Dołącz do Klubu Czerwonej Szpilki!

Bądź częścią elitarnego grona przedsiębiorczych kobiet!

ROZWÓJ FIRMY

Jako Klubowiczka otrzymasz pakiet świadczeń, których celem będzie zwiększenie potencjału Twojej marki na rynku oraz wzmocnienie świadomości odbiorców na jej temat. Klub Czerwonej Szpilki łączy działania online z offline, aby zapewnić Ci największe rezultaty wizerunkowo-sprzedażowe.

UDZIAŁ W WYDARZENIACH

W ramach przynależności do Klubu Czerwonej Szpilki, Klubowiczka otrzymuje zaproszenie do udziału w dwóch konferencjach w roku – Ladies Every Day. Jest to możliwość wysłuchania wartościowych wykładów oraz dodatkowy sposób nawiązania biznesowych kontaktów.

ZWIĘKSZENIE ROZPOZNAWALNOŚCI

W środowisku kobiet związanych z Czerwoną Szpilką, normą jest polecanie lubianych firm innym kobietom. Dzieje się tak, ponieważ w naszym gronie łączymy najlepsze kobiece firmy i kobiety, których celem jest odniesienie sukcesu zawodowego. Dodatkowo dzięki Klubowi zyskasz wiele możliwości do zaprezentowania się szerszej publiczności, za pomocą naszych kanałów w mediach społecznościowych.

JAK TO DZIAŁA?

Misją Klubu Czerwonej Szpilki jest wspieranie i łączenie przedsiębiorczych kobiet. Zależy nam, aby dzięki naszym działaniom kobiece biznesy rozkwitały i nabierały rozpędu. Pragniemy ułatwiać kobietom nawiązywanie biznesowych kontaktów, docieranie do nowych klientów oraz wspierać ich w budowaniu silnych i rozpoznawalnych marek.

KROK PIERWSZY
Interesuje Cię idea KLUBU? Napisz do nas wiadomość.

 

 

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zdradzić Ci wszystkie szczegóły dotyczące Klubu i osób, które do niego przystępują.

KROK DRUGI
Po nawiązaniu z nami kontaktu otrzymasz od nas szczegółowe informacje o wszystkich naszych działaniach, które oferujemy w ramach Klubu Czerwonej Szpilki. Będąc Klubowiczką, zyskasz szereg marketingowych świadczeń, których celem będzie zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.
KROK TRZECI
Jesteś już zdecydowana, że chcesz dołączyć do społeczności wyjątkowych kobiet? Teraz możemy wszystkie formalności dopełnić online. Dostaniesz od nas wzór umowy, a po uzgodnieniu wszystkich szczegółów możemy ją podpisać bez wychodzenia z domu!
KROK CZWARTY
Zostałaś właśnie częścią Klubu Czerwonej Szpilki – miejsca, w którym kobiece biznesy rozkwitają oraz budują się trwałe, szczere relacje. Pamiętaj – relacje w biznesie to podstawa sukcesu. Magda uwielbia dobre jedzenie, dlatego spodziewaj się zaproszenia na lunch.
KROK PIĄTY
Weź udział w najbliższym spotkaniu Czerwonej Szpilki. Poznasz pozostałe Klubowiczki, a one poznają Ciebie. To początek naszych wspólnych działań oraz zacieśniania więzi wewnątrz Klubu Czerwonej Szpilki!

Ty i Twój Biznes

Są to spotkania i działania online oraz offline, stworzone z myślą o zwiększeniu rozpoznawalności i potencjału Twojego biznesu.

Wywiad “Kobiety i ich biznesy”

Już na starcie przeprowadzimy z Tobą wywiad, który zostanie opublikowany na naszym blogu, a następnie pojawi się na naszym Facebooku.
To doskonała okazja, by społeczność Czerwonej Szpilki mogła poznać Cię bliżej.

Kawa z biznesem offline

To spotkania tylko dla Klubowiczek.
W małej grupie (max. 6 osobowej) wspólnie analizujemy nasze biznesy. Spotkanie prowadzi Magda, która od 16 lat współpracuje głownie z kobietami. Jej doświadczenie w marketingu i sprzedaży jest ogromne. Dlatego możesz liczyć na cenne wskazówki, które pomogą Ci wejść na kolejny poziom Twojego biznesu.

Wywiad w “Cztery oczy”

To materiał filmowy, który przygotujemy dla Ciebie. Magda porozmawia z Tobą na tematy prywatne i zawodowe, by pokazać Ciebie jako kobietę przedsiębiorczą a następnie pokazać, co robisz zawodowo. Będzie to dla Ciebie doskonała okazja, aby wykorzystując zasięgi naszego profilu, dotrzeć do nowych klientek i opowiedzieć im o sobie i swoim biznesie. Film pojawi się na naszym kanele You Tube, następnie dodamy go na naszego bloga i Facebooka.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

Zgoda na przetwarzanie danych:

10 + 1 =