Spotkanie kobiet sukcesu
w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekka i pożywna kolacja –
– dobra zabawa –

Spotkanie charyzmatycznych
kobiet w sercu Wrocławia:
– relacje biznesowe –
– inspirujące warsztaty –
– lekki i zdrowy poczęstunek –
– dobra zabawa –

Czerwona Szpilka w Mieście to comiesięczne inspirujące wydarzenia networkingowe dla ambitnych kobiet ceniących sobie ciągłe doskonalenie, towarzystwo charyzmatycznych kobiet i budowanie trwałych relacji. A to wszystko przy doskonałym poczęstunku!

Jeśli jeszcze nie należysz do naszej niepowtarzalnej społeczności, przyjdź, poznaj pełne energii kobiety oraz dotrzyj ze swoją ofertą do nowych osób.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Art Hotel ****
Kiełbaśnicza 20, Wrocław

03 marca 2020
godz. 16.30 –21.30

Gość specjalny:
Żaneta Kajs

Prowadzisz swoją działalność i poszukujesz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku? 

Cenisz sobie relacje z charyzmatycznymi kobietami biznesu z którymi chętnie wymieniasz się doświadczeniami?

Lubisz połączenie inspirującego, biznesowego spotkania ze zdrowym i lekkim posiłkiem?

Szukasz równowagi między karierą a życiem prywatnym? 

Myślisz o dołączeniu do Klubu Czerwonej Szpilki, ale najpierw chciałabyś poznać nasz świat od środka?

JEŚLI TAK, TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem specjalnym podczas marcowego spotkania będzie Żaneta Kajs – coach oraz certyfikowany trener FRIS.

Żaneta zabiera ludzi w podróż w głąb siebie podczas, której odkrywają swoje Style Myślenia i Style Działania, aby budować swoje życie z pasją i radością w oparciu o swoje naturalne moce i cieszyć się z bycia sobą. Pomaga zarówno osobom, które chcą się rozwijać i odnaleźć drogę do samego siebie jak i managerom, którzy chcą zarządzać ludźmi w zgodzie ze swoją misją, wizją i wartościami. Za pomocą badania FRIS® pokazuje jak odkryć swoje naturalne moce, aby rozwijać siebie i swój biznes.

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

ZŁOTA TRÓJKA

Na każdym spotkaniu poznajemy bliżej trzy Klubowiczki. W lutym to okazja do poznania tych trzech przedsiębiorczych kobiet:

Angela Centkowska | Perfect Image

Angela Centkowska | Perfect Image

Wrocławski Instytut Urody Perfect Image ma w swojej ofercie, wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się idealnym wizerunkiem każdego dnia.

Kinga Urbanowska | Pan Ziemniak

Kinga Urbanowska | Pan Ziemniak

Pan Ziemniak to miejsce wyjątkowe. Mówią o Nim „butik dla warzyw i owoców”. Jest w tym wiele prawdy, bowiem dla Pana Ziemniaka priorytetem jest przede wszystkim dbałość o satysfakcję Klienta, a także najwyższa jakość oferowanych produktów.

Ekaterina Taskaeva – Legault | Skarbiec Bachusa

Ekaterina Taskaeva – Legault | Skarbiec Bachusa

Samodzielnie importują z Francji wybrane wina, a ich oferta rozrosła się obecnie do około 150 rodzajów. Klientów zapraszają w wirtualną, enologiczną podróż.

Spotykamy się dziewięć razy w roku. Osoby spoza Klubu Czerwonej Szpilki mogą wziąć udział w spotkaniach z zakresu Czerwona Szpilka w Mieście dwukrotnie.

CZEGO DOŚWIADCZAMY PODCZAS SPOTKAŃ Z CYKLU CZERWONA SZPILKA W MIEŚCIE?

Nawiązujemy kontakty biznesowe i zdobywamy nowych odbiorców

Na naszych wydarzeniach spotkasz ambitne kobiety pełne pasji, z różnych dziedzin biznesu. Po chwili dostrzeżesz jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!
Czerwona Szpilka w Mieście to sprawdzona formuła wyjątkowych spotkań ułatwiających nawiązywanie relacji. W Klubie Czerwonej Szpilki pomagamy sobie w dotarciu na szczyt (bądź utrzymaniu się na nim) oraz pozyskaniu nowych klientów.
Każda z uczestniczek spotkania, w kilku zdaniach, przedstawia swoją firmę, a trzy wybrane klubowiczki otrzymują możliwość zrealizowania dłuższych prezentacji. To punkt wyjścia do kreowania wielu, potencjalnych okazji biznesowych.

Odpoczywamy i czerpiemy inspiracje

W eleganckim miejscu, przy dietetycznym poczęstunku znajdujemy czas dla siebie. Prowadzimy zarówno lekkie rozmowy jak i biznesowe konwersacje. Poznajemy się oraz inspirujemy nawzajem dzieląc się pasjami i cennym doświadczeniem. To czas dla Ciebie, aby oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i znaleźć równowagę.

Podnosimy swoje kompetencje

Czerwona Szpilka w Mieście to także spotkania ze specjalistami z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i sprzedaży, którzy pomagają uczestniczkom wyróżniać się na tle konkurencji.

REKOMENDACJE

Wielokrotnie zastanawiałam się czym dla mnie jest Czerwona Szpilka. Dzisiaj po niespełna roku działalności mogę stwierdzić, iż jest to idealne miejsce do osobistego spełniania się na wielu platformach m.in. rozwoju swojego biznesu, inspiracji i nowych pomysłów biznesowych a także życiowych, rozwoju osobistego a także co bardzo istotne, jest to miejsce gdzie kobiety wspierają się zarówno prywatnie w relacjach towarzyskich ale i także w kłopotliwych momentach życia.

W chwili obecnej nie wyobrażam sobie mojego otoczenia biznesowego bez Czerwonej Szpilki jak i bez czerwonych szpilek w szafie, które to dodają pewności siebie i powodują, że ma się tą moc i wiarę, że można w życiu wiele zdziałać i że warto dążyć do realizacji marzeń i celów.

Nieocenionym aspektem działalności klubowej są także liczne eventy kulturalne, rozrywkowe i naukowe, dzięki którym prowadząc własny biznes stale się rozwijam i podnoszę swoją wiedzę i kompetencje. Jeśli zatem oczekujecie od życia i biznesu czegoś więcej to zapraszam Was do Czerwonej Szpilki, ja zostaję tutaj na dłużej!

Anna Ołdak

Finansowanie Wrocław

REKOMENDACJE

Spotkania networkingowe w Czerwonej Szpilce są jednym z najważniejszych wydarzeń w moim kalendarzu. Z wielu względów:

- sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z przedsiębiorczymi, inspirującymi kobietami,

- dają możliwość nawiązania nie tylko cennych kontaktów biznesowych, ale i przyjaźni,

- dzięki Spotkaniom z Ekspertem wzbogacają naszą wiedzę na wiele różnych tematów – od kwestii prawnych czy czysto biznesowych po tematykę z zakresu rozwoju osobowości czy zdrowego stylu życia.

Ja od 3 lat niecierpliwie czekam na każdy pierwszy wtorek miesiąca. Przyjdź, przekonaj się sama, dlaczego.

Anna Litak

właściciel Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia

PARTNERZY WYDARZENIA

Do najbliższego spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w Mieście pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON