Gotowa, aby wejść na wyższy poziom w biznesie?

MAGDALENA SZEWCZUK

Mentorka kobiet, mówczyni motywacyjna, trenerka biznesu specjalizująca się w budowaniu pewności siebie.

Angażuje współpracujące z nią kobiety w proces aktywnego poszukiwania swojego potencjału i motywuje do działania w osiąganiu trwałych zmian mentalnych. Poprzez wsparcie emocjonalne i mentoring, pomaga kobietom przezwyciężyć lęki, zaistnieć w życiu zawodowym oraz w pełni rozwinąć swoje skrzydła w biznesie.

Twórczyni autorskich programów transformacyjnych: „Zatrzymaj się, by przyspieszyć”, „Twój biznes – Twoje zasady”, „Twoje życie – Twój wybór”, „Zawsze pewna siebie”.
Jest autorką licznych artykułów i publikacji na temat rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty i szkolenia, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami.

Założycielka klubu Czerwona Szpilka, wyjątkowej przestrzeni dla kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, w której znajdują inspirację i motywację do zbudowania biznesu marzeń. To tutaj od 2014 roku promuje przedsiębiorczość kobiet, edukując jak świadomie budować swój biznes oraz swoją markę osobistą. Pokazuje jak można działać na FLOW osiągając spektakularne wyniki realizując swoją misję wspierania kobiet w drodze do niezależności. 

Czerwona Szpilka to firma, która dziś opiera się na trzech filarach:

1.Szpilka Klub – ogólnopolski biznesowy klub dla kobiet.
2 Szpilka Events – organizacja wydarzeń premium.
3.Szpilka Media – butikowa agencja marketingowa z usługami dla kobiecych biznesów.

W biznesie aktywnie działa od 2003 roku, dziś ma trzy niezależne źródła dochodu, które pozwoliły jej stać się kobietą niezależną mentalnie i finansowo.

Już od czasów szkolnych wiedziała, że chce być swoim własnym szefem. To marzenie zaczęła realizować jeszcze przed maturą. Swoje pierwsze biznesowe kroki stawiała w marketingu sieciowym. Spektakularne sukcesy w sprzedaży, rekrutacji i budowaniu zespołów sprawiły, że jeszcze przed 30 urodzinami zarobiła swój pierwszy milion. Jest Top Liderką w branży. Zgodnie z planem przeszła na „emeryturę” kończąc 30 lat. Dzięki temu dziś ma czas i pieniądze, aby realizować swoją misję zmiany mentalnej wśród kobiet na szeroką skalę, inspirując je do hasła, które towarzyszy jej całe życie:

Twoje życie- Twój wybór.

Magda Szewczuk

SZKOLENIA I MENTORING Z MAGDALENĄ SZEWCZUK

MASTERCLASS

Wprowadź zasady do swojego biznesu, które sprawią, że będziesz mieć więcej klientów i wyższe przychody!

Uwaga bez dodatkowych godzin pracy!

W tej wspólnej podróży zmierzamy
w kierunku 
prowadzenia biznesu na FLOW.

6- tygodniowy MasterClass “Twój Biznes- Twoje Zasady”

Magda Szewczuk

Indywidualny mentoring

Potrzebujesz inspiracji, energii do działania, konkretnego planu?

Do tego szybki audyt Twoich mediów społecznościowych i materiał foto-wideo do publikacji.

Dzień VIP z Magdaleną Szewczuk to dzień, w którym cała uwaga mentorki będzie skupiona wyłącznie na Tobie.

Nie potrzebujesz całego dnia?

Wybierz indywidualny mentoring 2-godzinny

A MOŻE WYJAZD POŁĄCZONY Z MENTORINGIEM?

“Zatrzymaj się, by przyspieszyć” to weekendowy wyjazd relaksacyjny połączony z mentoringiem Magdaleny Szewczuk oraz warsztatami innych inspirujących kobiet.

SLOW WEEKEND JUŻ W CZERWCU!