Art Hotel

ul. Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław

21.02.2019

17:00-21:00

TYLKO 50 MIEJSC!

Zapraszamy na spotkanie inspiracyjno-warsztatowe, podczas którego dowiesz się m.in.:

  • czym jest inteligencja emocjonalna i w jaki sposób odnieść ją do dobrze znanego wszystkim IQ;
  • jak budować zaufanie w relacjach ze współpracownikami, klientami bądź partnerem;
  • jak wiedza o mózgu może pomóc nam sięgnąć po wymarzone cele (co nieco o osobowości);
  • gdzie skrywa się nasz wrodzony potencjał i jak do niego dotrzeć, zrozumieć, a potem wykorzystać w sięganiu po osobisty sukces;
  • czym jest szwajcarska “analiza biostrukturalna” i dlaczego stanowi przełom w narzędziach wspierających rozwój każdego z nas na wielu poziomach.

Spotkanie poprowadzi:

Aleksander Sienkiewicz

Olek uwielbia pracować z ludźmi na sali, karmi serce i duszę ich zadowoleniem i późniejszymi sukcesami, w których jego inspiracje mają swoją małą cegiełkę. Jednak to praca w biznesie daje mu wiedzę i rozeznanie, którym później może dzielić się z innymi. Czas, konsekwencja, transparentność, pracowitość i SZACUNEK do innych, to zasadnicze składowe sukcesu, który rośnie w czasie, zamiast zamykać się w krótkiej, przypadkowej chwili. 

Licencjonowany trener szwajcarskiej metodyki Structogram®. Od lat zajmuje się profesjonalną sprzedażą, komunikacją reklamową oraz budowaniem nowoczesnych strategii docierania do klienta.

Doradca zarządów, koordynator projektów B+R z zakresu innowacji, członek rad nadzorczych. Autor, prelegent na polskich i europejskich
scenach.

Więcej na oficjalnej stronie: http://www.OlekSienkiewicz.pl

Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk – od 2002 ekspert w budowaniu sieci konsumenckich, praktyk Time Line Therapy, NLP i Trener biznesu. To kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Dlatego dziś nie boi się mówić o sobie z dumą – kobieta sukcesu. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie. Solidną dawkę wiedzy i inspiracji z każdej tej dziedziny możesz zaczerpnąć obserwując jej profil w serwisie Instagram.

W trakcie dotychczasowej kariery nauczyła się, że najlepsze efekty przynosi działanie z pasją. Dlatego na co dzień inspiruje i zachęca kobiety do spełniania marzeń – właśnie to daje jej najwięcej satysfakcji. Pomaga im budować pewność siebie, rozwijać kreatywność i realizować własny potencjał, a wszystko po to, by mogły żyć pełnią życia. Organizuje wydarzenia dla kobiet, buduje Klub kobiet przedsiębiorczych. Cały czas również szuka kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Szukają możliwości, są otwarte i gotowe podjąć zupełnie nowe działania.

Magda opowie o tym jak wykorzystuje analizę biostrukturalną w praktyce czyli:

  • budowaniu zespołu;
  • rekrutacji;
  • komunikacji marketingowej;
  • budowaniu potencjału lidera.

 

Popraw jakość swojego życia zawodowego i prywatnego!

Zainspiruj się.

Stań się skuteczna!

 

129 zł

199 zł

Bilet dla jednej osoby.
Promocja do 18 lutego.

AGENDA:

17:00-17:30

Rejestracja i pierwsza networkingowa kawa

17:30-18:30

I moduł, A.Sienkiewicz

18:30-19:00

Przerwa – czas na miłe rozmowy i nowe znajomości

19:00-20:00

II  moduł, A.Sienkiewicz

20:00-20:30

Magdalena Szewczuk – case study

21:00

Zakończenie

PARTNERAMI TEGO WYDARZENIA SĄ: