Załóż czerwone szpilki i wejdź do niepowtarzalnego klubu, w którym inspirujemy się i wspieramy. Stawiamy na sukces, rozwój i relację przy jednoczesnym zachowaniu równowagi.

Klub Czerwonej Szpilki JEST DLA CIEBIE, JEŻELI ZALEŻY CI NA:

budowaniu trwałych relacji biznesowych z charyzmatycznymi kobietami, takimi jak Ty.

wyjątkowych i dedykowanych spotkaniach.

byciu członkinią wirtualnej społeczności

wyróżnianiu się na tle konkurencji i zwiększaniu dochodów. 

skutecznym promowaniu swojej marki lokalnie i w sieci. 

udoskonalaniu profesjonalnego wizerunku firmy. 

podnoszeniu kompetencji przywódczych. 

inspiracji i czerpaniu z doświadczeń oraz wiedzy ambitnych, wpływowych kobiet biznesu, które rozumieją Twoje aspiracje i problemy.

zastrzyku motywacji i pozytywnej energii oraz znalezieniu czasu tylko dla siebie.

znalezieniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Niepowtarzalne, dedykowane eventy pełne networkingu, praktycznej wiedzy i dobrej zabawy

Wiemy jak wielką rolę w biznesie odgrywają relacje. Dołączając do jedynego w swoim rodzaju Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymasz dostęp do wyjątkowych wydarzeń, podczas których budujemy więzi biznesowe i osobiste między ambitnymi i wpływowymi kobietami z Dolnego Śląska.

Na naszych spotkaniach nie tylko umocnisz relacje biznesowe i dotrzesz do nowych klientów, ale również zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii!

comiesięczne spotkania z cyklu “Czerwona Szpilka z Mieście” pełne networkingu, inspiracji i praktycznej wiedzy

tematyczne spotkania w klimatycznych i eleganckich miejscach

praktyczne warsztaty z zakresu Marketingu, Social Mediów i Personal Brandingu

spotkania towarzyskie z cyklu: Czerwona Szpilka na luzie, na których korzystamy z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej Dolnego Śląska

specjalne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, organizowane, by wspólnie celebrować kobiecość i sukces oraz uroczysta kolacja świąteczno-urodzinowa

wieczory pełne relaksu

Prężna promocja firmy w Internecie

Chcesz umacniać profesjonalny wizerunek swojej marki i zwiększać jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie? Wiemy, jakie to ważne, dlatego skutecznie promujemy działalność naszych Klubowiczek za pośrednictwem popularnych social mediów i naszej strony www.

Dołączając do Klubu Czerwonej Szpilki zyskujesz:

nagranie prestiżowego wywiadu video, w którym możesz promować własny biznes i opowiedzieć historię swojej drogi na szczyt;

możliwość udzielenia wywiadu z serii „Kobiety i ich biznesy”, publikowanym, aby zwiększać rozpoznawalność marek Klubowiczek i inspirować inne wpływowe kobiety;

publikację dedykowanej wizytówki z opisem, profesjonalnymi zdjęciami i danymi kontaktowymi Twojej firmy na oficjalnej stronie Czerwonaszpilka.pl;

publikację własnych artykułów na blogu Czerwonej Szpilki w celu budowania eksperckiego wizerunku swojej firmy lub marki osobistej;

udział w biznesowych sesjach fotograficznych, po których otrzymasz zdjęcia wspierające Twój profesjonalny wizerunek – do wykorzystania online lub w drukowanych materiałach marketingowych.

Zyskujesz nowe kanały reklamowe!

Wszystkie działania i materiały promujemy poprzez publikacje na stronie Czerwonaszpilka.pl i w mediach społecznościowych.

70 K

użytkowników kwartalnie

Zobacz jak dobrze siĘ razem bawimy!

Praktyczne szkolenia prowadzone przez cenionych ekspertów

Aby dobrze się wyróżniać i utrzymać na szczycie, musimy stale wymagać od siebie więcej oraz zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów. Wychodząc naprzeciw potrzebom ambitnych kobiet, organizujemy regularne szkolenia z zakresu biznesu, sprzedaży i marketingu. Przystępując do Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymujesz dostęp do szkoleń z dedykowanym rabatem.

Indywidualne konsultacje biznesowe

Będąc kobietami na szczycie, czasami brakuje nam inspiracji lub podejmujemy błędne decyzje. Podczas indywidualnych konsultacji z Magdaleną Szewczuk, CEO Czerwonej Szpilki, która od 2003 roku z sukcesem prowadzi swój biznes, będziesz mogła znaleźć przyczyny przestojów i problemów w swojej firmie. Wypracujesz z nami skuteczne rozwiązanie, które wzmocnią Twój potencjał!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Otaczaj się charyzmatycznymi kobietami, przy których się rozwijasz. W Klubie Czerwonej Szpilki tworzymy społeczność, w której łączy nas nie tylko biznes, ale również wzajemna troska. To przestrzeń nie tylko do wzmacniania wizerunku firmy, ale również do skupienia się na sobie i znalezienia równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Dołącz również do naszej wirtualnej społeczności kobiet
w czerwonych szpilkach.

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

01

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

02

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

03

03

Nie jestEŚ pewna, czy Klub Czerwonej Szpilki jest dla Ciebie?

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, pełnym aromatycznych dań, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania oferty swojej firmy, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.

Zanim wrócimy do naszych spotkań – działamy prężenie online! Dołącz do nas na Facebooku!

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON