W każdej grupie tworzonej przez ludzi pojawiają się różne osobowości, różnice charakterów. To naturalne, w końcu każdy z nas jest inny i wyznaje swoje wartości, działa według swojego priorytetu. Nie ma znaczenia, czy tę grupę tworzą kobiety czy mężczyźni. Ważne jednak, aby w danej społeczności mieć wspólny cel, w końcu po coś się ją tworzy.  

Społeczność Czerwonej Szpilki to oczywiście wszystkie kobiety na naszych spotkaniach i odwiedzające nasze profile, strony (także Ty 😉), ale to także Klub Czerwonej Szpilki (do którego jeszcze można dołączyć)!

Wczoraj (7 czerwca) w Klinice Medicus Self  przy pl. Strzeleckim we Wrocławiu odbyło się bardzo  ważne spotkanie wewnętrzne Klubu Czerwonej Szpilki. Klubowiczki wraz z naszym zespołem tworzyły regulamin swojej społeczności. Tego dnia zostały spisane wszystkie wartości, jakimi kieruje się Czerwona Szpilka i jej grono, zasady funkcjonowania Klubu, czyli kto, jak, kiedy i dlaczego 😉

Dla nas, jak i dla nich jest to moment przełomowy, Klub cały czas prężnie się rozwija, przybywają nowe osoby, zacieśniają się więzi, więc ważne, aby panował w nim także porządek oraz by spełniał rolę, dla której powstał.

Misja Klubu:

Tworzymy wyjątkowe środowisko kobiet przedsiębiorczych, by być wsparciem dla siebie i swoich biznesów. Wiemy, że razem możemy więcej.

 Wartości, którymi kierujemy się w klubie:

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • PROAKTYWNOŚĆ
  • UCZCIWOŚĆ – SZACUNEK – LOJALNOŚĆ
  • RELACJE TU I TERAZ
  • INSPIRACJA – MOTYWACJA – ENERGIA 
  • BALANS – ZDROWIE – RÓWNOWAGA
  • ZAUFANIE – WSPÓLNY CEL 
Klub Czerwonej Szpilki to coś więcej niż Klub Biznesowy

Klubowiczki to kobiety przedsiębiorcze, prowadzą swoje firmy, bądź są przedstawicielami większych zespołów i korporacji. Celem Klubu jest tworzenie przyjaznego środowiska, w którym buduje się sieć wzajemnych poleceń, odnajduje potencjalnych klientów oraz wspiera i pomaga w prowadzeniu swojego biznesu, a także rozwoju osobistego.

Kobiety z Klubu to także koleżanki, znajome, kumpelki i przyjaciółki, które lubią spędzać ze sobą czas, co często widać na końcu wspólnych spotkań, gdy nie mogą się ze sobą rozstać…

Wewnątrz Klubu zostało już zrealizowanych kilka ciekawych projektów z inicjatywy Klubowiczek i cały czas powstają nowe płaszczyzny do współpracy między nimi. Ich zaangażowanie, otwartość i kreatywność budują mocne fundamenty tej społeczności. Drugiego takiego Klubu dla kobiet przedsiębiorczych na pewno nie ma w całej Polsce!

Jeśli po obejrzeniu tych zdjęć i przeczytaniu artykułu naszła Cię chęć do przyłączenia się do nas, to wcale się nie dziwimy 😊 Klub dąży do zjednoczenia 100 kobiet posiadających „gen przedsiębiorcy” i… ani jednej więcej. Chcesz być jedną z nich? Jeszcze możesz…