klub czerwonej szpilki networking

W Czerwonej Szpilce tworzymy Klub kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, które chcą w swoim życiu sięgać po więcej.

Możesz zostać jedną z nas!

• Czujesz się czasami samotna w swoim biznesie?
Zdarza Ci się, że nie masz kogo poprosić o radę biznesową?
• Brakuje Ci wsparcia i motywacji w realizacji celów biznesowych?
• Jesteś zmęczona tym, że w swojej firmie musisz być ekspertką od wszystkiego?
• Poświęcasz mnóstwo czasu na śledzenie trendów w budowaniu marki osobistej, ale nadal nie widzisz efektów ?

• Tracisz czas na spotkania networkingowe, które nie przynoszą Ci nowych klientów?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś sobie TAK, to dobrze trafiłaś. W naszym klubie znajdziesz wsparcie, które pomoże Ci to zmienić.

Miejsce, KTÓRE ODMIENI TWÓJ BIZNES CZEKA NA Ciebie!

Misją Czerwonej Szpilki jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym, dzięki networkingowi, programom edukacyjnym oraz usługom dla biznesu.

Nasze motto: “Razem możemy więcej” 

Tony Robbins, gdy zapytano go o to, jak być szczęśliwym i bogatym, powiedział: „Trzeba nauczyć się grać zespołowo”.

Będziemy Twoim zespołem. U nas znajdziesz mentorki, przyjaciółki, klientki. Gramy do jednej bramki. A tą bramką jest Twój sukces.

Co oferuje Ci Klub Czerwonej Szpilki?

  • Realną pomoc w rozwoju Twojego biznesu

  • Zbudowanie mocnej pozycji Twojej firmy w social mediach

  • Prestiż i wzmocnienie Twojej pozycji eksperta na rynku

  • Możliwość współpracy i tworzenia wspólnych projektów

  • Pomoc w nawiązaniu nowych relacji biznesowych

  • Stworzenie siatki rekomendacji i pozyskanie nowych klientów

  • Motywację do działania i stały rozwój

  • Wymianę doświadczeń z kobietami, które już są w miejscu, w którym chcesz być!

…i wiele, wiele więcej!

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Stawiamy na rozwój

W Czerwonej Szpilce stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy. Wspólnie się szkolimy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia od ekspertów. Wzmacniamy marki osobiste, aby biznesy wzniosły się na wyższe poziomy.

Dla naszych klubowiczek stworzyliśmy Szpilkową Strefę Wiedzy – platformę szkoleniową online.
Organizujemy bezpłatne spotkania online z ekspertami z różnych dziedzin rozwoju biznesu. Na nasze konferencje zapraszamy kobiety sukcesu, abyś mogła czerpać od nich najlepsze praktyki.

 

Czerwona Szpilka

Dbamy o promocję
Twojej firmy

Pomożemy Ci umocnić profesjonalny wizerunek Twojej marki i zwiększymy jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie za pośrednictwem naszych działań PR-wych i marketingowych.

Stworzymy dla Ciebie wizytówkę Twojej firmy i opublikujemy ją na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl. Opublikujemy Twój artykuł na blogu Czerwonej Szpilki, przeprowadzimy z Tobą wywiad, zaprosimy Cię na spotkanie w roli eksperta, abyś mogła budować swoją markę osobistą.

Budujemy Twoje relacje biznesowe

Wiemy, jak ważną rolę w biznesie odgrywają relacje.

Z nami nie tylko dotrzesz do nowych klientów i umocnisz relacje biznesowe, lecz także zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii! Organizujemy spotkania networkingowe, szkolenia, konferencje i wyjazdy integracyjno-rozwojowe. Możesz liczyć również na mastermind online, czyli spotkania w małych grupach, które będą służyć Twojemu rozwojowi. 

Przestaniesz się martwić o nowych klientów w swojej firmie.

 

Dołączając do wyjątkowego Klubu Czerwonej Szpilki, zyskujesz:

Rozpoznawalność i widoczność w SM

Dzięki publikacji Twojej wizytówki oraz wywiadu na oficjalnej stronie czerwonaszpilka.pl zyskujesz dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów i oszczędzasz pieniądze na pozycjonowaniu własnej strony.

 

Pewność siebie w wystąpieniach publicznych

Zyskasz bezpieczną przestrzeń do wychodzenia ze strefy komfortu oraz wsparcie w uczestniczeniu w liva’ch, wywiadach oraz przemówieniach na scenie.

Profesjonalny wizerunek w sieci

Biorąc udział w szpilkowych sesjach zdjęciowych oszczędzasz pieniądze na wynajem pięknych przestrzeni oraz spotkasz inne klubowiczki, które chętnie będą pozowały do Twoich materiałów marketingowych.

Dostęp do wiedzy innych przedsiębiorczych kobiet 

Każda z nas zaczynała. Każda z nas popełniała błędy. Dzięki wymianie doświadczeń minimalizujemy ryzyko straty czasu, pieniędzy i energii na nieprzemyślane decyzje. Nasze wspólny MasterMind jest bezcenny.

Nowych klientów

Nasze spotkania networkingowe pomogą Ci w nawiązaniu nowych relacji. Zgodnie z zasadą Poznaj mnie, Polub i Zaufaj zbudujesz sieć kontaktów i bazę potencjalnych klientów, a tym samym zwiększysz dochody w swojej firmie. Twoja inwestycja w klub szybko się zwróci.

Możliwość zostania ambasadorką Czerwonej Szpilki

Możliwość bycia ambasadorką marki, która już jest znana na rynku to jak bilet na Intercity w budowaniu Twojej marki osobistej. Dzięki temu sama tworzysz przestrzeń w swoim mieście organizując spotkania, na których poznajesz potencjalnych klientów, nie ponosząc kosztów.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Czerwona Szpilka to społeczność powstała w 2014 roku jako wyraz biznesowej pasji Magdaleny Szewczuk, która osiąga sukcesy jako przedsiębiorca i wierzy, że kobiety razem mogą więcej.

Magdalena Szewczuk

Mówczyni motywacyjna i trenerka biznesu specjalizująca się w budowaniu pewności siebie. W biznesie aktywnie działa od 2003 roku, dziś ma trzy niezależne źródła dochodu, które pozwoliły jej stać się kobietą niezależną mentalnie i finansowo. Jej misją jest wspieranie kobiet, aby w pełni rozwijały swoje skrzydła w biznesie. W klubie Czerwonej Szpilki promuje przedsiębiorczość kobiet, edukując jak świadomie budować relacje oraz markę osobistą. Pokazuje, jak można działać na FLOW osiągając spektakularne wyniki dzięki wpierającej społeczności kobiet. Hasło OTOCZENIE MA ZNACZENIE stało się siłą napędową jej działań.

Przeprowadziła ponad 300 spotkań networkingowych, w których wzięło udział ponad 4000 kobiet. Na jej zaproszenie do idei wsparcia kobiet dołączały kobiety sukcesu takie jak : Dorota Wellmann, Janina Bąk , Gosia Ohme

Zapraszam do świata Czerwonej Szpilki

Trudne czasy dla biznesu? Być może tak, jeśli działasz w pojedynkę.

Z Klubem Czerwonej Szpilki każdy czas to dobry czas dla biznesu. Dlaczego? Bo jesteś wśród silnych, ambitnych i przedsiębiorczych kobiet, z którymi wszystko jest możliwe.

“Jesteś średnią pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.” To słowa Jima Rohna i jednocześnie gwarancja Twojego sukcesu.

Jeśli jesteś gotowa na moc energii do działania i dalszego rozwoju pozostaje Ci tylko jedno – kupić czerwone szpilki i dołączyć do nas. 

A jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy to dobra decyzja,

Posłuchaj, co powiedziały nam Klubowiczki!

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? NAPISZ DO NAS!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON