URODZINOWA GALA CZERWONEJ SZPILKI
„RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

Zapraszamy Cię do dołączenia do wyjątkowej uroczystości

Od 2014 roku Czerwona Szpilka tworzy przestrzeń dla kobiet aktywnych
i przedsiębiorczych. Dołącz do celebracji naszych 10 URODZIN!

Otoczenie ma znaczenie. To hasło towarzyszy nam od początku naszej działalności. Przez ostatnie 10 lat Czerwona Szpilka stała się symbolem wsparcia, inspiracji i możliwości dla wielu kobiet. Powstała z misji, wizji i wartości naszej założycielki, Magdaleny Szewczuk, która z pasją i oddaniem dążyła
do stworzenia klubu, gdzie każda z kobiet może rozwijać swoje skrzydła
i dążyć do realizacji swoich celów biznesowych.

To dzięki setkom kobiet, które wniosły swoją energię, wiedzę i zaangażowanie, nasz klub mógł rosnąć w siłę. Wspólnie budujemy przyszłość, bo wierzymy, że wspierając się nawzajem, możemy osiągnąć rzeczy wielkie.

Podczas gali będziemy celebrować nie tylko nasz wspólny sukces, ale także wizję przyszłości, w której RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Będzie to wieczór pełen emocji, wspomnień, inspirujących przemówień
i oczywiście okazja do nawiązywania nowych, wartościowych relacji.

mentoring-biznesowy

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! DOŁĄCZ DO GALI CZERWONEJ SZPILKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Gdzie?

Tarczyński Arena – Wrocław

Al. Śląska 1

Kiedy?

3 GRUDNIA 2024

19.00 – 1.00

Udział w evencie

od 1230 zł

GALA

NETWORKING VIP

Podczas naszej gali z okazji 10-lecia Czerwonej Szpilki odbędzie się niezwykła Integracja Przedsiębiorców. To niepowtarzalna okazja, aby nawiązać wartościowe relacje biznesowe i poznać inspirujące osoby z różnych branż.

Po raz pierwszy w historii Czerwonej Szpilki, nasz networking będzie miał charakter damsko-męski! To wyjątkowa edycja, która umożliwi jeszcze szerszą wymianę doświadczeń, wiedzy i pomysłów. Dzięki integracji, będziesz mieć okazję zyskać nowe perspektywy i inspiracje, które mogą otworzyć przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

Spotkaj się z innymi Przedsiębiorcami, którzy mogą stać się Twoimi przyszłymi partnerami biznesowymi, mentorami lub klientami.

WSPARCIE FUNDACJI GAJUSZ

Ta gala będzie nie tylko niezapomnianym wydarzeniem, ale okazją do tego,
by razem zrobić coś dobrego dla potrzebujących.

Podczas gali odbędzie się specjalna licytacja, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Gajusz. To doskonała okazja, aby nabyć wyjątkowe przedmioty i jednocześnie wspomóc szczytny cel. Fundacja Gajusz niesie pomoc dzieciom w najtrudniejszych momentach ich życia, zapewniając im opiekę, wsparcie i ciepło rodzinne. Dzięki naszej wspólnej inicjatywie mamy szansę wywołać uśmiech na twarzach tych najmłodszych i najbardziej potrzebujących.

Pomagając innym, sprawiamy,
że świat staje się lepszym miejscem. Niech hasło RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ nabierze innego wymiaru.

wsparcie-w-biznesie-online

PREMIERA KSIĄŻKI

Nasze wydarzenie będzie również premierą wyjątkowej książki “Mój biznes, moja historia”. To zbiór inspirujących opowieści wielu kobiet, które podzielą się swoimi doświadczeniami w budowaniu biznesu.

Każdy uczestnik gali otrzyma egzemplarz książki. Dzięki niej pozna błędy, których może unikać, ucząc się od innych przedsiębiorczych kobiet. Historie zawarte w książce dostarczą Ci inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju Twojego biznesu.

To nie tylko inspirująca lektura, ale także wsparcie dla Fundacji Gajusz, gdyż zysk ze sprzedaży książki zostanie przekazany na rzecz dzieci w potrzebie.

jak-zacząć-biznes

FINAL PLEBISCYTU
“Jestem kobieta i sięgam po więcej”

Kulminacyjnym punktem naszej niezwykłej gali będzie finał plebiscytu skierowanego do przedsiębiorczych Polek, które pomimo przeciwności losu osiągnęły sukces i nie bały się sięgać po więcej. Ich historie mogą być inspiracją, impulsem i siłą napędową dla innych kobiet.

Wyróżnimy 20 niesamowitych historii, a dodatkowo 4 z nich nagrodzimy wyjątkowymi statuetkami, które będą przypominać o tym, że warto walczyć
o siebie i swoje marzenia.

Czujesz, że Twoja historia może zmotywować inne kobiety do działania
i sięgania po więcej? Jeśli tak – weź udział w naszym plebiscycie i zostań jedną z KOBIET, KTÓRE SIĘGAJĄ PO WIĘCEJ !

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W EVENCIE

Ekskluzywna sesja networkingowa

Networking VIP to przestrzeń, gdzie nawiązywanie relacji ma głębszy wymiar. To tutaj tworzą się wartościowe kontakty biznesowe mające realny wpływ na rozwój biznesu.

Cenne lekcje

Podczas spotkania będziemy się dzielić doświadczeniami, najlepszymi praktykami i pomysłami na rozwój swoich projektów z przedsiębiorcami, którzy osiągnęli sukces w różnych dziedzinach.

Poszerzanie horyzontów

Dzięki integracji damsko-męskiej, będziesz mieć okazję zyskać nowe perspektywy i inspiracje, które mogą otworzyć przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

Inspiracja i motywacja

Podczas gali będzie czas na swobodne rozmowy z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi
wyzwaniami i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

Pomoc z serca

Zjednoczeni w celu charytatywnym, pokażemy, jak wielką siłę mają przedsiębiorcze kobiety i mężczyźni. Każda wylicytowany przedmiot
przyczyni się bezpośrednio do wsparcia dzieci, które najbardziej tego potrzebują.

Wyjątkowe prezenty

Każdy z uczestników otrzyma książkę “ Mój biznes- moja historia “ oraz wiele innych niespodzianek przygotowanych przez naszych
partnerów wydarzenia.

BILETY

 CENA BILETU OBEJMUJE:

 udział w evencie charytatywnym,

– kolacja z winem,

– muzyczne atrakcje 

Event w godz. 19.00 – 1.00  

NASZE EVENTY NETWORKINGOWE SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE.

ZOBACZ, JAK TO WYGLĄDA:

Chcesz zostać Partnerem naszego eventu? Masz ciekawy pomysł, który może uświetnić nasze wydarzenie? Napisz do nas!

8 + 3 =