ludźmi.

Przez kilka lat prowadziłam bloga Biblioteka Lidera, gdzie recenzowałam książki – między innymi z zakresu rozwoju osobistego i psychologii sprzedaży. Czytanie to moja ogromna pasja. Dlatego, kiedy tylko mogę, oddaje się lekturze. Po przeczytaniu swojej ulubionej książki, “Cień Wiatru” Carlosa Zafona, zapragnęłam nauczyć się języka hiszpańskiego, aby móc przeczytać książkę w oryginale. Od tamtej pory pasjonuje się Hiszpanią i krajami latynoamerykańskimi.

Najlepiej czuje się przy organizacji eventów “od kuchni”  to, co widać to wierzchołek góry – prawdziwa praca zaczyna się na wiele miesięcy przed dniem premiery.

Uważam, że człowiek uczy się całe życie, dlatego rok temu rozpoczęłam studia na kierunku kulturoznawstwo, który jeszcze bardziej rozwija moje pasje. Interesuje się muzykoterapią i nie ukrywam, że chciałabym podążyć w tym kierunku.

Uwielbiam odkrywać nowe miejsca. Jak coś skradnie moje serce, zajmuje się tym na 100%. Dzięki systemowi, w jakim pracuję, mogę podróżować, gdyż uwielbiam poznawać nowe miejsca. Zwiedziłam dużą część Europy, Afryki, Azji, a także kraje Ameryki Północnej.

Kiedy potrzebuje odpoczynku, wybieram się na jogę. 🙂

 


 

Katarzyna Szewczuk

Katarzyna Szewczuk

Project Manager

Angela Semczuk

Angela Semczuk

Office Manager

Mocno wierzę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych i że dobro wraca. Jestem niepoprawną optymistką i uważam, że pod żadnym pozorem nie wolno karmić swoją energią negatywnych emocji.

Szansa na osiągnięcie celu jest wprost proporcjonalna do wysiłku włożonego w jego realizację, więc gdy zaczynam działać, to zawsze robię to na 100%, nie uznaję połowicznie wykonanych zadań.

Mam już ponad 10 – letnie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem. Jestem po szkoleniach z technik sprzedaży i z asertywności. Bardzo lubię kontakt z ludźmi i cenię go także w relacjach zawodowych. W Czerwonej Szpilce mam szansę praktykować wiedzę, którą zdobyłam na studiach Dziennikarstwa i komunikacji społecznej i robić to, co zawsze mnie pociągało, czyli praca przy organizacji imprez, wydarzeń. Powiedziałabym, że trafiłam tutaj przypadkiem, ale uważam, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Wszystko przyciągamy sobie sami i mamy wpływ na więcej niż nam się wydaje.

Moja pasja życiowa i pochłaniacz wolnego czasu to góry i wspinanie. Gdy tylko jest okazja, to pakuję plecak i ruszam podbijać szczyty.


 

 

Kamil Szerszeński, certyfikowany Social Media Manager. Z wykształcenia fotograf i grafik komputerowy. 

Kiedy mówię, że mam 23 lata i ponad 10 lat doświadczenia zawodowego, ludzie patrzą ze zdziwieniem. W wieku 12 lat po poważnym wypadku, przewartościowałem swoje życie i robiłem wszystko, co mogłoby mi pomóc w przyszłości być lepszym w swojej dziedzinie.

W 2011 roku w głosowaniu internautów zdobyłem tytuł Fotografa Roku. W wieku 16 lat zrobiłem pierwsze zdjęcie na okładkę gazety. Pierwszą wystawę zdjęć. Stworzyłem internetowy magazyn life-stylowy. Prowadziłem blogi internetowe, które miesięcznie odwiedzało milion osób. Byłem konferansjerem na eventach i pracowałem w agencji modelek.

Mimo młodego wieku zarządzałem kilkunastoosobowym zespołem, zajmowałem się marketingiem, robiłem grafiki i zdjęcia dla wielu firm.  W 2017 roku przeprowadziłem swoje pierwsze szkolenie z Social Mediów w biznesie. Zawsze byłem artystyczną duszą, która nie może usiedzieć w miejscu.

Nie wierzę w przypadki i fakt, że poznałem siostry Szewczuk nie był bez powodu. Dlatego dziś wszystkich mogę zaprosić do sprawdzenia oferty agencji medialnej By The River, projektu stworzonego wspólnie z Magdaleną Szewczuk oraz na mój Instagram.


 

Kamil Szerszeński

Kamil Szerszeński

Marketing Manager

Agnieszka Majewska

Agnieszka Majewska

Copywriter

Moja podróż z Czerwoną Szpilką trwa od ponad roku. Pierwsze kroki postawiłam na jednej z konferencji i wiedziałam, że to się nie może tak skończyć. Atmosfera, emocje i energia, którą tu poczułam przyciągnęła mnie niczym magnes i puścić nie chce, na szczęście:-)
Spotkanie z Czerwoną Szpilką to był szczególny moment w moim życiu. Utrata pracy w korporacji po urlopie macierzyńskim i jednocześnie pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu w marketingu sieciowym. To wszystko mnie nie pociągnęło w dół, a sprawiło właśnie, że zaczęłam działać. Powiedziałam sobie samej, że nie chcę, by strach był większy, niż moje marzenia. Tylko ode mnie zależy przecież, dokąd zaprowadzą mnie moje decyzje, wybory. To ja wyznaczam sobie cele i dążę do nich mimo wszystko. Mam też obawy, strefy komfortu, które niechętnie się opuszcza. To jednak jest część procesu, część drogi, którą idę konsekwentnie, bo wiem, że każdy kolejny osiągnięty cel, każda przeszkoda, którą pokonuję jest dla mnie dowodem na to, że warto.

Działania Czerwonej Szpilki wspieram na różnych poziomach. Poprzez pisanie relacji z wydarzeń, wspieranie działań online na naszych profilach na Facebooku i Instagramie, pomoc przy organizacji naszych spotkań i konferencji oraz inne “robótki ręczne”.
Idea wspierania kobiet w ich rozwoju, za którą podąża nasza organizacja jest mi szczególnie bliska.

Swoją energię dzielę też między mój biznes z wegańskimi produktami, który wziął się z potrzeby i chęci zdrowego podejścia do życia, a dom. Dla swoich trzech mężczyzn organizuję życie rodzinne niemalże od A do Z. I wiecie co? Uwielbiam to! Potrafię zatracić się w kuchni i prasowaniu, ale kiedy mogę fotografuję, czytam jedną, z co najmniej pięciu książek, które leżą aktualnie na mojej nocnej szafce, ćwiczę i żyć nie mogę bez muzyki!

W moim życiu jest jeszcze sporo miejsca na kolejne działania i możliwości, które zamierzam wykorzystać, bo nie chcę żałować, że nie spróbowałam!


 

Jestem nieco szalonym nonkonformistą, a tworzenie stron internetowych, to moja wieloletnia pasja, którą stale rozwijam. Tworzenie stron internetowych sprawia mi ogromną satysfakcję. Jestem w stanie godzinami siedzieć i szukać rozwiązania, które odpowiada potrzebom mojego klienta, a następnie poświęcić kolejne godziny na jego prawidłowe wdrożenie.


 

Artur Krzyk

Artur Krzyk

Webdeveloper

www.inaczej.tk

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT