Kochamy pomagać! Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne i z tym większą przyjemnością obserwowaliśmy 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który pobił wszelkie rekordy.  Mamy nadzieję, że również na Ladies Day uda nam się wspólnie uczynić mnóstwo dobra!

Moc, którą w sobie kryjemy jest ogromna. Wystarczy impuls, by ją wyzwolić – i takim impulsem są często wydarzenia organizowane z dobroci serc, wydarzenia takie jak WOŚP. Miliony Polaków co roku pokazują, że mają w sobie całe pokłady empatii i dobra. Tym razem nie było inaczej! Tłumnie braliśmy udział w zbiórkach, aukcjach i koncertach, wspierając Orkiestrę rekordową kwotą – na ten moment to ponad 81 milionów złotych! Aukcje wciąż jeszcze trwają, więc możemy tylko przewidywać, jak gigantyczną sumę WOŚP zbierze w tym roku.

Każdy finał Wielkiej Orkiestry to setki tysięcy wolontariuszy i dziesiątki artystów, którzy sprawiają, że ten dzień staje się niezapomniany. Jednak największą siłą, bez której żadna taka akcja nie mogłaby się powieść, jesteś Ty, Twój sąsiad, starsza pani z bloku z naprzeciwka – każdy z nas, kto w odruchu serca decyduje się pomóc. Nawet najdrobniejsze wsparcie znaczy bardzo wiele, a nagroda za nie nie przypomina niczego innego: to uśmiech dziecka, jego samodzielny oddech, życie… Nie istnieje piękniejszy ani bardziej szczodry dar.

My też pomagamy – dzięki Tobie

Wraz z Czerwoną Szpilką także możesz uczynić czyjeś życie lepszym. Wystarczy, że… weźmiesz udział w Ladies Day i będziesz się dobrze bawić! Każdy bilet to cegiełka budująca radość kolejnych dzieci w potrzebie.

W tej edycji wspieramy Stowarzyszenie „Mówimy nieborakowi”, które z pasją i oddaniem działa na rzecz dzieci dotkniętych nowotworami. Stowarzyszenie tworzy peruki dla maluchów po chemioterapii – tak pozornie błahy przedmiot znacznie poprawia ich samopoczucie i przywraca chęć do życia. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wiele pewności oraz siły w walce z chorobą może dać im nowy, „normalny” wygląd.

Wszystkie peruki wykonywane są ręcznie, na specjalne zamówienie. Dzięki temu idealnie pasują do danego dziecka – by mogło się ono poczuć naprawdę wyjątkowo. Oczywiście, peruki powstają charytatywnie, jednak proces ich produkcji kosztuje. Dlatego część dochodu z każdego biletu na Ladies Day przekażemy właśnie Stowarzyszeniu.

Bądź z nami i pomagaj! Bez wysiłku możesz wyczarować uśmiech na twarzy maluchów, którym los powodów do uśmiechu odmawia. Zaproś siostrę, mamę, przyjaciółkę. Zaczerpnijcie dawkę wiedzy i inspiracji, poznajcie wyjątkowe osoby, spędźcie miło czas, a przy okazji podzielcie się sercem. To tak niewiele, a tak wiele!

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij