Kasia Pawluś – Spotkanie autorskie z Jedną na milion!

Przebudź się i żyj teraz!

Wrocław

(lokalizacja wkrótce)

?

wkrótce

}

Godzina

wkrótce

Liczba miejsc

200

Już wkrótce we Wrocławiu będzie niepowtarzalna okazja, aby poznać autorkę książki „Jedna na milion”!

Książka Kasi sprzedaje się w zawrotnym tempie. Prawda o życiu, którą niesie za sobą, chwyta za serce i otwiera oczy na świat. Każdy, kto choć o niej usłyszał, pragnie ją przeczytać, a potem poznać Kasię. Już niedługo będzie to możliwe…

Kasia Pawluś opowie nam o swoim przebudzeniu i o trudnej drodze do szczęścia, jaką z sukcesem pokonuje każdego dnia! Będziesz mieć okazję, aby stanąć oko w oko z CUDEM, którego na co dzień nie dostrzegasz – bo czym innym jest właśnie życie?

Zobacz niesamowity wywiad z Kasią w programie “Pytanie na śniadanie”:

“MA ZA SOBĄ 13 CHEMII I NADAL UWAŻA, ŻE WARTO ŻYĆ”

Nigdy nie wiesz, co się stanie jutro. Na co dzień marudzisz, płaczesz, widzisz same negatywne strony życia? Czy zastanawiałeś się, co byś zyskał, jakbyś codziennie rano patrzył w lustro i witał się ze sobą jak z najlepszym przyjacielem? Jakbyś myślał o sobie że jesteś CUDEM?

Kasia Pawluś uczy tego w swojej książce, na spotkaniach autorskich, konferencjach i po prostu… w życiu, w swoim otoczeniu.

 

Poznaj tę moc i energię!
Uwierz, że
szklanka jest zawsze do połowy pełna i nie bój się żyć!

Zapisz się już dzisiaj na spotkanie z Kasią, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Wciąż nie jesteś przekonana?

Zobacz wywiad Kasi w programie 20m2 Łukasza:

Zobacz jak wyglądało wystąpienie Kasi na Ladies Day 2018:


UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij