Ladies Every Day

Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie, które organizujemy 2 razy w roku. Można śmiało powiedzieć, że to takie mini Ladies Day. Jest kobieco, energetycznie i oczywiście merytorycznie. Zawsze podczas naszych wydarzeń stawiamy na praktyczną wiedzę przekazywaną od ekspertów. Tutaj również możesz liczyć na przynajmniej jedno wystąpienie o charakterze warsztatowym.

Hotel Terminal

Wrocław, Rakietowa 33

23.06.2018

(sobota)

Najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem:

„Kobieto, dbaj o siebie”

Harmonia – Slow Life – Slow Food Balans między życiem zawodowym i prywatnym, dbanie o siebie w obszarze zdrowia, ciała i ducha.

Zwolnij.

Harmonia ciała i ducha w rytmie slow.

Praca, dom, pasja, relacje… W Twoim życiu dużo się dzieje! Czy pośród pilnych zajęć znajdujesz czas, by zatrzymać się na moment i po prostu być – zdrowa, szczęśliwa, spełniona? Czy potrafisz się o siebie zatroszczyć? Współczesna kobieta sukcesu ma ogromny apetyt na życie. Chce rozwijać karierę, kompetencje zawodowe, ale także własne zainteresowania i umiejętności. Pragnie zarabiać, podróżować, cieszyć się czasem z bliskimi, odpoczywać, pracować… najlepiej wszystko naraz. Znasz to? Pogoń za szczęściem przybiera czasem szaleńcze tempo – na pewno wiesz, jak to działa. Nagle doba staje się zbyt krótka, a notatnik pęka w szwach od nadmiaru planów, pomysłów i rzeczy do zrobienia. Zaczyna cierpieć najważniejszy związek w naszym życiu: relacja z samą sobą. Pora powiedzieć STOP. Zatrzymaj się na moment i powróć do siebie – do równowagi, dzięki której pełnia życia jest możliwa do osiągnięcia. Wsłuchaj się w język swojego ciała, pozwól odpocząć umysłowi… Zaobserwuj emocje. Znajdź balans. Już 23 czerwca 2018 roku zapraszamy Cię we wspólną podróż do świata harmonii. W poszukiwaniu złotego środka między karierą a życiem prywatnym zadbamy o siebie od stóp do głów… i dalej. Odnajdziemy własny rytm, w którym ciało i dusza tańczą najpiękniejszy taniec. Przyjrzymy się filozofii slow life – razem nauczymy się, że czasami mniej znaczy lepiej, a wolniej – szybciej. Nie zabraknie też okazji do duchowej odnowy ani… kuchni w tempie slow. „Kobieto, dbaj o siebie”, to wezwanie, byś już teraz zadbała o równowagę w swoim życiu. Wesprą Cię w tym najlepsi eksperci, którzy staną na naszej scenie. Wśród nich znajdzie się m.in. Elżbieta Krokosz – międzynarodowy trener z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej misją, a zarazem największą pasją, jest pomaganie innym w odkrywaniu ich talentów i nauczanie, jak nimi zarządzać. Postaw z nami krok w kierunku harmonii. Do zobaczenia 23 czerwca!

PIERWSZA PRELEGENTKA LADIES EVERY DAY!


Elżbieta Krokosz

Międzynarodowy coach i założyciel Talent Development Institute. Od  20 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją – rozwojem potencjału ludzi. Jest autorem ogólnopolskiego projektu “Zarządzaj swoim talentem”, którego celem jest pomaganie ludziom w odkrywaniu, na czym polega ich pasja i jak odważnie wykorzystywać swój potencjał.  “Żyj prawdziwie, żyj odważnie”  to jej misja. Swoje doświadczenie zdobyła pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii. Zarządzała największymi programami talentowymi w organizacjach.

Jak zarządzać własnym talentem? – czyli odkryć, czym chcemy się zajmować w życiu i odważnie to osiągać

Od 20 lat pasjonuje mnie rozwój potencjału ludzi i w tym obszarze współpracuję z wieloma międzynarodowymi firmami jako trener i coach, założyłam Talent Development Institute. Rozwój talentów ludzi, pomaganie im w odkrywaniu czego chcą od życia i jak to realizować to moja misja. Według badań Gallupa podobno tylko 13% ludzi naprawdę pracuje z pasją! Mój cel to zdecydowanie zwiększyć ten procent, bo przecież szkoda życia na inny scenariusz!

Część sfrustrowanych osób wierzy, że jak pójdą w końcu na swoje, założą firmę, to odczują wielką satysfakcję. Co okazuje się jednym wielkim nieporozumieniem – wiele z nich nie nadaje się (albo w ogóle, albo jeszcze nie teraz) do prowadzenia własnych firm. I pojawia się wtedy jeszcze większa frustracja, która, mam poczucie i to obserwuję, przechodzi w bierność w stosunku do pracy („praca jest jaka jest”).

Ja natomiast szczerze wierzę, że można pracować z pasją. Odkryć, co chcemy robić w życiu. Widzieć w każdej pracy szansę na pracę z pasją (a nie szukać jednego jedynego zajęcia, które będzie pasją). Po 20 latach mojego dużego doświadczenia w pracy z ludźmi, talentami, mam wielką potrzebę budzenia ludzi z tej bierności, pomagania w obieraniu własnej ścieżki i brania odpowiedzialności za swoje życie. Szczerze wierzę, że każdy może żyć prawdziwie i odważnie, a dzięki temu szczęśliwie i z pasją.

Podczas tej sesji dowiesz się m.in.:

 • Czym jest pasja? Czy każdy ją ma? Czy można pracować z pasją?
 • W jaki sposób odkrywać swoją własną pasję?
 • Jak poznać, co stanowi Twój autentyczny talent?
 • Jak stać się Talentem dla innych, aby móc odważniej realizować swój pomysł na siebie.

169 zł

229 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w konferencji
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch

199 zł

299 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w konferencji
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch
 • miejsca bliżej sceny
 • prezent od organizatora

PARTNERZY VIP

PARTNERZY GOLD

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA ŚWIĄTECZNA EDYCJA LADIES EVERY DAY


WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT