Kolacje z Czerwoną Szpilką

Spotkania Na Luzie

Śniadania Biznesowe

Czerwona Szpilka w mieście to spotkania o luźniejszym i swobodnym charakterze, mające na celu przede wszystkim integrację, nawiązywanie i umacnianie biznesowych relacji, wymianę opinii i doświadczeń oraz dobrą zabawę i wspólnie spędzony czas z kobietami, które chcą być aktywne. Ten rodzaj spotkań jest nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów i usług, ale również szansą na nawiązanie nowych znajomości. A wiadomo, one przydają się w biznesie, a nierzadko przekładają się także na życie prywatne.

Spotkania najczęściej odbywają się w tygodniu w godzinach porannych lub popołudniowo-wieczornych i często gościmy na nich ekspertów z różnych dziedzin. Do tej formy wydarzeń zaliczają się między innymi organizowane przez nas Śniadania Biznesowe oraz Kolacje z Czerwoną Szpilką. Jest to także specjalny rodzaj spotkań dedykowanych tylko dla Ambasadorek naszego Klubu Czerwonej Szpilki.

Zapraszamy Cię na najbliższe spotkanie “w mieście”, które odbędzie się w urokliwym Art Hotelu:

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT