Mówią, że dobro wraca. W Czerwonej Szpilce mocno w to wierzymy – ale pomagamy bezinteresownie. W nasze działania już na stałe wpisała się idea społecznej odpowiedzialności biznesu, a zbliżająca się konferencja Ladies Day nie będzie wyjątkiem! Czy wiesz, że biorąc w niej udział, Ty również okażesz swoje wsparcie tym, którzy najbardziej go potrzebują?

Zostań partnerem w słusznej sprawie

Od początku swojego istnienia Czerwona Szpilka pomagała, jak tylko mogła. W końcu powstała z myślą o wspieraniu kobiet w osiąganiu ich marzeń i celów! Szybko jednak do tej merytorycznej pomocy dołączyła zdecydowana aktywność charytatywna. Dlaczego? Bo czujemy potrzebę dzielenia się szczęściem. Mamy wspaniały zespół, prowadzimy mnóstwo inspirujących projektów, na co dzień współpracując i spotykając się z całym gronem ambitnych, przedsiębiorczych kobiet. Bardzo nas to cieszy, ale jednocześnie daje do myślenia. Czy dostając tak wiele, możemy nie dawać nic od siebie?

Bardzo chętnie wykorzystujemy status lokalnej organizacji, która w dodatku skupia wokół siebie tak wiele wyjątkowych osób. W dobrej sprawie, oczywiście! Dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu to nie pusty slogan ani trend – nasze działania realnie przekładają się na pomoc tym, którzy pomocy potrzebują. Nie udałoby się to jednak bez Uczestniczek ani bez naszych Partnerów. To ich obecność sprawia, że możemy wspólnie dołożyć cegiełkę do szczytnego celu. Biorąc udział w naszych eventach, budują z nami lepszy świat.

Baw się dobrze i pomagaj

W trakcie pierwszej edycji Ladies Day wspólnie wspieraliśmy Przylądek Nadziei. Dochód ze sprzedaży biletów na imprezę towarzyszącą, czyli Targi Niezwykle Kobiece, przekazaliśmy współpracującej z Przylądkiem fundacji Na Ratunek. Z kolei wydając niedawno niezwykłą książkę Kasi Pawluś „Jedna na milion”, wsparliśmy aż dwie kolejne organizacje pro bono. Każda zakupiona książka to kolejne złotówki zebrane na rzecz Stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI oraz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jednak okazji, by pomagać, będzie więcej. Ty również możesz bez wysiłku odmienić razem z nami czyjeś życie!

Już 17 marca spotkamy się na kolejnej edycji Ladies Day. Obiecujemy – będzie się działo. Czekają na Ciebie wyjątkowe atrakcje, dużo merytorycznej wiedzy i mnóstwo inspiracji. Uchylimy rąbka tajemnicy, że pierwszym naszym prelegentem będzie nie kto inny, jak Ola Budzyńska, znana jako Pani Swojego Czasu. Jak widzisz, nie może Cię zabraknąć!

Tym bardziej, że biorąc udział w wydarzeniu, jednocześnie wspierasz Stowarzyszenie Mówimy NIEboRAKOWI. Twoja obecność na Ladies Day to cegiełka w zbiórce przeznaczonej na tworzenie peruk dla dzieci z chorobą nowotworową. Przyjdź, baw się dobrze i dołącz do tej wspaniałej inicjatywy! Wspólnie możemy podarować dzieciom uśmiech i poprawić jakość ich życia. Dołączysz do nas?

www.mowimynieborakowi.pl
www.dzieciom.pl

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij