W ubiegły piątek Ambasadorki Klubu Czerwonej Szpilki miały okazję spotkać się przy śniadaniu zorganizowanym we wnętrzach „szpilkowego” biura. Równo o 9.00 wszystkie dziesięć pań stawiło się przy pięknie nakrytym stole.

Magdalena Szewczuk – nasza niezastąpiona organizatorka, krótko powitała na wstępie pierwszą grupę kobiet, które przystąpiły do Klubu, po czym przystąpiłyśmy do degustacji. Jajka zapiekane ze szpinakiem, pasta z tuńczyka i pyszny chleb upieczony przez jedną z uczestniczek to tylko niektóre z pyszności, jakimi mogłyśmy się delektować.

Mimo iż nie znałyśmy się wszystkie wcześniej, atmosferę, jaka między nami zapanowała śmiało można określić – wręcz rodzinną. Nad filiżanką aromatycznej kawy, bariera nowej twarzy siedzącej obok zniknęła, by jej miejsce zastąpiło rozluźnienie, swoboda wymienianych myśli i pełne zrozumienie. Każda z pań reprezentowała inną branżę, ma inne zainteresowania, pasje, inną sytuację rodzinną, ale połączył nas tego dnia nie tylko wspólny posiłek.  Połączyła Nas przede wszystkim świadomość tego, czego chcemy od życia. A chcemy wszystkie czegoś więcej. Każda w pewnym momencie zdecydowała, że będzie robić to, co kocha, to, co sprawia, że się uśmiecha i to, co mimo zmęczenia daje jej poczucie, że jest we właściwym miejscu. Mimo częstego braku akceptacji zawodowych decyzji ze strony bliskich nam osób nie poddałyśmy się. Nie ukrywałyśmy, że czasem nie jest łatwo iść pod prąd na przekór większości. Jednak świadomość życia w zgodzie z samą sobą wygrała, dlatego każda z nas mogła bardzo szczerze stwierdzić, że jest szczęśliwa, że było warto.

Pomiędzy rozmowami o życiu prywatnym i zawodowych wyborach mogłyśmy posłuchać o tym, co nas czeka – jako reprezentantki Klubu Czerwonej Szpilki – już w niedalekiej przyszłości ale i tej bliżej nieokreślonej. Wspólne spotkania, warsztaty, wzajemne wsparcie dla naszych biznesów to tylko część tego, co niesie ze sobą przynależność do Klubu. Rozpoczynamy coś niezwykle pięknego, inspirującego i wartościowego. Rozpoczynamy wspólną drogę KOBIET, które nie boją się otwarcie mówić o swoich planach i wdrażać je w życie, nie rzadko wywracając je o 180 stopni. KOBIET, które chcą dać sobie wzajemne wsparcie, doradzić i chcących pokazać innym kobietom, że mają w sobie ogromny potencjał, którego nie mogą zmarnować.

Jeśli zatem jesteś kobietą, która prowadzi swój własny biznes lub dopiero co rozpoczęła tę drogę do realizacji własnych celów, przyłącz się do NAS! Stań się częścią tej wspaniałej społeczności kobiet przedsiębiorczych, twórczych i realizujących się na różnych płaszczyznach.

Już niebawem kolejna grupa szpilkowych Klubowiczek zasiądzie do śniadania przy wspólnym stole, by się poznać i podzielić z czerwonymi szpilkami swoją historią. Jesteśmy bardzo ciekawe, jaka będzie Twoja?