Poznaj eliksir młodości i skuteczności współczesnej kobiety!

Wydarzenie dla kobiet, które chcą odnosić sukcesy w życiu, lubią o siebie zadbać i chcą cały czas poszerzać swoje umiejętności i kompetencje.

Hotel Wawrzyniak

Krotoszyn

WKRÓTCE

W czasach, gdy tak wiele od siebie wymagamy.
Gdy wszystko pędzi w tempie orient expressu i liczy się każda sekunda naszej doby. Kluczowe jest nasze zaangażowanie i pewność siebie w dziedzinach, w których chcemy się rozwijać.

Dzięki udziale w tym wydarzeniu będziesz

“Zawsze pewna siebie”

dzięki naszej prelegentce Magdalenie Szewczuk oraz poznasz

“Facefitness – sekret młodości”

którego tajniki odkryje przed Tobą Patrycja Kondracka. Dodatkowo dowiesz się, kim jest

“Kobieta przedsiębiorcza, czyli jak połączyć pracę z domem”

o czym opowie Małgorzata Jochaniak.

Patrycja Kondracka

Patrycja Kondracka, autorka nowatorskiego programu redukcji zmarszczek Facefitness-12, stworzonego z myślą o kobietach aktywnych.

Doktorantka Wydziału Fizjoterapii (AWF Wrocław), autorka poradnika “Sekret młodości Facefitness” oraz akredytowany coach ACC ICF. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje Beauty-coachingu.  Jej działalność wynika z pragnienia dzielenia się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem. Od kilkunastu lat praktykuje Facefitness – gimnastykę mięśni twarzy, potwierdzając skuteczności tej metody.

Wielokrotnie gościła w programach śniadaniowych w TVP i TVN. Autorka licznych artykułów, w tym naukowych, współpracuje z takimi magazynami jak Kosmetologia Estetyczna, E’stilo, Organic, Zwierciadło, Elle. Prelegentka podczas eventów, seminariów i konferencji. Współpracuje jako coach i trener Facefitness z salonami i gabinetami Wellness i SPA oraz Klubami Fitness na terenie całej Polski. To, co robi, ma na celu uświadamianie kobiet, jak w prosty sposób możemy wdrożyć zachowania proekologiczne do naszego codziennego życia.

Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk – od 2002 ekspert w budowaniu sieci konsumenckich, praktyk Time Line Therapy, NLP i Trener biznesu. To kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Dlatego dziś nie boi się mówić o sobie z dumą – kobieta sukcesu. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie. Solidną dawkę wiedzy i inspiracji z każdej tej dziedziny możesz zaczerpnąć dołączając do prowadzonej przez nią grupy na Facebooku: Twoje życie – Twój wybór.

W trakcie dotychczasowej kariery nauczyła się, że najlepsze efekty przynosi działanie z pasją. Dlatego na co dzień inspiruje i zachęca kobiety do spełniania marzeń – właśnie to daje jej najwięcej satysfakcji. Pomaga im budować pewność siebie, rozwijać kreatywność i realizować własny potencjał, a wszystko po to, by mogły żyć pełnią życia. Organizuje wydarzenia dla kobiet, buduje Klub kobiet przedsiębiorczych. Cały czas również szuka kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Szukają możliwości, są otwarte i gotowe podjąć zupełnie nowe działania.

Małgorzata Jochaniak

Kobieta która nigdy się nie poddaje i mimo trudnych wyzwań rozwija się i spełnia swoje marzenia. Twórca marki Halo opiekun gsm, członek zarządu firmy Open global sp. z o.o.

Przez ponad 10 lat aktywnie pracowała w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy sieci T-mobile, dostając wyróżnienia za wyniki sprzedażowe. Aby się rozwijać otworzyła swoją pierwszą firmę i prowadziła Autoryzowane Centrum Biznesowe sieci T-mobile. Od 2013 roku spędziła na salach szkoleniowych ponad 2000 godzin, ucząc się i zmieniając całe swoje życie prywatne i biznesowe.
W życiu kieruje się zasadą „Bądź dla innych taki jak chciałbyś, aby inni byli dla Ciebie”.

Przedsiębiorca, praktyk i Master Time Line Therapy Praktyk i master NLP, Master Coach, trener Akredytowany i doświadczony użytkownik testów psychometrycznych Facet5 określających naturalny potencjał pracowników i przedsiębiorcy

Poznaj eliksir młodości od Facefitness.

Zainspiruj się.

Stań się skuteczna!

 

79 zł

148 zł

AGENDA:

17:30

Rejestracja uczestników

18:00-18:45

Patrycji Kondrackiej – “Facefitness – sekret młodości”

18:45-19:15

Przerwa – czas na miłe rozmowy i nowe znajomości

19:15-20:00

Magdalena Szewczuk – “Zawsze pewna siebie”

20:00-20:30

Małgorzata Jochaniak – “Kobieta przedsiębiorcza, czyli jak połączyć pracę z domem”

21:00

Zakończenie

PARTNERAMI TEGO WYDARZENIA SĄ: