Zapraszają na SZKOLENIE

Jak rozwijać swój biznes na Instagramie, nawet jeśli Twoje konto jest małe.

BĄDŹ INSTA PRO!

Instagram jest miejscem, które daje duże możliwości biznesowe. Jesteśmy pewne, że słyszałaś o tym.

Zapewne słyszałaś również, że na Instagramie wystarczy robić ładne zdjęcia, działać systematycznie i czekać na sukces.

Tymczasem Ty:

masz już konto na Instagramie, ale nie wiesz, jak dotrzeć do nowych klientów;

czujesz się przytłoczona ilością informacji, ale nie wiesz, od czego zacząć;

tworzenie postów zabiera Ci wieczność, a i tak nie widzisz żadnych efektów.

Szkolenie (w formie nagrania ze szkolenia, które się odbyło w lutym) dostępne na Szpilkowej Strefie Wiedzy

Dostęp do nagrania: 12 miesięcy

127 PLN

Jeśli chcesz budować dobre konto na Instagramie i czujesz, że tego wymaga prestiż Twojej marki,
to szkolenie jest dla Ciebie. Obejrzyj nagranie i wprowadź zdobytą wiedzę w życie od razu!

Posłuchaj Marty i osób, które brały udział w tym szkoleniu

TRENERKA

Marta Kaczmarski specjalizuje się w prowadzeniu kont firmowych Instagramie. Jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania konta dla firmy i marki osobistej na Instagramie oraz przebojowego szkolenia na temat tworzenia filmów w Instagram Stories.

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

 

Poznasz wszystkie możliwości, jakie daje Ci sprawne poruszanie się w świecie firmowego Instagrama. Tego, czego możesz oczekiwać oraz jak szybko możesz spodziewać się efektów w postaci pozyskiwania nowych klientów. Dowiesz się, jak budować markę osobistą lub stworzyć ją na nowo na Instagramie, tak aby Instagram stał się solidnym źródłem pozyskiwania nowych klientów i kontaktów. Nauczysz się, jak prowadzić konto, które wzbudza zainteresowanie i buduje prestiż Twojej marki (nawet jeśli prowadzisz drobne przedsiębiorstwo).

Co publikować na koncie firmowym na Instagramie, aby przyciągnąć idealnego klienta, który do Ciebie przyjdzie. Szkolenie zawiera przykładowe tematy i konstrukcje postów, które z największym prawdopodobieństwem wzbudzą zainteresowanie wśród Twojej publiczności. Przekonasz się, które instagramowe działania rzeczywiście przekładają się na sprzedaż i warto w nie inwestować. Nauczysz się świadomie pomijać te czasochłonne, które nie przynoszą efektu.

Wspólnie przejdziemy przez proces konstruowania marki, która ma największe szanse w instagramowym świecie. Zobaczysz, czym charakteryzuje się powszechność, na którą nikt nie zwraca uwagi, w przeciwieństwie do kont, które budują wokół siebie bardzo lojalne grono zwolenników. Najważniejsze elementy, które przyciągają uwagę i zatrzymują widza, będą na szkoleniu bardzo precyzyjnie wskazane i przećwiczone razem z Tobą.
Ta część szkolenia wzbudza najwięcej emocji, ponieważ na slajdach krok po kroku przedstawiony jest tok myślenia i świadomego tworzenia marki, w branży, w której jest duża konkurencja.

Dowiesz się, jak konstruuje się tematykę konta oraz jakie treści należy umieszczać na koncie firmowym. Podczas szkolenia wspólnie będziemy konstruować tygodniowy plan publikacji, biorąc za przykład branżę beauty.
Poznasz również sekret tworzenia postów, które cieszą się największym zasięgiem. Wiedza o tym, czym jest zasięg i co wpływa na jego wzmożenie, spowoduje, że natychmiast zmienisz strategię tworzenia postów przy równoczesnej oszczędności czasu.

Ostatnią częścią szkolenia jest pochodząca z show biznesu zasada budowania autorytetu i popularności na Instagramie. Dowiesz się, gdzie leży granica pomiędzy hobbystycznym zajęciem a zaczątkiem biznesu, który może stać się stabilnym źródłem dochodu napędzanym przez Instagram.
Zorientujesz się również, jak maksymalnie przyspieszyć proces budowania lojalnej społeczności z użyciem zaawansowanych funkcji Instagrama.

W cenie szkolenia:

4 lekcje pełne wiedzy, inspiracji i przykładów

materiały szkoleniowe w formie PDF

dostęp do lekcji przez 12 miesięcy