Bożonarodzeniowa magia tym razem dała o sobie znać trochę wcześniej. Jak inaczej wytłumaczyć to, że praktycznie w jeden dzień… wydaliśmy książkę?! Najmłodsze i zupełnie wyjątkowe dziecko wydawnictwa Czerwona Szpilka: „Jedna na milion, czyli tam i z powrotem” zrodziło się z idei dzielenia się dobrem, a stoi za nim niezwykła kobieta – Kasia Pawluś.

Poniedziałek. Telefon. Dzwoni Kasia, jeszcze mi nieznana, ale pokierowana do nas dobrą ręką Izabeli Jagosz. Opowiada swoją historię – historię choroby i książki, która po prostu musi zostać wydana. I to jeszcze przed świętami. Wtedy włączył się zegar: takiego wyzwania Czerwona Szpilka jeszcze nie znała.

Kasię Pawluś określa wiele rzeczy: jej entuzjazm, siła, wiara w ludzi, ale na pewno nie choroba, z którą przyszło jej żyć. Autorka bloga Tam i z powrotem” oraz „Jednej na milion”, choć na co dzień mierzy się z wieloma próbami, ma również odwagę marzyć. Tym razem wymarzyła sobie, by książka – nie byle jaka, bo jej własna – trafiła do niej pod choinkę. Prowadziła już rozmowy z innym wydawnictwem, jednak nasze ścieżki się połączyły. Okazało się, że mamy wspólnych znajomych, współpracowałyśmy z tą samą firmą marketingu wielopoziomowego. Po rozmowie Kasia  wybrała  Nas. Wydawnictwo Czerwonej Szpilki, które zdecydowanie jest alternatywą dla Autorów w tej branży.  Żadna z nas nie wierzy w przypadek. Tak miało się stać.

Książka wydana w jeden dzień

Już w środę książka trafiła do druku! Dzięki pozytywnej energii i bezinteresownemu zaangażowaniu wielu cudownych osób, udało nam się skrócić ten cały  proces wydawniczy. Bez wycen i kalkulacji, bez rozważania za i przeciw. I choć grudzień to czas bardzo intensywny nie tylko dla nas, ale również dla drukarni, nawet tę przeszkodę pokonaliśmy dzięki wsparciu cudownych ludzi.

Dla porównania: wydanie najnowszej książki Izabeli Jagosz, „Buty na stole” (premiera już 10.12!) termin druku umawialiśmy … już w czerwcu! To zazwyczaj długi i złożony proces, który wymaga dużo zaangażowania. Jednak, jak widać, nie ma wyzwań nie do pokonania. Nieziemska energia, którą włożyliśmy w historię Kasi opłaciła się, a „Jedną na milion” oddamy w ręce czytelników z ogromną dumą.

Dobro powraca

„Jedna na milion” to bardzo osobista opowieść Kasi, stworzona na podstawie szpitalnych doświadczeń i wielu rozmów z innymi pacjentami. Szczera, trudna, a jednocześnie tak przepełniona miłością życia, że aż… wyciska łzy. Pasją Katarzyny, mimo przeszkód, z jakimi na co dzień się spotyka, jest pomaganie innym. Tym razem to jej potrzebna była pomoc w realizacji wielkiego marzenia – i właśnie się ono spełnia. Czy to nie najlepszy dowód, że dobro powraca? Że warto dzielić się tym, co w nas piękne i serdeczne?

Wspólnie z Kasią postanowiliśmy podzielić się tą dobrą energią jeszcze bardziej. Wybraliśmy dwie fundacje, które wesprzemy częścią zysków ze sprzedaży „Jednej na milion”: Mówimy NIEboRAKOWI oraz Zdążyć z Pomocą. Kupując tę wyjątkową książkę, pomagasz więc tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego wsparcia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Kasi, poznać jej historię i niezwykłe losy książki, zapraszamy do obejrzenia rozmowy na Facebooku, która odbyła się 6 grudnia a już 10.12.2017 pojawi się wywiad „ W cztery oczy”

 

Już teraz możesz kupić książkę „Jedną na milion”! Spraw piękny prezent na święta sobie lub ważnej dla Ciebie osobie, która potrzebuje świeżego spojrzenia na świat.

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij