Kobiety i ich biznesy | Joanna Gransort

10 marzec 2021 | KOBIETY I ICH BIZNESY | 0 komentarzy

Kobieta Przedsiębiorcza w pełni znaczenia tego słowa – poznaj Joanne Gransort – kolejną bohaterkę naszego cyklu wywiadów. Joanna Gransort po wielu latach pracy w korporacji postanowiła zacząć wszystko od nowa. Skąd tyle odwagi w tej kobiecie? Przeczytajcie…

 

Asiu, pozwól nam się poznać i powiedz, czym się na co dzień zajmujesz?

Moim marzeniem od dawna było stworzenie miejsca, w którym rodzice dzieci ze spektrum autyzmu będą mogli skorzystać z porady oraz liczyć na wsparcie w rozwoju ich dzieci. Pierwszym krokiem na drodze do realizacji tego marzenia stało się powołanie do życia strefy oddechu, która oferuje zabiegi w komorze hiperbarycznej.

 

Dla części osób komora hiperbaryczna brzmi trochę kosmicznie 🙂 W jaki sposób i komu może ona pomóc?

Komora hiperbaryczna, a dokładnie tlenoterapia hiperbaryczna, to przebywanie i oddychanie w środowisku o zwiększonym ciśnieniu, zawierającym większą ilość tlenu. Podwyższone ciśnienie rozpuszcza tlen w osoczu krwi i podnosi jego ilość nawet kilkunastokrotnie. Ośmiokrotnie wzrasta liczba komórek macierzystych. Sesje w komorze to zarówno idealna profilaktyka, jak i wsparcie w trakcie leczenia.

 

Kto może skorzystać z leczniczych właściwości komory i czy jest ona bezpieczna?

Tlenoterapia hiperbaryczna w tzw. komorach łagodnych (czyli w takiej jak moja) jest bezpieczna i bezbolesna. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby zmagające się z jakimiś schorzeniami, jak i ludzie zdrowi. Istnieje krótka lista przeciwskazań (szczegóły na moim fanpage’u), którą ja uzupełniłam o osoby źle znoszące podróż samolotem.

 

Prowadzenie swojego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych. Z czym musiałaś się zmierzyć i czy coś się zmieniło?

Mój biznes jak każdy inny łączy się z wieloma wyzwaniami. Największym z nich jest dotarcie do klienta. Prawie nikt nie wie, czym jest tlenoterapia hiperbaryczna i jak wiele korzyści może przynieść każdemu z nas.

 

Co Cię motywuje do działania?

Największą motywacją dla mnie jest satysfakcja tych, którzy skorzystali z moich usług i czują pozytywne zmiany w organizmie, a zwłaszcza radość rodziców widzących zmiany zachodzące u ich dzieci.

 

Twoja pasja to…?

Od kilku lat moją pasją jest bieganie. Jak nie biegam, to łapię się na tym, że śni mi się bieganie. Od roku moją pasją jest również moja praca.

 

Trzy złote zasady w prowadzeniu swojego biznesu?

  • Świadcz usług tak, jakbyś chciała, aby ktoś je świadczył dla Ciebie.
  • Bądź cierpliwa, traktuj przeszkody i potknięcia jak wskazówki podpowiadające Ci, w jaki sposób modyfikować swoje plany.
  • Nie pozwól, aby zarabianie przysłoniło Ci cały świat. Czasem mniej znaczy więcej. Satysfakcja z tego, co się robi dla innych, oraz fakt, że możesz spokojnie patrzeć na siebie w lustrze, zawsze ma wartość.

 

Dziękujemy za rozmowę

 

 

Joanna Gransort

Joanna Gransort

Właścicielka l firmy

O CZERWONEJ SZPILCE

Kobieta w czerwonych szpilkach jest, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą wersją siebie. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej. Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której kobiety  mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

SZPILKOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki! Zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: „30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”.

Kategorie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *