Załóż czerwone szpilki i wejdź do niepowtarzalnego klubu, w którym inspirujemy się i wspieramy. Stawiamy na sukces, rozwój i relację przy jednoczesnym zachowaniu równowagi.

Klub Czerwonej Szpilki JEST DLA CIEBIE, JEŻELI ZALEŻY CI NA:

budowaniu trwałych relacji biznesowych z charyzmatycznymi kobietami, takimi jak Ty.

wyjątkowych i dedykowanych spotkaniach.

byciu członkinią wirtualnej społeczności

wyróżnianiu się na tle konkurencji i zwiększaniu dochodów. 

skutecznym promowaniu swojej marki lokalnie i w sieci. 

udoskonalaniu profesjonalnego wizerunku firmy. 

podnoszeniu kompetencji przywódczych. 

inspiracji i czerpaniu z doświadczeń oraz wiedzy ambitnych, wpływowych kobiet biznesu, które rozumieją Twoje aspiracje i problemy.

zastrzyku motywacji i pozytywnej energii oraz znalezieniu czasu tylko dla siebie.

znalezieniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

W jaki spoSÓb pomOŻemy Ci to osIĄgNĄĆ?

Niepowtarzalne, dedykowane eventy pełne networkingu, praktycznej wiedzy i dobrej zabawy

Wiemy jak wielką rolę w biznesie odgrywają relacje. Dołączając do jedynego w swoim rodzaju Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymasz dostęp do wyjątkowych wydarzeń, podczas których budujemy więzi biznesowe i osobiste między ambitnymi i wpływowymi kobietami z Dolnego Śląska.

Na naszych spotkaniach nie tylko umocnisz relacje biznesowe i dotrzesz do nowych klientów, ale również zainspirujesz się i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii!

comiesięczne spotkania z cyklu “Czerwona Szpilka z Mieście” pełne networkingu, inspiracji i praktycznej wiedzy

tematyczne spotkania w klimatycznych i eleganckich miejscach

praktyczne warsztaty z zakresu Marketingu, Social Mediów i Personal Brandingu

spotkania towarzyskie z cyklu: Czerwona Szpilka na luzie, na których korzystamy z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej Dolnego Śląska

specjalne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, organizowane, by wspólnie celebrować kobiecość i sukces oraz uroczysta kolacja świąteczno-urodzinowa

wieczory pełne relaksu

Prężna promocja firmy w Internecie

Chcesz umacniać profesjonalny wizerunek swojej marki i zwiększać jej rozpoznawalność lokalnie i w Internecie? Wiemy, jakie to ważne, dlatego skutecznie promujemy działalność naszych Klubowiczek za pośrednictwem popularnych social mediów i naszej strony www.

Dołączając do Klubu Czerwonej Szpilki zyskujesz:

nagranie prestiżowego wywiadu video, w którym możesz promować własny biznes i opowiedzieć historię swojej drogi na szczyt;

możliwość udzielenia wywiadu z serii „Kobiety i ich biznesy”, publikowanym, aby zwiększać rozpoznawalność marek Klubowiczek i inspirować inne wpływowe kobiety;

publikację dedykowanej wizytówki z opisem, profesjonalnymi zdjęciami i danymi kontaktowymi Twojej firmy na oficjalnej stronie Czerwonaszpilka.pl;

publikację własnych artykułów na blogu Czerwonej Szpilki w celu budowania eksperckiego wizerunku swojej firmy lub marki osobistej;

udział w biznesowych sesjach fotograficznych, po których otrzymasz zdjęcia wspierające Twój profesjonalny wizerunek – do wykorzystania online lub w drukowanych materiałach marketingowych.

Zyskujesz nowe kanały reklamowe!

Wszystkie działania i materiały promujemy poprzez publikacje na stronie Czerwonaszpilka.pl i w mediach społecznościowych.

70 K

użytkowników kwartalnie

Zobacz jak dobrze siĘ razem bawimy!

Praktyczne szkolenia prowadzone przez cenionych ekspertów

Aby dobrze się wyróżniać i utrzymać na szczycie, musimy stale wymagać od siebie więcej oraz zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów. Wychodząc naprzeciw potrzebom ambitnych kobiet, organizujemy regularne szkolenia z zakresu biznesu, sprzedaży i marketingu. Przystępując do Klubu Czerwonej Szpilki, otrzymujesz dostęp do szkoleń z dedykowanym rabatem.

Indywidualne konsultacje biznesowe

Będąc kobietami na szczycie, czasami brakuje nam inspiracji lub podejmujemy błędne decyzje. Podczas indywidualnych konsultacji z Magdaleną Szewczuk, CEO Czerwonej Szpilki, która od 2003 roku z sukcesem prowadzi swój biznes, będziesz mogła znaleźć przyczyny przestojów i problemów w swojej firmie. Wypracujesz z nami skuteczne rozwiązanie, które wzmocnią Twój potencjał!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Otaczaj się charyzmatycznymi kobietami, przy których się rozwijasz. W Klubie Czerwonej Szpilki tworzymy społeczność, w której łączy nas nie tylko biznes, ale również wzajemna troska. To przestrzeń nie tylko do wzmacniania wizerunku firmy, ale również do skupienia się na sobie i znalezienia równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Dołącz również do naszej wirtualnej społeczności kobiet
w czerwonych szpilkach.

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

01

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

02

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

03

03

Nie jestEŚ pewna, czy Klub Czerwonej Szpilki jest dla Ciebie?

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, pełnym aromatycznych dań, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania oferty swojej firmy, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.

Zanim wrócimy do naszych spotkań – działamy prężenie online! Dołącz do nas na Facebooku!

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

Klub Czerwonej Szpilki