Śniadanie biznesowe

z Czerwoną Szpilką

 

Umocnij swój wizerunek!

Art Hotel

ul. Kiełbaśnicza 20

15.05.2018

(wtorek)

}

Godzina

11:00-13:30

Liczba miejsc

40

Nasze wydarzenia są organizowane z myślą o przedsiębiorczych i ambitnych kobietach. Dajemy im przestrzeń do tego, aby nawiązywały nowe kontakty biznesowe, poszerzały swoją wiedzę, czerpały inspirację. Wyniesione ze spotkań znajomości często są początkiem wspaniałych projektów lub ciekawych relacji. Z tych powodów zaczęliśmy organizować również Śniadania Biznesowe.

 

W trakcie śniadania:

  • Poznasz nowe osoby.

  • Spędzisz miło czas podczas smacznego posiłku.

  • Umocnisz wizerunek swojej marki, prezentując ją pozostałym uczestnikom.

  • Zaczerpniesz dużą dawkę pozytywnej energii na pozostałą część dnia.

  • Dostaniesz pigułkę wiedzy od naszego gościa specjalnego.

  • Poznasz szczegóły naszej działalności i tworzonego przez nas Klubu Czerwonej Szpilki.

Śniadania z Czerwoną Szpilką składają się z kilku stałych elementów. Biorąc w nich udział, możesz mieć pewność, że będziesz miała możliwość przedstawienia się wszystkim uczestnikom spotkania, wysłuchasz innych osób, a na koniec możecie podczas networkingu wymienić się wizytówkami lub od razu umówić na spotkanie. Będzie to o tyle łatwiejsze, że po prezentacjach, nie masz wątpliwości, kto z całego grona Cię zainteresował i które z wymienionych działalności są Ci bliskie zawodowo bądź prywatnie.

Na te spotkania zapraszamy również gości specjalnych, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i przekażą Ci wartościową pigułkę wiedzy! A to wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze i przy wyśmienitych potrawach, które podawane są w pięknych wnętrzach wrocławskich hoteli lub restauracji.

STAŁE ELEMENTY ŚNIADAŃ


 1. Zjesz pyszny posiłek w wyśmienitym gronie.
 2. Dostaniesz pigułkę wiedzy.
 3. Będziesz miała możliwość przedstawienia się wszystkim uczestnikom spotkania, wysłuchasz też innych osób i Klubowiczek.
 4. Podczas networkingu wymienisz się wizytówkami i umówisz na spotkanie.

BILETY


65 zł

79 zł

*Niższa cena biletu obowiązuje do 11 maja do godz. 15:00

CENA BILETU OBEJMUJE:

 • udział w spotkaniu
 • posiłek
 • networking

75 zł

104 zł

*Niższa cena biletu obowiązuje do 11 maja do godz. 15:00

CENA BILETU OBEJMUJE:

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT