Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Warszawy:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekka i pożywna kolacja –
– dobra zabawa –

Spotkanie charyzmatycznych
kobiet w sercu WARSZAWY:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekki i zdrowy poczęstunek –
– dobra zabawa –

Twórz swoją mapę kobiecych kontaktów na terenie całej Polski.

Jesteśmy kobietami biznesu i wiemy, jakim problemom musimy stawiać czoło w obecnych czasach. Wiemy jak ważna jest sieć kontaktów ludzi,na których można liczyć w każdej sytuacji. Łącząc siły – podwajamy naszą skuteczność biznesową i osiągamy dużo więcej, niż w pojedynkę. Dlatego powstała inicjatywa Czerwona Szpilka w Mieście.

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Miejsce wydarzenia:
Hotel Radisson
ul. Grzybowska 24, Warszawa

30 września 2021r.
16:00 – 21:30

Gość specjalny:
Anna Matusiak-Rześniowiecka

Czym jest Czerwona Szpilka w MieŚcie?

Czerwona Szpilka w Mieście to regularne spotkania dla ambitnych kobiet, które chcą od życia więcej, widzą dalej i pragną jeszcze efektywniej zarządzać swoim biznesem.

Czerwona Szpilka w Mieście to nieustanny rozwój i inspiracja. To konkretne narzędzia biznesowe i realne zyski dla twojej firmy. Wszystko to osiągniesz dzięki kontaktom, jakie tu nawiążesz i szkoleniom, jakie ci oferujemy.

Czerwona Szpilka w Mieście to poczucie bezpieczeństwa, które osiągasz poprzez przynależność do odpowiedzialnej społeczności kobiet biznesu.

Lubisz połączenie inspirującego, biznesowego spotkania ze zdrowym i lekkim posiłkiem?

Czerwona Szpilka w Mieście to wspólne rozwiązywanie problemów i wzajemne pomnażanie sukcesów, a to wszystko dzięki odpowiedniej sieci kontaktów.

Czerwona Szpilka w Mieście to towarzystwo wspaniałych, charyzmatycznych kobiet i przyjemne spędzenie czasu przy smacznym poczęstunku.

Po to, byś mogła zacząć budować własną skuteczną mapę kontaktów.

GOŚĆ SPECJALNY

Poznaj Czerwoną Szpilkę podczas pierwszego spotkania w Warszawie! Gościem specjalnym będzie Anna Matusiak – Rześniowiecka.

Anna jest absolwentką filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim.
 Dziennikarka. Prezenterka radiowa i telewizyjna. Wykładowczyni dziennikarstwa, felietonistka, autorka książek, trenerka wystąpień publicznych. Szczęśliwa mama Maksymiliana.

Nasze spotkanie będzie również spotkaniem autorskim związanym z książką Ani: „Kiedy się pojawiłeś”. Jest to poruszająca historia kobiet, którym przyjdzie stoczyć nierówną walkę z przeciwnościami losu.

 

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

PRZEBIEG SPOTKANIA

od 16:00  – rejestracja, czekamy ze słodkościami

do 17:00 – luźny networking

17:00 – spotkanie z gościem: Anną Matusiak-Rześniowiecką

18:30 – przerwa na coś dobrego

19:15 – czas poznać się bliżej

21:00 – 21:30 – zakończenie spotkania

Czerwona Szpilka od teraz jest w najwiĘkszych miastach Polski – po to, by byĆ bliŻej Ciebie

Spotkanie charyzmatycznych kobiet w sercu Warszawy:

Nawiązujemy kontakty biznesowe i zdobywamy nowych odbiorców

Poznaj przedstawicielki innych lub podobnych do twojej branż i wymieniaj z nimi doświadczenie, usługi, kontakty – w ten sposób buduje się trwałe relacje biznesowe.

Odpoczywamy i czerpiemy inspiracje

Dobra zabawa – to obok części merytorycznej i networkingowej – nieodłączny element naszych spotkań. Owocuje nawiązaniem wielu bliższych, przyjacielskich kontaktów na lata, a nierzadko na całe życie. Wspólny posiłek łączy ludzi, ich pasje i biznesy – dlatego wielką wagę przykładamy do tego, by naszym spotkaniom towarzyszyły lekkie i smaczne przekąski.

Podnosimy swoje kompetencje

Uczestnicz w naszych spotkaniach z Ekspertami. Nie wyważaj otwartych drzwi – skorzystaj z gotowej wiedzy najlepszych specjalistów. Zajęcia z nimi dostarczą Ci merytorycznych wskazówek i inspiracji do ulepszenia Twego biznesu.

KTÓRY BILET WYBIERASZ?

PAKIET „PRZYJACIÓŁKA”
2 bilety w cenie 299 zł

CENA PAKIETU OBEJMUJE:
– udział w spotkaniu z kobietami biznesu
– spotkanie z gościem
– poczęstunek
– networking
A to wszystko dla 2 osób
Pakiet w sprzedaży do 23 września

BILET STANDARDOWY
1 bilet w cenie 167 zł 229 zł

CENA BILETU OBEJMUJE:
– udział w spotkaniu z kobietami biznesu
– spotkanie z gościem
– poczęstunek
– networking

Cena promocyjna do 26 września

REKOMENDACJE

Czerwona Szpilka w Mieście to spotkania kobiet z pasją, kobiet energetycznych, które chcą od życia więcej i zależy im na rozwoju swojej firmy i marki osobistej.
Jest to przestrzeń do poznania fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet, do zacieśniania przyjaźni i późniejsze spotkania indywidualne. Jest to miejsce, niezależnie od położenia geograficznego, gdzie networking jest wręcz wskazany, wspólne wymiany wizytówek, budowanie trwałych relacji biznesowych, opowiadania przy wyśmienitej kawie, wybornym cieście i lekkim posiłku. Na takie spotkania zapraszani są eksperci z wielu obszarów. Czerwona Szpilka w Mieście to energia, relacje i SUKCES, przy zachowaniu idei work-life balance.

Jeżeli jesteś kobietą, która stawia na rozwój, codziennie chcesz być najlepsza, masz chrapkę na więcej, a przy okazji chcesz zachować swoją kobiecość – dołącz do NAS!!

Ewa Stępniewska

Prezes Spółki, EM MEDICAL Sp. z o.o.

Czas jest dla nas coraz większym deficytem, ponieważ w ferworze różnych obowiązków, zobowiązań, przeplatania pracy zawodowej z życiem rodzinnym, to właśnie sposób w jaki spędzamy czas ma bezpośredni wpływ na nasz dobrostan. Na co dzień każdą wolną chwilę staram się spędzać z bliskimi, ale na każde z wydarzeń Klubu Czerwonej Szpilki czekam z niecierpliwością. Pomijając już kwestie organizacyjne takich eventów, które są zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie spędzanie czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet jest dla mnie osobiście niezwykle motywujące i inspirujące.

Kobieca energia, wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz świadomość, że z każdego takiego spotkania wynoszę nową wiedzę, nowe doświadczenia, pomysły sprawiają, że mój poziom energii jest na najwyższym poziomie i utrzymuje się dość długo. Nowe relacje biznesowe są taką przysłowiową wisienką na torcie. Ale networkig to jeden z elementów spotkań Czerwonej Szpilki w Mieście. Innymi są warsztaty i prelekcje prowadzone przez Gości oraz Klubowiczki Czerwonej Szpilki, a wszystko to w pięknych wnętrzach Art Hotelu we Wrocławiu. Bardzo polecam tym Kobietom, które jeszcze nie doświadczyły jeszcze magii tych spotkań.

Katarzyna Kulik-Fijał

Dyrektor Handlowy, Janter – Kreatywna Drukarnia

Czerwona Szpilka w Mieście to fantastycznie spędzony czas w gronie przedsiębiorczych, wspaniałych kobiet, gdzie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Nasze spotkania dostarczają mi niesamowicie dużo energii do działania na długi czas. Otrzymuję wsparcie i zawsze fajną porcję wiedzy. Uwielbiam te nasze kobiece pogaduchy.

Anna Walenczak

Właścicielka firmy, Easiness – lifestyle management

PARTNERZY WYDARZENIA

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CZEKAMY NA CIEBIE!