Ladies Every Day

Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie, które organizujemy 2 razy w roku. Można śmiało powiedzieć, że to takie mini Ladies Day. Jest kobieco, energetycznie i oczywiście merytorycznie. Zawsze podczas naszych wydarzeń stawiamy na praktyczną wiedzę przekazywaną od ekspertów. Tutaj również możesz liczyć na przynajmniej jedno wystąpienie o charakterze warsztatowym.

Hotel Terminal

Wrocław, Rakietowa 33

22.09.2018

(sobota)

Najbliższa edycja Ladies Every Day odbędzie się pod hasłem:

„Kobieto, dbaj o siebie”

Harmonia – Slow Life – Slow Food

Balans między życiem zawodowym i prywatnym, dbanie o siebie w obszarze zdrowia, ciała i ducha.

Magdalena Szewczuk

CEO CZERWONEJ SZPILKI
Magda Szewczuk to kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Dlatego dziś nie boi się mówić o sobie z dumą – kobieta sukcesu. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie.

Elżbieta Krokosz

Coach
Międzynarodowy coach i założyciel Talent Development Institute. Od  20 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją – rozwojem potencjału ludzi. Jest autorem ogólnopolskiego projektu “Zarządzaj swoim talentem”, którego celem jest pomaganie ludziom w odkrywaniu, na czym polega ich pasja i jak odważnie wykorzystywać swój potencjał“Żyj prawdziwie, żyj odważnie” – to jej misja. Swoje doświadczenie zdobyła pracując i ucząc się w wielu krajach. Zarządzała największymi programami talentowymi w organizacjach.

Artur Wikiera

Coach, mówca motywacyjny
Artur Wikiera, to dziś TOP czołówka Mówców Motywacyjnych oraz Trenerów Rozwoju w Polsce. Pracuje z najlepszymi sportowcami w Polsce jako Trener Mentalny. Pomaga również osobom fizycznym i firmom w odnoszeniu ich sukcesów, osobistych i zawodowych. Jest często zapraszany jako ekspert od sprzedaży, komunikacji, motywowania, wystąpień publicznych i budowania relacji do TVN24 Biznes i Świat.

Zwolnij.

Harmonia ciała i ducha w rytmie slow.

Praca, dom, pasja, relacje… W Twoim życiu dużo się dzieje! Czy pośród pilnych zajęć znajdujesz czas, by zatrzymać się na moment i po prostu być – zdrowa, szczęśliwa, spełniona? Czy potrafisz się o siebie zatroszczyć? Współczesna kobieta sukcesu ma ogromny apetyt na życie. Chce rozwijać karierę, kompetencje zawodowe, ale także własne zainteresowania i umiejętności. Pragnie zarabiać, podróżować, cieszyć się czasem z bliskimi, odpoczywać, pracować… najlepiej wszystko naraz. Znasz to? Pogoń za szczęściem przybiera czasem szaleńcze tempo – na pewno wiesz, jak to działa. Nagle doba staje się zbyt krótka, a notatnik pęka w szwach od nadmiaru planów, pomysłów i rzeczy do zrobienia. Zaczyna cierpieć najważniejszy związek w naszym życiu: relacja z samą sobą. Pora powiedzieć STOP. Zatrzymaj się na moment i powróć do siebie – do równowagi, dzięki której pełnia życia jest możliwa do osiągnięcia. Wsłuchaj się w język swojego ciała, pozwól odpocząć umysłowi… Zaobserwuj emocje. Znajdź balans.

Już 22 września 2018 roku zapraszamy Cię we wspólną podróż do świata harmonii. W poszukiwaniu złotego środka między karierą a życiem prywatnym zadbamy o siebie od stóp do głów… i dalej. Odnajdziemy własny rytm, w którym ciało i dusza tańczą najpiękniejszy taniec. Przyjrzymy się filozofii slow life – razem nauczymy się, że czasami mniej znaczy lepiej, a wolniej – szybciej. Nie zabraknie też okazji do duchowej odnowy ani… kuchni w tempie slow. „Kobieto, dbaj o siebie”, to wezwanie, byś już teraz zadbała o równowagę w swoim życiu. Wesprą Cię w tym najlepsi eksperci, którzy staną na naszej scenie. Wśród nich znajdzie się m.in. Elżbieta Krokosz – międzynarodowy trener z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej misją, a zarazem największą pasją, jest pomaganie innym w odkrywaniu ich talentów i nauczanie, jak nimi zarządzać.

 

Postaw z nami krok w kierunku harmonii.
Do zobaczenia 22 września!

Jak zarządzać własnym talentem? – czyli odkryć, czym chcemy się zajmować w życiu i odważnie to osiągać

Według badań Gallupa podobno tylko 13% ludzi naprawdę pracuje z pasją! Mój cel to zdecydowanie zwiększyć ten procent, bo przecież szkoda życia na inny scenariusz! Część sfrustrowanych osób wierzy, że jak pójdą w końcu na swoje, założą firmę, to odczują wielką satysfakcję. Co okazuje się jednym wielkim nieporozumieniem – wiele z nich nie nadaje się (albo w ogóle, albo jeszcze nie teraz) do prowadzenia własnych firm. I pojawia się wtedy jeszcze większa frustracja, która, mam poczucie i to obserwuję, przechodzi w bierność w stosunku do pracy („praca jest jaka jest”).

Ja natomiast szczerze wierzę, że można pracować z pasją. Odkryć, co chcemy robić w życiu. Widzieć w każdej pracy szansę na pracę z pasją (a nie szukać jednego jedynego zajęcia, które będzie pasją). Po 20 latach mojego dużego doświadczenia w pracy z ludźmi, talentami, mam wielką potrzebę budzenia ludzi z tej bierności, pomagania w obieraniu własnej ścieżki i brania odpowiedzialności za swoje życie. Szczerze wierzę, że każdy może żyć prawdziwie i odważnie, a dzięki temu szczęśliwie i z pasją.

Podczas tej sesji dowiesz się m.in.:

 • Czym jest pasja? Czy każdy ją ma? Czy można pracować z pasją?
 • W jaki sposób odkrywać swoją własną pasję?
 • Jak poznać, co stanowi Twój autentyczny talent?
 • Jak stać się Talentem dla innych, aby móc odważniej realizować swój pomysł na siebie.

Sukces to równowaga

Równowaga jest wartością, która przynosi poprawę w każdej sferze życia. Harmonia między pracą a relaksem, przyjemnością a obowiązkiem, między porządkiem a chaosem… Szczęście zawsze leży po środku. A gdzie znaleźć sukces? Oczywiście – również w równowadze!

Kiedy potrafisz rozpoznać swoje priorytety i tak podporządkować im swoją rzeczywistość, by ze sobą nie konkurowały – możesz wiele osiągnąć. Oczywiście, po drodze pojawią się rzeczy, z których trzeba zrezygnować. Wszystko po to, by zrobić miejsce ważnym sprawom.

Jak dbać o równowagę?

Podzielę się tym z Tobą podczas swojego wystąpienia, dowiesz się, czym jest balans, jak zachować harmonię między życiem prywatnym a zawodowym. Dlaczego to jest tak ważne i czemu wpływa na nasz sukces. Wspólnymi siłami spróbujemy znaleźć klucz do szczęścia i powodzenia. A gdzie jeszcze szczególnie warto zadbać o równowagę? Jest kilka takich obszarów, którym możesz przyjrzeć się już dzisiaj, a o których być może dotąd nie pomyślałaś.

Mistrzyni zwycięskich opowieści

Zdobądź nowe kompetencje i zarabiaj więcej … Jesteś zainteresowana, aby zdobyć najbardziej pożądaną kompetencje na świecie? Czyli nauczyć się występować publicznie! Proszę bardzo – nauczysz się oswajać stres, przekuwać tremę na swoją stronę, nauczysz się prawidłowej postawy na scenie i zarządzania gestami, nauczysz się pracować z oddechem, zarządzać swoim głosem, pracować twarzą i jej mimiką, oczami… Mało? Zatem, to co najbardziej wpłynie na Twoją zmianę, to umiejętności zarządzania emocjami podczas opowiadania perswazyjnych historii w odpowiednio dopasowanych strukturach. Wystąpienia Artura Wikiery, to istne wulkany energetyczne, które zmieniają sposób myślenia i patrzenia na rzeczywistość, zachęcają do podejmowania zmian, do pokonywania własnych słabości i ograniczeń, stwarzają nową przestrzeń myślową. Nikt, nie wychodzi po tych wystąpieniach i wykładach obojętny. One są wielkim bodźcem do realizowania marzeń, do wyznaczania nowych celów, do korzystania ze sprawdzonych narzędzi, do modelowania wzorców sukcesu, bez względu na obszar, którym się zajmujesz, bez względu na Twój wiek, na czas i miejsce w którym jesteś. One pokazują i wytyczają drogę, dają impuls, byś rozpoczął podróż, abyś stał się kimś, kim zawsze chciałeś być, abyś zamieniał wymówki w wyrzeczenia i szedł do przodu szczęśliwy i z podniesioną głową,

Ekspresja Kobiecości

…kobieco …zmysłowo …holistycznie

Wyjątkowy program warsztatowy dla świadomych Kobiet samodzielnie kreujących swoją rzeczywistość poprowadzi Magdalena Zachariasiewicz – autorka programu, tancerka zawodowa klasy S, tancerka paryskiej rewii, właścicielka Klubu Tańca Extra z Wrocławia. www.ekspresjakobiecosci.pl

Kobieto, dbaj o siebie!

Czy to, co jesz, służy Twojej sylwetce i zdrowiu?

Czy Twoje jedzenie to Twój wróg czy przyjaciel?

Chcąc dotrzymać kroku wciąż pędzącemu światu, warto byłoby zastanowić się nad tym, co każdego dnia wkładamy na swój talerz. Ma to kluczowe znaczenie w aspekcie naszego zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej. Często stosujemy różnego rodzaju diety, wykluczenia. Tylko czy aby na pewno jest to dla nas dobre? Z mojej prelekcji dowiesz się jak wyeliminować potencjalne błędy żywieniowe i jak zachować w balans pomiędzy zdrowym jedzeniem a przyjemnościami. ~ Magdalena Głodek-Marciniak

179 zł

239 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w konferencji
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch
 • prezent od Blue Nature*

300 zł

478 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w konferencji dla dwóch osób
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch
 • 2 prezenty Blue Nature*

249 zł

329 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w konferencji
 • materiały
 • całodzienne przerwy kawowe
 • lunch
 • miejsca bliżej sceny
 • prezent od organizatora
 • prezent od Blue Nature*

*Prezenty są dodawane do biletów zakupionych do 31 maja z kodem rabatowym slow.

AGENDA

09:00–09:55

Rejestracja uczestników

10:00-10:30

Rozpoczęcie konferencji

10:30–11:30
Elżbieta Krokosz - "Jak zarządzać własnym talentem?" (cz. 1)

Po 20 latach poszukiwania odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że ludzie osiągają niewiarygodne, jestem pewna, że nie ma jednego przepisu na wielki sukces, uniwersalnej recepty na udany biznes i panaceum na szczęśliwe, satysfakcjonujące życie. Jedyną szansą na fantastyczne życie jest odważne robienie dokładnie tego, do czego zostaliśmy stworzeni.

11:30-12:00

Przerwa

12:00–13:00
Elżbieta Krokosz - "Jak zarządzać własnym talentem?" (cz. 2)

Po 20 latach poszukiwania odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że ludzie osiągają niewiarygodne, jestem pewna, że nie ma jednego przepisu na wielki sukces, uniwersalnej recepty na udany biznes i panaceum na szczęśliwe, satysfakcjonujące życie. Jedyną szansą na fantastyczne życie jest odważne robienie dokładnie tego, do czego zostaliśmy stworzeni.

13:00-13:40

Przerwa na lunch

13:40-14:00
Mini warsztat chodzenia na szpilkach!

Ekspresja Kobiecości - kobieco, zmysłowo, holistycznie. Wyjątkowy program warsztatowy dla świadomych Kobiet samodzielnie kreujących swoją rzeczywistość poprowadzi Magdalena Zachariasiewicz - autorka programu, tancerka zawodowa klasy S, tancerka paryskiej rewii, właścicielka Klubu Tańca Extra z Wrocławia.

www.ekspresjakobiecosci.pl

14:00-15:15
Magdalena Szewczuk - "Sukces to równowaga"

Laptop, telefon, służbowy samochód… To ważne narzędzia pracy, jednak najważniejszym z nich jesteś Ty! Dlatego dbaj o siebie! Nie chcesz chyba doprowadzić się do stanu, w którym spada Twoja wydajność, a cele stają się coraz bardziej odległe? Zdrowe ciało, odpowiednia dawka relaksu i zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym to elementy dobrze rozumianej higieny psychicznej. Każdego dnia zrób więc dla siebie coś dobrego i nie zapominaj o wypoczynku.

15:15-15:45

Przerwa

15:45–16:45
Artur Wikiera - "Mistrzyni zwycięskich opowieści"

Jesteś zainteresowana, aby zdobyć najbardziej pożądaną kompetencję na świecie? Czyli nauczyć się występować publicznie! Proszę bardzo - nauczysz się oswajać stres, przekuwać tremę na swoją stronę, nauczysz się prawidłowej postawy na scenie i zarządzania gestami, nauczysz się pracować z oddechem, zarządzać swoim głosem, pracować twarzą i jej mimiką, oczami... Mało? Zatem, to co najbardziej wpłynie na Twoją zmianę, to umiejętności zarządzania emocjami podczas opowiadania perswazyjnych historii w odpowiednio dopasowanych strukturach.

16:45-17:15

Przerwa

17:15–18:30
"Kobieto dbaj o siebie!"

Panele eksperckie poświęcone tematom związanym z kobiecym zdrowiem i profilaktyką. Będą prowadzone przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny, kosmetologii i dbania o urodę. Eksperci opierają swoją wiedzę na codziennej praktyce zawodowej.

Wśród prelegentów usłyszysz m.in. Elżbietę Głodek-Marciniak.

19:00

Zakończenie konferencji

PARTNERZY VIP

PARTNERZY GOLD

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA ŚWIĄTECZNA EDYCJA LADIES EVERY DAY