SOCIAL MEDIA W TWOJEJ FIRMIE

Jak wykorzystać Instagram do swojego biznesu?

Witaj na szkoleniu z Instagrama! Oglądaj lekcje pełne wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek. Przygotowałyśmy dla Ciebie pdf’a, który przypomni Ci o najważniejszych zagadnieniach i pokaże Ci techniczne aspekty szkolenia. Pobierz i wydrukuj zeszyt ćwiczeń – wykonuj zadania, które utrwalą zdobytą wiedzę.

Powodzenia! 

[et_pb_ds_breadcrumbs _builder_version=”4.3.2″][/et_pb_ds_breadcrumbs]

ZACZNIJ SIĘ UCZYĆ

Szybki start

Dlaczego warto posiadać konto na Instagramie? Jakie są rodzaje kont?

Czy wiesz, że Twój Instagram może wspierać Twój biznes i pomagać Ci w budowaniu Twojej marki osobistej? Chcesz wiedzieć  w jaki sposób?

ZACZNIJ SIĘ UCZYĆ

Lekcja 1

Czas na ustawienia

Samo posiadanie konta nie wystarczy. Zanim zaczniesz działać zadbaj o odpowiednie ustawienia. Na co zwrócić uwagę? Tego dowiesz się podczas tej lekcji.

Lekcja 2

Twoje konto – Twój styl

Dlaczego akurat na Instagramie tak ważne jest zachowanie spójności konta i posiadanie swojego stylu? Co zrobić, aby Twoje konto zostało zauważone? Zapraszamy po kolejną dawkę wiedzy!

Lekcja 3

Moc hasztagów

Po co stosuje się hasztagi? Jaką moc mają? I jaka jest strategia używania hasztagów, która sprawia, że Twoim kontem interesują się nowe osoby? O tym wszystkim dowiesz się od Magdy.

Lekcja 4

Hasztag firmowy

Stwórz swój hasztag firmowy, który będzie chętnie używany przez Twoich followersów. A jak go stworzyć? Tego dowiesz się z tej lekcji!

BONUS

InstaWOW

Nasz kurs już prawie dobiega końca. Teraz dysponujesz podstawiami, które przydadzą Ci się w drugim etapie szkolenia, tym razem stacjonarnie. Zainteresowana?

Techniczne ABC

Jak założyć konto? Jak ustawić poprawnie BIO? Gdzie zmienić ustawienia prywatności?

Niezależnie od tego na jakim etapie jesteś: ten odcinek może Ci się przydać, jeżeli nie masz pewności, czy technicznie wszystko poprawnie wykonujesz.

Na koniec

CZAS NA UTRWALENIE WIEDZY I ĆWICZENIA Z INSTAGRAMU BASIC

Nadszedł czas na uporządkowanie informacji i ćwiczenia. Pobierz pdf’a, który pomoże Ci utrwalić zdobytą wiedzę i przeprowadzi Cię przez wszystkie techniczne aspekty. Skorzystaj z ćwiczeń, dzięki którym Twoje działania będą przemyślane i skuteczne, a transmisje na żywo w końcu przestaną być czarną magią!

POZOSTAŁE KURSY – FACEBOOK

WSZYSTKO O GRUPACH ZAMKNIĘTYCH

MARKETING PRZYCIĄGANIA

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ

powered by Typeform