Dla kogo jest Klub Czerwonej Szpilki?

Dla kobiet, które chcą stale rozwijać siebie i swój biznes
Dla kobiet, które prowadzą swoją firmę, są w trakcie zakładania działalności lub obejmują kierownicze stanowiska
Dla kobiet pracujących jako „wolny strzelec”, które chciałyby pozyskać nowych klientów
Dla kobiet pragnących wzmocnić wizerunek swojej marki i wypromować się zarówno online, jak i podczas spotkań na żywo
Dla kobiet mających ambitne cele i pragnących poszerzać swoją wiedzę, zdobywając ją od ekspertów
Dla kobiet, które lubią być częścią twórczej społeczności i spędzać wesoło czas w pozytywnym gronie
Dla kobiet, które chcą zwiększyć zyski ze swoich działań biznesowych i szukają nowych możliwości
Dla kobiet chcących nawiązywać nowe kontakty

ZYSKAJ NOWYCH KLIENTÓW

W Klubie Czerwonej Szpilki wzajemnie się polecamy i informujemy o swoich usługach i produktach. Naszym wspólnym celem jest rozwój biznesowy, więc naturalnie wymieniamy się kontaktami i reklamujemy w swoim otoczeniu marki innych Klubowiczek.

TWÓRZ Z NAMI POZYTYWNE ŚRODOWISKO

Klub to także społeczność, tworzona przez energiczne kobiety, w której dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę. Zależy nam, aby każda Klubowiczka czuła się tu dobrze!

w

ZWIĘKSZ ROZPOZNAWALNOŚĆ SWOJEJ MARKI

Gdy dołączasz do Klubu Czerwonej Szpilki, marka, którą reprezentujesz, dostaje do wykorzystania swoją własną przestrzeń na naszej stronie internetowej. Przeprowadzamy również z Tobą wywiad, w którym możesz opowiedzieć o swojej branży i o sobie.

BUDUJ WIZERUNEK EKSPERTA

Jako Klubowiczka masz możliwość podzielenia się swoją wiedzą na naszym Blogu Eksperckim. Poprzez artykuły docierasz do osób zainteresowanych tematyką, w obszarze której prowadzisz swoje działania.

INSPIRUJ, UCZ I DOBRZE SIĘ BAW

W ramach przynależności do Klubu Czerwonej Szpilki otrzymujesz zaproszenie do udziału w organizowanych przez nas spotkaniach. Jest to możliwość wysłuchania wartościowych wykładów oraz dodatkowy sposób nawiązania biznesowych kontaktów.

}

SPĘDZAJ CZAS Z PRZEDSIĘBIORCZYMI KOBIETAMI

Nasza społeczność lubi także dobrą zabawę, więc organizujemy również spotkania wewnętrzne dla Klubowiczek, podczas których stawiamy na dobrą zabawę, wspólnie spędzony czas, zacieśnianie więzi i rozrywkę.

BIERZ UDZIAŁ W WEWNĘTRZNYCH SPOTKANIACH MENTORINGOWYCH

Jeśli oczekujesz czegoś więcej, to dla każdej chętnej Klubowiczki organizujemy spotkania w małej grupie, aby wspólnie analizować nasze działania. Dlatego możesz liczyć na cenne wskazówki, które pomogą Ci wejść na kolejny poziom Twojego biznesu.

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ FIRMĘ

Otrzymasz od nas pakiet świadczeń, których celem jest zwiększenie potencjału Twojej marki na rynku oraz wzmocnienie świadomości odbiorców o jej istnieniu. Łączymy działania na różnych płaszczyznach, aby zapewnić Ci najlepsze rezultaty wizerunkowo-sprzedażowe.

SZKOL SIĘ RAZEM Z NAMI

Dodatkowym atutem przynależności do Klubu jest możliwość brania udziału we wszystkich szkoleniach, których Czerwona Szpilka jest organizatorem lub współorganizatorem, w wyjątkowych cenach – oferowanych tylko Klubowiczkom!

FANÓW CZERWONEJ SZPILKI NA FB

OSÓB W GRUPIE ZAMKNIĘTEJ

ZREALIZOWANYCH KONFERENCJI I SPOTKAŃ

WYDANYCH KSIĄŻEK

DOŁĄCZ I ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES!

 

CHCĘ POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Tworzymy wyjątkowe środowisko kobiet przedsiębiorczych, by być wsparciem dla siebie i swoich biznesów.

Wiemy, że razem możemy więcej!

JAK TO DZIAŁA?

Misją Klubu Czerwonej Szpilki jest wspieranie i łączenie przedsiębiorczych kobiet. Zależy nam, aby dzięki naszym działaniom kobiece biznesy rozkwitały i nabierały rozpędu. Pragniemy ułatwiać kobietom nawiązywanie biznesowych kontaktów, docieranie do nowych klientów oraz wspierać ich w budowaniu silnych i rozpoznawalnych marek.

KROK PIERWSZY
Interesuje Cię idea KLUBU? Napisz do nas wiadomość.     Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zdradzić Ci wszystkie szczegóły dotyczące Klubu i osób, które do niego przystępują.
KROK DRUGI
Po nawiązaniu z nami kontaktu otrzymasz od nas szczegółowe informacje o wszystkich naszych działaniach, które oferujemy w ramach Klubu Czerwonej Szpilki. Będąc Klubowiczką, zyskasz szereg marketingowych świadczeń, których celem będzie zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.
KROK TRZECI
Jesteś już zdecydowana, że chcesz dołączyć do społeczności wyjątkowych kobiet? Teraz możemy wszystkie formalności dopełnić online. Dostaniesz od nas wzór umowy, a po uzgodnieniu wszystkich szczegółów możemy ją podpisać bez wychodzenia z domu!
KROK CZWARTY
Zostałaś właśnie częścią Klubu Czerwonej Szpilki – miejsca, w którym kobiece biznesy rozkwitają oraz budują się trwałe, szczere relacje. Pamiętaj – relacje w biznesie to podstawa sukcesu. Magda uwielbia dobre jedzenie, dlatego spodziewaj się zaproszenia na lunch.
KROK PIĄTY
Weź udział w najbliższym spotkaniu Czerwonej Szpilki. Poznasz pozostałe Klubowiczki, a one poznają Ciebie. To początek naszych wspólnych działań oraz zacieśniania więzi wewnątrz Klubu Czerwonej Szpilki!

Ty i Twój Biznes

Są to spotkania i działania online oraz offline, stworzone z myślą o zwiększeniu rozpoznawalności i potencjału Twojego biznesu.

Wywiad “Kobiety i ich biznesy”

Już na starcie przeprowadzimy z Tobą wywiad, który zostanie opublikowany na naszym blogu, a następnie pojawi się na naszym Facebooku.
To doskonała okazja, by społeczność Czerwonej Szpilki mogła poznać Cię bliżej.

Kawa z biznesem offline

To spotkania tylko dla Klubowiczek.
W małej grupie (max. 6 osobowej) wspólnie analizujemy nasze biznesy. Spotkanie prowadzi Magda, która od 16 lat współpracuje głownie z kobietami. Jej doświadczenie w marketingu i sprzedaży jest ogromne. Dlatego możesz liczyć na cenne wskazówki, które pomogą Ci wejść na kolejny poziom Twojego biznesu.

Wywiad w “Cztery oczy”

To materiał filmowy, który przygotujemy dla Ciebie. Magda porozmawia z Tobą na tematy prywatne i zawodowe, by pokazać Ciebie jako kobietę przedsiębiorczą a następnie pokazać, co robisz zawodowo. Będzie to dla Ciebie doskonała okazja, aby wykorzystując zasięgi naszego profilu, dotrzeć do nowych klientek i opowiedzieć im o sobie i swoim biznesie. Film pojawi się na naszym kanele You Tube, następnie dodamy go na naszego bloga i Facebooka.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

Zgoda na przetwarzanie danych:

15 + 1 =