INSTAGRAM INSTRUKTOR – MARTA KACZMARSKI

Cykl stworzony przez naszego guru od Instagrama – Martę Kaczmarski z myślą o wszystkich, którzy chcieliby, aby ich Instagram wystrzelił w górę!

Jak budować Instagram a jak NIE budować Instagrama! 3 grzechy główne…
INSTAGRAM INSTRUKTOR – MARTA KACZMARSKI
Co z tym Instagramem – zapytasz. I to jest dobre pytanie! Dlatego cieszę się, że trafiłaś akurat na ten artykuł, ponieważ to właśnie tutaj opowiem Ci o 3 grzechach głównych, które praktycznie zawsze popełniają osoby rozpoczynające swoją przygodę z Instagramem.
UDOSTĘPNIJ:
Klub-biznesu-Wrocław
Jak rozwijać swoją markę na Instagramie – Nawet jeżeli masz małe konto!
Przestań gonić własny ogon! No dobra😉 Wiemy już, czego się wystrzegać przy prowadzeniu swojego konta na Instagramie. Wiemy również, jak w sposób efektywny prowokować swoich fanów do aktywności, więc został nam trzeci i zarazem najważniejszy punkt, czyli… porzucenie myślenia o tym, że tylko...
Komentarze: 0
business-golf-club
Zwiększ zasięg swoich postów na Instagramie! Jak to zrobić? – Studium Przypadku
Zasięgi, zasięgi i jeszcze raz zasięgi… Witaj ponownie 🚀 Skoro już wiesz jak nie popełniać najważniejszych błędów w budowaniu swojego profilu społecznościowego na Instagramie, w drugiej kolejności zajmiemy się budowaniem Twoich zasięgów oraz aktywności. Wszyscy o tym mówią, ale o co tak...
Komentarze: 0
Jak budować Instagram a jak NIE budować Instagrama! 3 grzechy główne…
To jak to w końcu jest z tym Instagramem, zapytasz… I to jest dobre pytanie! Dlatego cieszę się, że trafiłaś akurat na ten artykuł, ponieważ to właśnie tutaj opowiem Ci o 3 grzechach głównych, które praktycznie zawsze popełniają osoby rozpoczynające swoją przygodę z Instagramem.  Kilka słów...
Komentarze: Jeden komentarz

NEWSLETTER

SZPILKOWY NEWSLETTER

 

Bądź na bieżąco z działaniami Czerwonej Szpilki!

Należąc do szpilkowej bazy będziesz jako pierwsza dowiadywała się o najbliższych wydarzeniach, dedykowanych promocjach i zniżkach czasowych.

Ponadto, zapisując się do newslettera otrzymasz od nas darmowego e-booka: "30 pomysłów na posty - Facebook/ Instagram", dzięki któremu nie będziesz już miała problemów z planowaniem i tworzeniem ciekawych postów!

Dołącz już teraz i odbierz swój prezent!

Weź udział w naszych wydarzeniach

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?