Czerwona Szpilka & Żaneta Kajs

Bądź najlepszą
wersją szefa.
O zasadach skutecznej komunikacji w zespole

Wyobraź sobie, że Ziemię zamieszkują cztery gatunki różnych istot:

 • Zawodnicy pokonują przeciwności i zmierzają prosto do celu. Wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć.
 • Partnerzy więcej odczuwają, niż słuchają. Ich świat składa się z emocji i uczuć.
 • Wizjonerzy podążają za wizją, myślą wielotorowo, poszukują nowego, eksperymentują, tworzą.
 • Badacze tworzą spójną, kompletną całość z rozrzuconych kawałków. Rozważają, analizują, planują.

Cztery spojrzenia na świat. Cztery różne sposoby postrzegania, wykorzystywania informacji, reagowania i rozwiązywania problemów. Cztery różne języki. Dzięki tej wiedzy komunikacja i delegowanie zadań w zespole w końcu staną się przyjemnością!

OFERTA WAŻNA DO:

28-10-2021 r. 23:59

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Trenerka

Żaneta Kajs

Żaneta Kajs to ekspert od kompetencji interpersonalnych. Uczy, jak być – jako kobieta oraz właścicielka biznesu – najlepszą wersją siebie. Będąc certyfikowanym trenerem FRIS® – metodologii badającej style myślenia i działania, pokazuje, jak mówić o swoich potrzebach, aby inni je rozumieli, oraz jak zadbać o zdrowe relacje zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.

Współtworzy skuteczne zespoły, solidne fundamenty firm oraz wspiera najlepszych szefów, a wszystko dzięki sztuce komunikacji.

Co zyskasz dzięki KURSOWI

Dlaczego warto?

 • nauczysz się, jakich błędów nie popełniać w zarządzaniu zespołem
 • poznasz narzędzia skutecznej komunikacji
 • poznasz narzędzie, dzięki któremu “zeskanujesz” potencjał swój oraz swojego zespołu
 • dowiesz się, jaki masz styl zarządzania
 • dowiesz się, jak być bardziej skuteczna w komunikacji biznesowej
 • zdiagnozujesz, co wnosisz do zespołu lub Twoich relacji biznesowych
 • sprawisz, że Twoja samoocena poszybuje w górę z prędkością światła
 • lepiej zrozumiesz swojego klienta i jego potrzeby
 • zrealizujesz cele szybciej i na większą skalę
 • osiągniesz wzrost sprzedaży

moduł 1

STYL MYŚLENIA I DZIAŁANIA LIDERA

W pierwszym module poznasz swój styl myślenia i sposób działania, od którego zależy Twoje zarządzanie zespołem. Dowiesz się, jakie są style myślenia FRIS®. Czym się różnią? Czym wyróżniają? Czy istnieje najlepszy styl? Poruszony zostanie również temat talentów i mocnych stron, które są istotą skutecznego lidera.

moduł 2

STYLE komunikacyjne FRIS®

W drugim module poznasz cztery spojrzenia na świat. Cztery style komunikacyjne. Cztery zupełnie inne podejścia do zarządzania i komunikacji. Nauczysz się również rozpoznawać te style na podstawie komunikatów i zachowań. Otrzymasz ponadto instrukcję obsługi każdego ze stylów. 

moduł 3

BARIERY KOMUNIKACYJNE

Czy wiesz, że istnieją ogólne zasady komunikacji, których znajomość pomoże Ci dogadać się z każdym? Istnieje 6 takich zasad i o wszystkich dowiesz się z tego modułu. Poruszony zostanie również temat asertywności w zespole. W ostatniej lekcji zajmiemy się FRIS-owymi obszarami do kontroli. Korzystając z FRIS®, pracujemy pozytywnie oraz pokazujemy możliwości i mocne strony ludzi. Drugim, równie ważnym aspektem, jest wskazywanie zagrożeń wynikających z nadmiernie rozwiniętych cech. Dzięki temu możesz zobaczyć swoją pracę i relacje z innymi wyraźniej, jak również dostrzec zagrożenia, których nie widzimy. Najtrudniej jest zobaczyć u siebie obszary do kontroli.

moduł 4

SUPERMOCE LIDERA

 W czwartym module dowiesz się, czym jest exposé szefa. Jakie korzyści przynosi? Kiedy najlepiej je wygłaszać? Co powinno zawierać? Poznasz model wyznaczania celu z pracownikami. Nauczysz się udzielać informacji zwrotnej. Z tej lekcji dowiesz się także, co powoduje niechęć do delegowania, co wpływa na proces delegowania i jak wygląda model delegowania zadań.

moduł 5

PotencjaŁ TWOJEGO ZESPOŁU

Nauczysz się przeprowadzać rozmowę rekrutacyjną, aby zatrudnić brakujące ogniwo do Twojego zespołu. Dowiesz się, jak stworzyć profil pracownika uzupełniającego Twój styl myślenia. Poznasz proces FRIS oraz to z czego się składa. W ostatniej lekcji zostanie poruszony temat alokacji talentów w Twoim zespole.

W RAMACH KURSU OTRZYMASZ:

 • 5 MODUŁÓW
 • 17 KONKRETNYCH LEKCJI
 • PRAKTYCZNY PDF
 • ZESZYT ĆWICZEŃ PDF
 • WYWIADY OSÓB SFRISOWANYCH (tylko pakiet GOLD i VIP)

Wybierz pakiet dla siebie

OFERTA WAŻNA DO:

28-10-2021 r. 23:59

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

OPINIE SFRISOWANYCH

Niezwykle ważna jest dla mnie wiedza jak na co dzień funkcjonuję, w jaki sposób podejmuję decyzje i rozwiązuję problemy. Pomimo tego, że dosyć dobrze siebie znałam wynik testu pomógł mi jeszcze efektywniej działać i prowadzić swoją firmę. Test FRIS jest bardzo pomocny w codziennym funkcjonowaniu. Jest idealny dla osób, które są w zespołach lub mają swoje firmy, gdyż łatwiej jest wtedy pracować z konkretnymi zadaniami ponieważ wiesz w czym jesteś najlepsza a co powinnaś oddelegować. 

Agnieszka Nortey

Autorka książki "Stylowa Królowa", Kreator Zmiany Wizerunku, Trener Wizerunku

Żaneta, to niezwykle doświadczona osoba, która wspaniale przeprowadziła mnie przez proces lepszego poznania siebie, za pomocą narzędzia FRIS. Pomogła mi zrozumieć w jaki sposób podejmuję decyzje, jakie style myślenia są mi bliższe dzięki czemu wiem jakich ludzi powinnam dobierać do współpracy. Przybliżyła mi schematy myślenia w 4 typach osobowości FRIS, teraz lepiej dobieram argumenty w rozmowie z zespołem.

Magdalena Molenda

właściciel firmy Bobby's Sp.z o.o.

Przez wiele lat prowadziłam swój biznes w sposób intuicyjny. Takie podejście wystarcza do pewnego momentu. Rozwijając firmę oraz budując zespół naturalnie pojawiła się potrzeba zdefiniowania procesów biznesowych oraz zbadania siebie pod kątem bycia liderem. Na ścieżce rozwoju osobistego poznałam fantastyczne narzędzie FRIS, które jasno określiło moje mocne strony, mój naturalny sposób działania jak i również obszary w których spalam swoją energię. Wiedza ta pozwala mi lepiej rozumieć siebie co przekłada się bezpośrednio na relacje osobiste oraz zawodowe. Jako lider mam większą świadomość, które zadania powinnam delegować oraz jak budować dobrze funkcjonujący zespół w mojej firmie. Dopełnieniem raportu w formie papierowej była konsultacja online z trenerem, która dała mi bardzo szeroki obraz wyników testu i ułatwiła ich interpretację.

Joanna Zielińska

Dyrektor Szkoły Języka Angielskiego YES

Pracując w zespole, dobrze jest wiedzieć kto ma jaki styl pracy i działania. Odkąd zostałyśmy sfrisowane, lepiej nam się ze sobą współpracuje. Teraz znamy swoje mocne i słabe strony, wiemy czego możemy się po sobie spodziewać i co najważniejsze – jesteśmy bardziej wydajne i skuteczne w działaniu! Jest to świetne narzędzie, który naprawdę usprawnia realizację projektów.

Team Czerwonej Szpilki

Zobacz, co mÓwiĄ sFRISowani

Wybierz pakiet dla siebie

OFERTA WAŻNA DO:

28-10-2021 r. 23:59

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak otrzymam dostęp do kursu?

Po dokonaniu płatności otrzymasz mailowo dane dostępowe do Strefy Czerwonej Szpilki, na której zostanie założone konto. Po zalogowaniu zobaczysz materiały z kursu.

Czy otrzymam fakturę?

Składając zamówienie, możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę. Po złożeniu zamówienia z wypełnionymi danymi do faktury otrzymasz ją w formie elektronicznej PDF.

Co znajdziesz w indywidualnym raporcie FRIS

Raport FRIS jest w wersji PDF. Składa się z około 20 stron i zawiera interpretację Twoich wyników z badania FRIS. Znajdziesz w nim m.in. informację o tym, jaki jest Twój styl myślenia oraz styl działania.

FRIS® – poznaj swój sposób myślenia i działania