Podczas całodniowych spotkań edukacyjnych wyjdziesz z sali szkoleniowej z ogromem nowej, wartościowej wiedzy, którą będziesz mogła od razu zastosować w praktyce. Nasi Eksperci to osoby z długoletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, dlatego podzielą się z Tobą wiedzą, sprawdzonymi technikami oraz dadzą narzędzia do działania, które sami przetestowali. Spotkania często mają formę warsztatową, co obfituje wieloma ćwiczeniami pod okiem specjalisty.

Renata Frączkiewicz-Krzal

 

RENATA FRĄCZKIEWICZ-KRZAL

TRENER ZMIANY

 Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego.

Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

Dużą część życia zawodowego poświęciła poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniła” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a jej życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów, nieświadomie poddała się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa, gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj nosi w sobie trzy prawdy:
Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK! Ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca. Droga, jaką pokonujemy, rozwija nasze doświadczenie, uczy pokonywać słabości i poszerzać granice osobistej strefy komfortu. To droga nas doskonali, nie cel. Jednak nie trać z oczu celu – im bardziej ambitny, tym szlachetniejsza podróż.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

Renata Frączkiewicz-Krzal

SUKCES JEST SEXY!

Podczas tego szkolenia dowiesz się między innymi, jakie błędy popełniają kobiety w drodze do swoich celów. Poznasz metody i techniki, dzięki którym będziesz mogła uwolnić się od negatywnych wzorców myślenia. Nauczysz się mówić do siebie tak, by działać efektywnie.

ZAWSZE PEWNA SIEBIE

Podczas tego szkolenia Renata Frączkiewicz-Krzal nauczy Cię, jak swoje słabości zmienić w siłę. Jak zyskać lub poprawić pewność siebie i śmiało, bez kompleksów kierować swoim życiem.

 

ANNA MATUSIAK

DZIENNIKARKA

 Przygodę z mediami rozpoczęła mając 16 lat. Współpracowała wtedy z Telewizją Regionalną Zagłębia Miedziowego w Lubinie przy realizacji programu pt. „Kto rano wstaje”. Historia poniekąd zatoczyła koło, bo po latach znowu „rano wstawała”, by budzić widzów jako gospodyni „Kawy czy herbaty?” w TVP1. W jej dorobku zawodowym znajdziemy setki audycji radiowych i programów telewizyjnych w wielu stacjach (TVP1, TVP Polonia, Polskie Radio Wrocław, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio RDC, Telewizja Superstacja).

Jest absolwentką filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Miłością do najciekawszego zawodu świata – dziennikarstwa – zaraża swoich studentów.

Jako teatrolog z wykształcenia i pasji podziwia aktorów, a ulubionym miejscem relaksu zawsze jest teatr. Każde wystąpienie publiczne jest w pewnym sensie… „grą”. Chodzi o to, by opanować tę rolę do perfekcji i zbudować ją na… prawdzie. Scena? Uwielbia, ale pod warunkiem, że występuje na niej w roli… samej siebie. Ma spore doświadczenie w prowadzeniu koncertów, eventów, gal, konferencji, wydarzeń kulturalnych.

Anna Matusiak

EMOCJE WIDZÓW W TWOJEJ GARŚCI

Całodniowy warsztat ze znaną dziennikarką – Anną Matusiak pozwoli teorię zamienić w praktykę. Uczestnicy szkolenia wykonają szereg ćwiczeń i zadań (z kamerą i bez) po to, by dzięki wspólnej analizie wyeliminować błędy, poznać mechanizmy kształtujące idealne wystąpienie publiczne i przeobrazić uczestnika szkolenia w „medialne zwierzę” czy mówcę marzeń.

 

ALEKSANDER SIENKIEWICZ

 Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: „życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą”.

Pośród jego klientów znajdują się m.in. takie marki jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys i wiele innych.

Aleksander Sienkiewicz

ODKRYJ XII

Odkryj XII, to szkolenie opracowane specjalnie dla tych osób, które w rozwoju własnych kompetencji szukają narzędzi i wskazówek pochodzących z praktyki. Wolnych od marketingowego bełkotu i dopasowanych do otaczającej rzeczywistości.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA:

Chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do odcinków Przepisu na sukces Magdaleny Szewczuk.

Zostaw swój adres mailowy!

ZOBACZ, CZYM JESZCZE  SIĘ ZAJMUJEMY:

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT