Jesteś kobietą, która chce zadbać o swój biznes i rozwój osobisty?

Spotkaj się z nami w gronie inspirujących kobiet, które wiedzą, jak ważna jest wspólna motywacja, integracja i edukacja!

Chcesz osiągnąć niezależność i wzmocnić pewność siebie?

Dołącz do wydarzenia dla kobiet ambitnych i przedsiębiorczych i razem z nami rozwiń swoje skrzydła!

Zacznij spełniać swoje marzenia i sięgać po więcej!

Hotel Haston Wrocław

ul. Irysowa 1/3

20.10.2022

8:30 - 19:00

Sprzedaż biletów

zamknięta

DLACZEGO WARTO BYĆ Z NAMI

Poznasz sprawdzony system budowania biznesu Twoich marzeń oraz dowiesz się jak możesz skalować swój biznes i zarabiać więcej.

Nie ważne czy prowadzisz piekarnię, pracujesz w korporacji, jesteś częścią mlm czy budujesz imperium modowe. Ta Konferencja pomoże Ci się rozwinąć.

Dowiesz się jak Twoje przekonania wpływają na sukces w życiu i biznesie i poznasz sprawdzone sposoby zmiany przekonań tak, aby żyć w harmonii i budować biznes z sukcesem.

Odkryjesz dla siebie 5 filarów budowania silnego zespołu, dzięki czemu temat zatrudniania pracowników stanie się dla Ciebie dużo prostszy i zaczniesz rozwijać swoją firmę szybciej.

Poznasz inspirujące kobiety, które budują swoje biznesy i będziesz mieć okazję wypromować swój biznes podczas rozmów networkingowych i rozszerzyć sieć kontaktów biznesowych.

Spędzisz wartościowy czas z dużą dawką motywacji i inspiracji do dalszego działania.

Poznasz skuteczne narzędzia i sposoby, które usprawnią ścieżkę Twojego rozwoju i pomogą wyjść nawet z najtrudniejszych sytuacji biznesowych.

Dowiesz się dlaczego nie warto bać się zmian i jak dzięki nim zwiększyć swoje szanse na sukces.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

PRELEGENTKI

Dorota WellmanDziennikarka radiowa i telewizyjna, pisarka (autorka kilku książek, a premiery kolejnych niebawem); specjalistka od PR (była rzecznikiem Najwyższej Izby Kontroli, szefem wydziałów prasowych różnych instytucji, dyrektorem PR w wydawnictwie książkowym), trenerka wystąpień publicznych, towarzyszka „zmiany” – pracuje z kobietami nad odwagą w dążeniu do nowego JA, nad tym, by zacząć OD NOWA, bo czasami naprawdę warto, bez względu na pesel, założycielka (wspólnie z pisarką – Gabrielą Gargaś) miejsca dla kobiet silnych, niezależnych, ale też pogubionych i tych na rozdrożu – „SALON KOBIET”.

Anna Matusiak - Rześniowiecka

Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć!


Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program Miasto kobiet. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes.


Temat wystąpienia "Dlaczego nie warto bać się zmian - czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!"Dorota Wellman

Prelegentka

Prelegentka

Beata Kapcewicz

Prelegentka

Doradca Zarządów i HR ds.strategii i rozwoju, twórca programów rozwojowych dla liderów, autorka książek, praktykujący menedżer, TEDx speaker. Prezes Zarządu Grupy Momentum Way. Autorka książek z dziedziny biznesu i kariery, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand. Uczy kwestii, które najpierw sama wdraża we własnych firmach. Od 20 lat prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.


Temat wystąpienia - 5 filarów silnych i skutecznych zespołów.

Krystyna Wróblewska

Krystyna Wróblewska w swoim życiu pełni wiele ról. Jest kobietą biznesu, prowadzi od lat firmę Wróblewska Business Event. Realizuje się społecznie jako prezes Fundacji Pomagamy Jak Możemy, gdzie tworzy środowiska, w których ludzie się rozwijają. Jest Autorką książki „22 kłamstwa, w które wierzyłam”, gdzie odważnie i szczerze do bólu, obnaża swoje kłamstwa wobec samej siebie, których o mało nie przypłaciła własnym życiem.


Temat wystąpienia - Zmieniając przekonania - zmieniasz swoje życie

Prowadząca konferencję

Magdalena Szewczuk & Nadia Poliszczuk

Prelegentki

DREAM TEAM- Duet wyjątkowy!

Każda ma ponad 20 lat doświadczenia biznesowego i wiele sukcesów na koncie. Magda jest Ekspertką w budowaniu sieci konsumenckich. Jest założycielką Czerwonej Szpilki.Nadia jest Ekspertem od monetyzacji wiedzy oraz pasjonatką od planowania i organizacji.


Temat wystąpienia - 10 kroków do biznesu Twoich marzeń

Dyrektor Zarządzająca Talent Development Institute.Ekspertka od zarządzania talentami oraz rozwoju przywództwa, występująca w takich mediach jak Dzień Dobry TVN, Forbes Women, Puls Biznesu, Forbes, Newsweek, Wysokie Obcasy, Onet.pl.Mówczyni TEDx, Autorka książki pt. „Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co lubisz i potrafisz najlepiej”, a także Zwyciężczyni nagrody "Najlepszy Wykładowca" w ramach menedżerskich studiów Executive MBA Business Trends przy WSB.Od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i ucząc się w Polsce i zagranicą. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i ucząc się w Polsce i zagranicą m.in. Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.Studiowała w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Została polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Ela Krokosz

Podczas naszej konferencji Ania Matusiak-Rześniowiecka porozmawia o początkach w biznesie z trzema kobietami, które dzisiaj mają dobrze funkcjonujący biznes. Trzy kobiety sukcesu od których można się wiele nauczyć- to będzie dawka wyjątkowej inspiracji.


Temat panelu: KOBIETA INSPIRACJA

Panel “Kobieta Inspiracja”

Anna Matusiak - Rześniowiecka

Panel “Kobieta Inspiracja”

Joanna Idzikowska

Panel “Kobieta Inspiracja”

Jest kobietą mocną jak stal a zarazem delikatną niepoddajacą się żadnym stereotypom, od 19 lat prowadzi stalowy biznes chemicznej obróbki metali http://trawialnia.eu/. Jedyna Polka, która zaczynała jako stażystka i przejęła francuski biznes w Polsce. Inspiratorka, edukatorka, tytanka pracy. Fundatorka w Fundacji Serca Kreacja, zmienia polską edukację, założycielka serduszkowej nieszkoły. Organizatorka konferencji branżowej Big Business Meets Science oraz autorka książki Mocna jak Stal. Inspiruje kobiety do brania życia w swoje ręce.

Panel “Kobieta Inspiracja”

Z myślą o kobietach, które pomimo obaw postawiły na budowanie własnej marki.


Licencjonowany trener biznesu z wieloletnim stażem pracy na salach szkoleniowych. Instagram Ekspert i twórca Insta Uczelni, platformy online oferującej pełen zakres profesjonalnych kursów z Instagrama dla biznesów i marki osobistej. Ekspert tworzenia treści wideo do mediów społecznościowych. Założycielka wirtualnej społeczności - #INSTAKLUB .Znajdziesz ją na Instagramie jako @marta.kaczmarski.

Marta Kaczmarski

Mavi Violin

Magdalena Środula

Występ

Skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu Magda na swoim koncie ma występ z Rodem Stewartem podczas jego koncertu w Polsce. Zainteresowanie muzyka pop rozwijała współpracują z Sylwią Grzeszczak czy Anią Wyszkoni.

AGENDA

8:30 - 9:55

Rejestracja

9:00 - 9:45

Moderowana sesja networkingowa

10:00

Oficjalne rozpoczęcie Konferencji

10:30 - 11:30

"5 filarów silnych i skutecznych zespołów"

Beata Kapcewicz

11:30 - 12:15

Przerwa kawowa

12:15 - 13:00

"Zmieniając przekonania - zmieniasz swoje życie"

Krystyna Wróblewska

13:00 - 14:00

"10 kroków do biznesu Twoich marzeń"

Magdalena Szewczuk & Nadia Poliszczuk

14:00 - 15:00

Przerwa kawowa/lunchowa

15:00 - 16:00

"Kobieta Inspiracja" wywiad z trzema kobietami sukcesu.

16:00 - 16:30

Przerwa kawowa

16:30 - 17:45

"Dlaczego nie warto bać się zmian - czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!"

Dorota Wellman

18:00-19:00

Moderowana sesja networkingowa

19:00

Zakończenie konferencji

PAKIETY

SOLD OUT!

RED

799 zł

 • Udział w konferencji Standard- miejsca za strefą Premium
 • Gift Pack - Standard
 • Lunch w restauracji
 • Przerwy kawowe
 • Bezpłatny parking

GOLD

1279 zł

VIP

1799 zł

 • Udział w konferencji Premium - miejsca za strefą Vip
 • 200 zł do wykorzystania w naszej Strefie Wiedzy
 • Ebook "Siła networkingu w Twoim biznesie "
 • Gift Pack - Premium
 • Lunch w restauracji
 • Przerwy kawowe
 • Bezpłatny parking
 • Udział w konferencji Vip - miejsca przy scenie.
 • 400 zł do wykorzystania w naszej Strefie Wiedzy
 • Ebook "Siła networkingu w Twoim biznesie "
 • Gift Pack - Vip
 • Lunch i przerwy kawowe w strefie Vip z prelegentami.
 • Bezpłatny parking


Możliwość nagrania wywiadu z konferencji - udział w reklamowym video

GIFT PACK VIP -Oprócz niespodzianek od Partnerów otrzymasz 4 książki:

 • 22 kłamstwa w które wierzyłam” K. Wróblewska
 • “52 nawyki szczęściary”
  B. Kapcewicz
 • “Mocna jak stal” J. Idzikowska
 • “Ty też to masz” E. Krokosz

GIFT PACK STANDARD - Oprócz niespodzianek od Partnerów -książka “22 kłamstwa w które wierzyłam” K. Wróblewska,

 • 22 kłamstwa w które wierzyłam” K. Wróblewska
 • “Zasady skutecznej kariery”
  B. Kapcewicz

GIFT PACK PREMIUM -Oprócz niespodzianek od Partnerów otrzymasz 2 książki:

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

PREZENTY DLA WSZYSTKICH UCZESTNICZEK

Dla każdego uczestnika konferencji zapewniamy dostęp do prestiżowego programu coachingowego Self Coaching Program za symboliczną złotówkę (program o wartości 99 zł otrzymasz na 1 miesiąc za 1zł).


Self Coaching Program, jest inspiracją do wzięcia odpowiedzialności za własne życie – życie z pasją i poczuciem sensu. Po prostu życiem na 100% i osiąganiem swoim najważniejszych celów.


W ramach Self Coaching Program każdego miesiąca wspólnie z coachami i mentorami pracujesz na realizacją Twoich ambitnych celów. Ten program to m.in.

sesje coachingowe co tydzień

sesje mentoringowe 1 x miesiąc

regularne szkolenia rozwojowe

baza ponad 20 szkoleń rozwojowych

Akademia Talentów Gallupa

NIESPODZIANKI OD DOUGLAS ZA 450 ZŁ !!!

LADIES DAY


Dołącz do nas i zacznij sięgać po więcej w życiu i biznesie!

Podstaw na rozwój swój i swojego biznesu!

Ułóż strategię rozwoju i zacznij sięgać po więcej!

Zyskaj nowe kontakty i poznaj inspirujące kobiety!

Zbuduj swoją wewnętrzną siłę i zdobądź mnóstwo inspiracji!

Dowiedz się jak skutecznie i krok po kroku rozwijać biznes marzeń!

Zacznij wprowadzać planowe zmiany i dzięki temu osiągać sukcesy!

PARTNER STRATEGICZNY


PARTNER VIP


PARTNER MEDIALNY


PARTNERZY