Ladies Every Day

Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie dla kobiet, które chcą poszerzać swoje kompetencje i pragną zadbać o swój biznes, dom i o siebie!

Podczas każdej edycji jest kobieco, energetycznie i oczywiście merytorycznie. Praktyczna wiedza od ekspertów, warsztaty i mnóstwo nowych informacji!

Ladies Every Day

Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie dla kobiet, które chcą poszerzać swoje kompetencje i pragną zadbać o swój biznes, dom i o siebie!

Jeśli to TY, to bądź z nami 22 września!

Będzie kobieco, energetycznie i oczywiście merytorycznie. Praktyczna wiedza od ekspertów, warsztaty i mnóstwo nowych informacji! Sprawdź to sama!

MIEJSCE I TERMIN KOLEJNEGO WYDARZENIA PODAMY WKRÓTCE!

Ostatnia edycja odbyła się pod hasłem:

SUKCES TO RÓWNOWAGA

Harmonia – Slow Life – Slow Food

Balans między życiem zawodowym i prywatnym, dbanie o siebie w obszarze rozwoju, zdrowia, ciała i ducha.

Magdalena Szewczuk

CEO CZERWONEJ SZPILKI

Magda Szewczuk to kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Dlatego dziś nie boi się mówić o sobie z dumą – kobieta sukcesu. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie.

Elżbieta Krokosz

Coach, ekspert pracy z talentem

Międzynarodowy coach i założyciel Talent Development Institute. Od  20 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją – rozwojem potencjału ludzi. Jest autorem ogólnopolskiego projektu “Zarządzaj swoim talentem”, którego celem jest pomaganie ludziom w odkrywaniu, na czym polega ich pasja i jak odważnie wykorzystywać swój potencjał“Żyj prawdziwie, żyj odważnie” – to jej misja. Swoje doświadczenie zdobyła pracując i ucząc się w wielu krajach. Zarządzała największymi programami talentowymi w organizacjach.

Artur Wikiera

mówca motywacyjny, ekspert sprzedaży i wystąpień publicznych

Artur Wikiera, to dziś TOP czołówka Mówców Motywacyjnych oraz Trenerów Rozwoju w Polsce. Pracuje z najlepszymi sportowcami w Polsce jako Trener Mentalny. Pomaga również osobom fizycznym i firmom w odnoszeniu ich sukcesów, osobistych i zawodowych. Jest często zapraszany jako ekspert od sprzedaży, komunikacji, motywowania, wystąpień publicznych i budowania relacji do TVN24 Biznes i Świat.

Magdalena Głodek-Marciniak

DIETETYK, TERAPEUTA

Jestem trenerem personalnym, doradcą żywieniowym oraz mgr dietetyki. Na co dzień prowadzę swoich podopiecznych treningowo i dietetycznie, co pomaga im w długotrwałej zmianie nawyków. Współpracuję z osobami, które chcą poprzez trening i żywienie zadbać o swoją sylwetkę, ale także takimi, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia.

Magdalena Zachariasiewicz

CEO KLUB TAŃCA EXTRA

Dyplomowany nauczyciel tańca, tancerka z najwyższą międzynarodową klasą taneczną S, tancerka paryskiej rewii, twórczyni spektakli tanecznych. Właścicielka Szkoły Tańca KT-Extra,  założycielka profesjonalnej grupy Revue Show Dance.

Wspiera kobiety w samorozwoju poprzez ścieżkę tańca, czego doskonałym przykładem jest grupa amatorska Ladies Extra Crew.

Grażyna Ochenkowska

STUDIO ZDROWIA I URODY

Jestem upartą w dążeniu do celu wizjonerką, która nigdy nie ma dość. Dzięki swojej odpowiedzialności lubię i potrzebuję doprowadzać sprawy do końca.

Moje największe wartości to wartości najbardziej uniwersalne: rodzina, zdrowie, miłość, szacunek, uczciwość i przyjaźń.

Od ćwierć wieku pomagam swoim klientkom wyglądać pięknie, czuć się znakomicie i zarabiać pieniądze. Współpracuję z firmą, która zmieniła moje życie, dała wsparcie i realne możliwości rozwoju. Zaczynałam jako krawcowa, kosmetyczka, wizażystka, stylistka i konsultantka. Dziś jestem Dyrektorem. A po ciężkiej chorobie stałam się kimś więcej – instruktorem oraz autorem.

Joanna Stoch-Stój

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lekarz medycyny Joanna Stoch-Stój jest specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrii z ponad dwudziestoletnim stażem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Przez ponad 10 lat prowadziła międzynarodowe badania kliniczne nowych terapii w kardiologii, diabetologii, pediatrii i onkologii.

Prawdziwą pasją i powołaniem doktor Stoch-Stój jest medycyna estetyczna. Ma na swoim koncie staże międzynarodowe z chirurgii rekonstrukcyjnej (Medical University NATO, Adana), szkolenia w zakresie nowych terapii Medycyny Estetycznej oraz udział w krajowych i międzynarodowych kongresach które odbywały się, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Barcelonie, Brukseli, Mediolanie, Pradze oraz Sztokholmie i Wiedniu, a także w ośrodkach krajowych.

Dla kogo jest dedykowana ta konferencja:

DLA KOBIET, KTÓRE PROWADZĄ WŁASNY BIZNES LUB MYŚLĄ O JEGO ZAŁOŻENIU

Z

DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ POSZERZAĆ SWOJE KOMPETENCJE

w

DLA KOBIET, CHCĄCYCH POSZERZYĆ SWOJE GRONO KONTAKTÓW O WARTOŚCIOWE OSOBY

DLA KOBIET CHCĄCYCH ZBUDOWAĆ MOCNĄ MARKĘ OSOBISTĄ

DLA KOBIET, KTÓRE SZUKAJĄ NOWYCH MOŻLIWOŚCI NA LEPSZE I SPRAWNIEJSZE OSIĄGANIE CELÓW

DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ ZWIĘKSZYĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ POZNAĆ SWOJE TALENTY I WYKORZYSTAĆ JE W PRACY

DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ SPĘDZIĆ CZAS W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE

Zwolnij!

Harmonia ciała i ducha w rytmie slow

Praca, dom, pasja, relacje… W Twoim życiu dużo się dzieje! Czy pośród pilnych zajęć znajdujesz czas, by zatrzymać się na moment i po prostu być – zdrowa, szczęśliwa, spełniona? Czy potrafisz się o siebie zatroszczyć?

Współczesna kobieta sukcesu ma ogromny apetyt na życie. Chce rozwijać karierę, kompetencje zawodowe, ale także własne zainteresowania i umiejętności. Pragnie zarabiać, podróżować, cieszyć się czasem z bliskimi, odpoczywać, pracować… najlepiej wszystko naraz. Znasz to?

Pogoń za szczęściem przybiera czasem szaleńcze tempo – na pewno wiesz, jak to działa. Nagle doba staje się zbyt krótka, a notatnik pęka w szwach od nadmiaru planów, pomysłów i rzeczy do zrobienia. Zaczyna cierpieć najważniejszy związek w naszym życiu: relacja z samą sobą. Pora powiedzieć STOP. Zatrzymaj się na moment i powróć do siebie – do równowagi, dzięki której pełnia życia jest możliwa do osiągnięcia. Wsłuchaj się w język swojego ciała, pozwól odpocząć umysłowi …

Zaobserwuj emocje.

Znajdź balans.

Już 22 września 2018 roku zapraszamy Cię we wspólną podróż do świata harmonii. W poszukiwaniu złotego środka między karierą a życiem prywatnym zadbamy o siebie od stóp do głów… i dalej.

Odnajdziemy własny rytm, w którym ciało i dusza tańczą najpiękniejszy taniec.

Przyjrzymy się filozofii slow life – razem nauczymy się, że czasami mniej znaczy lepiej, a wolniej – szybciej. Nie zabraknie też okazji do duchowej odnowy ani… kuchni w tempie slow.

„Kobieto, dbaj o siebie”, to wezwanie, byś już teraz zadbała o równowagę w swoim życiu. Wesprą Cię w tym najlepsi eksperci, którzy staną na naszej scenie. Wśród nich znajdzie się m.in. Elżbieta Krokosz – międzynarodowy trener z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej misją, a zarazem największą pasją, jest pomaganie innym w odkrywaniu ich talentów i nauczanie, jak nimi zarządzać.

Zobacz niżej, co przygotowaliśmy dla Ciebie na 22 września!

Jak zarządzać własnym talentem? – czyli odkryć, czym chcemy się zajmować w życiu i odważnie to osiągać

Według badań Gallupa podobno tylko 13% ludzi naprawdę pracuje z pasją! Mój cel to zdecydowanie zwiększyć ten procent, bo przecież szkoda życia na inny scenariusz! Część sfrustrowanych osób wierzy, że jak pójdą w końcu na swoje, założą firmę, to odczują wielką satysfakcję. Co okazuje się jednym wielkim nieporozumieniem – wiele z nich nie nadaje się (albo w ogóle, albo jeszcze nie teraz) do prowadzenia własnych firm. I pojawia się wtedy jeszcze większa frustracja, która, mam poczucie i to obserwuję, przechodzi w bierność w stosunku do pracy („praca jest jaka jest”). Ja natomiast szczerze wierzę, że można pracować z pasją. Odkryć, co chcemy robić w życiu. Widzieć w każdej pracy szansę na pracę z pasją (a nie szukać jednego jedynego zajęcia, które będzie pasją). Po 20 latach mojego dużego doświadczenia w pracy z ludźmi, talentami, mam wielką potrzebę budzenia ludzi z tej bierności, pomagania w obieraniu własnej ścieżki i brania odpowiedzialności za swoje życie. Szczerze wierzę, że każdy może żyć prawdziwie i odważnie, a dzięki temu szczęśliwie i z pasją. Podczas tej sesji dowiesz się m.in.:

 • Czym jest pasja? Czy każdy ją ma? Czy można pracować z pasją?
 • W jaki sposób odkrywać swoją własną pasję?
 • Jak poznać, co stanowi Twój autentyczny talent?
 • Jak stać się Talentem dla innych, aby móc odważniej realizować swój pomysł na siebie.

Sukces to równowaga

Równowaga jest wartością, która przynosi poprawę w każdej sferze życia. Harmonia między pracą a relaksem, przyjemnością a obowiązkiem, między porządkiem a chaosem… Szczęście zawsze leży po środku. A gdzie znaleźć sukces? Oczywiście – również w równowadze! Kiedy potrafisz rozpoznać swoje priorytety i tak podporządkować im swoją rzeczywistość, by ze sobą nie konkurowały – możesz wiele osiągnąć. Oczywiście, po drodze pojawią się rzeczy, z których trzeba zrezygnować. Wszystko po to, by zrobić miejsce ważnym sprawom. Jak dbać o równowagę? Podzielę się tym z Tobą podczas swojego wystąpienia, dowiesz się, czym jest balans, jak zachować harmonię między życiem prywatnym a zawodowym. Dlaczego to jest tak ważne i czemu wpływa na nasz sukces. Wspólnymi siłami spróbujemy znaleźć klucz do szczęścia i powodzenia. A gdzie jeszcze szczególnie warto zadbać o równowagę? Jest kilka takich obszarów, którym możesz przyjrzeć się już dzisiaj, a o których być może dotąd nie pomyślałaś.

Mistrzyni zwycięskich opowieści

Zdobądź nowe kompetencje i zarabiaj więcej … Jesteś zainteresowana, aby zdobyć najbardziej pożądaną kompetencje na świecie? Czyli nauczyć się występować publicznie! Proszę bardzo – nauczysz się oswajać stres, przekuwać tremę na swoją stronę, nauczysz się prawidłowej postawy na scenie i zarządzania gestami, nauczysz się pracować z oddechem, zarządzać swoim głosem, pracować twarzą i jej mimiką, oczami… Mało? Zatem, to co najbardziej wpłynie na Twoją zmianę, to umiejętności zarządzania emocjami podczas opowiadania perswazyjnych historii w odpowiednio dopasowanych strukturach. Wystąpienia Artura Wikiery, to istne wulkany energetyczne, które zmieniają sposób myślenia i patrzenia na rzeczywistość, zachęcają do podejmowania zmian, do pokonywania własnych słabości i ograniczeń, stwarzają nową przestrzeń myślową. Nikt, nie wychodzi po tych wystąpieniach i wykładach obojętny. One są wielkim bodźcem do realizowania marzeń, do wyznaczania nowych celów, do korzystania ze sprawdzonych narzędzi, do modelowania wzorców sukcesu, bez względu na obszar, którym się zajmujesz, bez względu na Twój wiek, na czas i miejsce w którym jesteś. One pokazują i wytyczają drogę, dają impuls, byś rozpoczął podróż, abyś stał się kimś, kim zawsze chciałeś być, abyś zamieniał wymówki w wyrzeczenia i szedł do przodu szczęśliwy i z podniesioną głową,

Ekspresja Kobiecości

…kobieco …zmysłowo …holistycznie

Wyjątkowy program warsztatowy dla świadomych Kobiet samodzielnie kreujących swoją rzeczywistość poprowadzi Magdalena Zachariasiewicz – autorka programu, tancerka zawodowa klasy S, tancerka paryskiej rewii, właścicielka Klubu Tańca Extra z Wrocławia. www.ekspresjakobiecosci.pl

Kobieto, dbaj o siebie!

Czy to, co jesz, służy Twojej sylwetce i zdrowiu?

Czy Twoje jedzenie to Twój wróg czy przyjaciel?

Chcąc dotrzymać kroku wciąż pędzącemu światu, warto byłoby zastanowić się nad tym, co każdego dnia wkładamy na swój talerz. Ma to kluczowe znaczenie w aspekcie naszego zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej. Często stosujemy różnego rodzaju diety, wykluczenia. Tylko czy aby na pewno jest to dla nas dobre? Z mojej prelekcji dowiesz się jak wyeliminować potencjalne błędy żywieniowe i jak zachować w balans pomiędzy zdrowym jedzeniem a przyjemnościami. ~ Magdalena Głodek-Marciniak

Twoje zdrowie w Twojej głowie – Grażyna Ochenkowska

W życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, nie dzieje się tak, jak byśmy tego chcieli i mamy wrażenie, że życie hasa swoimi ścieżkami. Zatem co zrobić, kiedy dzieje się źle, a nie mamy znikąd pomocy i jeszcze opuściło nas zdrowie? Zawsze są dwa wyjścia: poddać się lub podjąć działania, by życie nabrało sensu.

Skąd czerpać siły?

A może jest jakaś magiczna pigułka, która sprawi, że wszystkie problemy znikną? Grażyna Ochenkowska znalazła taką magiczną pigułkę i chętnie podzieli się z Wami. Kiedy miałam 38 lat, byłam u szczytu kariery, myślałam, że cały świat należy do mnie i nic złego nie może mi się stać. Żyłam pracą i często zapominałam o balansie, harmonii między pracą a wypoczynkiem, nie robiłam systematycznych badań, bo myślałam, że mnie to nie dotyczy. Aż coś pękło…. Zdiagnozowano u mnie raka piersi, przeszłam mastektomię i przestałam być atrakcyjna dla męża. Zostałam z dwójką dzieci, długami i z chorobą, a do tego złodzieje okradli moje biuro. Te traumatyczne zdarzenia nie złamały mnie jednak. Stosowałam różne środki, nie tylko farmakologiczne, przecież to tylko pierś była zainfekowana nowotworem, ale mój umysł, ręce, nogi były sprawne. Majątek można odbudować, a długi pospłacać. Potrzeba do tego mądrości, wiary i siły. Zawsze, kiedy pojawia się u mnie problem, to tym bardziej uruchamia się kreatywność i działanie. Zamiast zamartwiać się i tracić swoją energię, robiłam rzeczy, które mnie wzmacniały, odzyskiwałam siły i rozpoczęłam odkrywanie moich pasji. Miałam ich kilka m.in. taniec, sport i pisanie. Nie bałam się wyzwań i wyróżniałam się odwagą. W wieku dojrzałym zakochałam się – nie w mężczyźnie, choć to też, ale zakochałam się w hula hoop – magicznej obręczy z anionami, z której uczyniłam narzędzie do poprawy zdrowia i jakości życia. Za kilka miesięcy skończę 56 lat, cieszę się życiem, realizuję marzenia i pamiętam o balansie. Chcę podzielić się z Wami moim sposobem na życie, moją najbardziej inspirującą pasją, która sprawia, że życie ma sens. Każdy ma jakieś pasje, ale nie każdy o nich mówi. Pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś opowiedziała światu o swojej pasji? Jak będziesz się czuła? Dziś jestem ekspertem od podnoszenia pewności siebie u kobiet po mastektomii, a kiedyś sama miałam z tym problem. Pamiętaj, zdrowe myślenie chroni nas i wzmacnia.

179 zł

CO OBEJMUJE CENA BILETU?
 • udział w konferencji
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch

249 zł

CO OBEJMUJE CENA BILETU?
 • udział w konferencji
 • miejsce bliżej sceny
 • materiały
 • VIP room
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch

349 zł

CO OBEJMUJE CENA BILETU?
 • udział w konferencji
 • miejsce przy scenie
 • materiały
 • VIP room
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch w restauracji z prelegentami

Postaw z nami krok w kierunku harmonii

AGENDA

10:00-10:30

Rozpoczęcie konferencji

OSTATNIA EDYCJA WYDARZENIA LADIES EVERY DAY WYGLĄDAŁA TAK:


PARTNERAMI VIP TEGO WYDARZENIA BYLI:

PARTNERAMI GOLD TEJ EDYCJI BYLI:

PARTNEREM MEDIALNYM BYŁ: