Druga edycja Ladies Day zbliża się wielkimi krokami! Pora więc uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić dwie wyjątkowe kobiety, które tego dnia nas zachwycą i zainspirują. Jedna z nich zasłynęła dzięki… zupom, a druga – dzięki porywom serca. Czy wiesz już, kto dołączy do grona prelegentek Ladies Day?

Mamy ogromną słabość do kobiet z pasją – takich, które robią w życiu to, co kochają, przekuwając hobby w pracę. Dlatego już nie możemy się doczekać, aż na naszej scenie staną ONE! Panel merytoryczny na tegorocznej edycji Ladies Day uświetnią Monika Honory i Katarzyna Gubała.

Twoja waga to odwaga!

Od dziecka miała problemy z wagą. Choć patrząc na nią dziś, nikt by się tego nie spodziewał, to Monika Honory przez większość swojego życia była po prostu otyła – i wcale nie wstydzi się o tym mówić. Wręcz przeciwnie! Ze swojej słabości uczyniła ogromny atut, który teraz pozwala jej pomagać innym.

Lata nierównej walki z nadprogramowymi kilogramami, efektem jo-jo, kompleksami i brakiem wiary w siebie, odcisnęły na Monice duże piętno. Tak duże, że wygrana tej walki z nimi stała pod znakiem zapytania. Wystarczyło jednak jedno pozornie błahe wydarzenie, by nasza superbohaterka odnalazła w sobie siłę i determinację do zmiany. Efekt? Monika przeobraziła się nie do poznania – nie tylko z wyglądu. Jest zdrowa, wygląda olśniewająco, czuje się w końcu pewna siebie i wartościowa. Wspiera osoby, które, tak jak ona kiedyś, borykają się z otyłością. Prowadzi indywidualne konsultacje, warsztaty i szkolenia, wydała 5 książek i kilka płyt DVD z ćwiczeniami i promuje autorski program dietetyczny „Przemiany wg Moniki Honory”. Jako ekspert pojawia się w telewizji, radio i prasie.

Coś, co dawniej było dla niej wielkim problemem, dziś daje siłę napędową do działania. Już 17 marca masz szansę poznać historię Moniki z pierwszej ręki!

Kuchnia roślinna zdrowie Ci winna!

Utalentowana pisarka i dziennikarka, która kocha zdrowe jedzenie, jogę i życie we własnym rytmie. Nasza kolejna prelegentka, Katarzyna Gubała, to czerwonowłosy pocisk dobrej energii! Autorka powieści „Ukłony dla żony”, „Faceci z sieci” i „Warzywa górą!” doskonale wie, jak zarażać optymizmem. Kasia specjalizuje się w kuchni roślinnej, z pasją popularyzując ten nurt żywieniowy. Przez wiele lat prowadziła zresztą poczytne czasopisma o kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, więc zdecydowanie wie, o czym mówi. Po mistrzowsku łączy swoje pasje z pracą i prowadzeniem domu.

O tym, jak żyć zdrowo i świadomie, a przede wszystkim – po swojemu, opowie nam podczas drugiej edycji Ladies Day. Na pewno będzie apetycznie i inspirująco. Czy Kasia zdradzi nam swój przepis na życie? Przekonamy się już niebawem.

Czekające nas w marcu święto kobiet zapowiada się fantastycznie! Śledź uważnie nasze media, by poznać sylwetki kolejnych prelegentek. Kto wystąpi obok Moniki i Kasi? Czym zaskoczy Cię w tym roku Czerwona Szpilka? Mamy nadzieję, że niejednym.

 

 

 

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT