Wydarzenie Ladies Day to było dla nas ogromne przedsięwzięcie. Cała załoga Czerwonej Szpilki przygotowywała się do niego wspólnie, jak i każdy z osobna na swój sposób, już długie tygodnie przed planowaną datą konferencji.

Nauczeni doświadczeniem z poprzedniego roku, wyciągnęliśmy wnioski i organizacja była dla nas nieco łatwiejsza. Jednak choćbyśmy nie wiadomo jak bardzo się starali, to konferencja Ladies Day nie zrobiłaby takiego wrażenia, gdyby nie współpraca z naszymi nieocenionymi Partnerami!

Jednym z pierwszych, który obdarzył nas zaufaniem i podjął decyzję o zaangażowaniu się w nasze działania był TOYOTA Nowakowski Bielany Wrocławskie. Jak wiadomo – dzisiaj auto jest nie tylko nieocenionym środkiem lokomocji, ale także narzędziem do pracy, stałym elementem rodzinnych wycieczek, a często nawet miejscem, w którym spędzamy większość naszego dnia. Wiedzą o tym także przedsiębiorcze kobiety, więc nie mogło zabraknąć auta na naszej największej konferencji Ladies Day! Według rankingów samochody marki Toyota to najczęściej wybierane auta w Polsce! O ich atrakcyjności dzięki TOYOTA Nowakowski Bielany Wrocławskie mogły się przekonać uczestniczki, zaglądając do wnętrza stojącego przez cały dzień pod sceną modelu CH-R. Partner także zadbał o to, by jedna z kobiet, mogła sprawdzić możliwości tego właśnie modelu, dostając auto na swój użytek na cały weekend! Nie było to dla nas pierwsze wydarzenie z udziałem TOYOTA Nowakowski Bielany Wrocławskie, ale z pewnością było wyjątkowe!

Kobiety lubią…

Jak wiadomo kobiety lubią zadbać nie tylko o swoją wygodę, kupując odpowiednie auto, ale także o swój zawsze piękny wygląd, dobierając odpowiednie kosmetyki. I o to z kolei mogła się zatroszczyć Akademia Urody, dla której również Ladies Day nie było spotkaniem inauguracyjnym naszą współpracę, jak zwykle cieszyła oko pięknym stoiskiem, bogato zapełnionym produktami ich marek. Uczestniczki chętnie dokonywały zakupów i radziły się ekspertek, które prowadzą Akademię Urody. Nie zabrakło także uczestniczek obdarowanych przez nich prezentami na scenie podczas finału konferencji.

Po raz pierwszy na wydarzeniu Czerwonej Szpilki obecny był Medicus Self – chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Klinika bardzo estetycznie zaprezentowała swoje stoisko, przy którym można było zobaczyć, jak wygląda przykładowy zabieg, pozyskać informację o usługach, jakie mają do zaoferowania oraz zaczerpnąć porady od specjalistów obecnych tego dnia na konferencji. Medicus Self powitał również uczestników na początku wydarzenia, przy okazji wręczając także prezenty w postaci zabiegów opartych na kozim mleku w swojej klinice.

Zatrzymując się przy pięknie na dłużej, nie tylko tym zewnętrznym, ale też tym zawartym w naszej kondycji i zdrowiu, nie można pominąć stoiska Blue Nature, które dba o swoich odbiorców w iście holistyczny sposób. Każdy mógł tego dnia zapoznać się z ich koktajlami, suplementami wspomagającymi detoks organizmu, kosmetykami pielęgnacyjnymi oraz produktami, które działają jednocześnie zewnętrznie i wewnętrznie. Naprawdę z Blue Nature warto się zaprzyjaźnić na dłużej.

Najlepiej sprawdzić na własnej skórze

Przez cały dzień piękne makijaże wszystkim chętnym Paniom oferowały specjalistki z Perfumerii Douglas. Był to wyjątkowy kącik urody, który urozmaicił czas spędzony w lobby w trakcie przerw kawowych i przerwy na lunch. Nie była to jedyna atrakcja, która przykuwała uwagę uczestniczek, ponieważ zaraz obok, Panie kosmetyczki z Kandara Spa, serwowały pokazowe zabiegi pielęgnacyjne i  zapraszały na masaż, na który każda uczestniczka dostała w torbie prezentowej super rabat. Po takim dniu z pewnością niejedna zechciała się umówić do Kandary na wizytę, bo przecież kobieta szczęśliwa, to kobieta zrelaksowana ?

I przy torbach warto się zatrzymać, bo znalazły się w nich także inne rozmaitości, chociażby takie jak zaproszenie do wyjątkowej, ekskluzywnej i bogato zaopatrzonej siłowni Holmes Place, mieszczącej się w OVO Wrocław. Jest to siłownia, którą ceni się za wysokie standardy, profesjonalną obsługę i wyjątkową ilość sprzętu do ćwiczeń oraz dodatkowych usług jak basen czy sauna. W Holmes Place każda z uczestniczek mogła się poczuć jak księżniczka, jeśli tylko miała ochotę skorzystać z tego prezentu od Partnera.

W trakcie przerw Panie mogły spróbować także mieszanek musli – Mixit. Partner przygotował dla nas różne warianty autorskich miksów. Dzięki Mixit każdy może sam skomponować dla siebie musli, jak chce i ze składnikami, jakie mu odpowiadają. O atmosferę w strefie lunchu dbał DJ z klubu Grey, w którym odbyło się także afterparty dla każdego gościa konferencji! Natomiast na ostatniej przerwie w Vip Roomie przyszedł czas na tort z Cukierni Łyskawa. Było to oficjalne uczczenie i premiera wydania książki „Jedna na milion”. Cukiernia Łyskawa przygotowała tort dla Kasi Pawluś z okładką książki! Chwile przy jego krojeniu były pełne wzruszeń, zdjęć i podziękowań. Zapamiętamy je na dłużej ?

Nie szata zdobi człowieka, ale konferencję już tak!

Jak wiemy, wnętrze jest bardzo ważne, ale zdobiące je opakowanie podkreśla jego jakość i podnosi walory wizualne. Takie też właśnie były torby pełne niespodzianek, które przy wejściu otrzymał każdy uczestnik Ladies Day! Drukarnia Aqrat spisała się na medal, projektując specjalnie dla nas giftpacki w kształcie kobiecej torebki! Serdecznie polecamy taką współpracę.

Dokładnie to samo dotyczy zespołu Klucz do ogrodu, który zadbał o wystrój całego centrum. Piękne, żywe kwiaty, no i oczywiście balony! Kto ich nie pamięta z tego dnia? Chyba nie ma takiej osoby… Podobnie można tez powiedzieć o kreacjach z EMC Studio, ponieważ Ewa Miętkiewicz-Ciepły zadbała o kreację Magdaleny Szewczuk tego dnia, a także dziewczyn z zespołu Girls on Fire. Do wizerunku Magdaleny oraz innych występujących osób przyłożyła też swoją rękę (i to dosłownie!) Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer.

Natomiast już na samej scenie i pod sceną mogliśmy obejrzeć pasjonujący występ Magdaleny Zachariasiewicz wraz ze swoimi uczniami ze szkoły tańca Klub Tańca EXTRA! I właśnie ten występ oddaje całą energię, która towarzyszyła wszystkim przybyłym tego dnia do Hotelu Terminal. Piękne kreacje, płynąca z głośników muzyka, emocjonujące ruchy tancerzy i ta energia…

Przypomnijmy ją sobie raz jeszcze na zdjęciach poniżej…

Tymczasem…

Zapraszamy Cię już na naszą kolejną konferencję Ladies Every Day – rezerwuj w kalendarzu czas 23 czerwca. Edycja odbywa się pod hasłem – Kobieto, dbaj o siebie!