Czerwony to bardzo energetyczny kolor. Symbolizuje siły witalne, życie i piękno – kolor kolorów. Czerwone róże z kolei to wyraz głębokich, intensywnych uczuć. Dlatego właśnie każda kobieta marzy, aby je dostawać. Również Grażyna Ochenkowska ubóstwia bukiety pełne tych kwiatów i czerwieni… Pojawiały się one kilkukrotnie w jej życiu, o czym możemy się przekonać, czytając jej książkę – „Zapach czerwonych róż”.

21 czerwca w AC Hotel by Marriott całe wnętrze opanował ten wyjątkowych zapach… czerwonych róż. Przygotowane na stołach bukiety dumnie się prezentowały, czekając na moment kulminacyjny tego wieczoru. Zaplanowane przez Czerwoną Szpilkę spotkanie rozpoczęło się aktywnym networkingiem o godz. 17:00. Kobiety wchodziły uśmiechnięte, w eleganckich kreacjach, jak przystało na świętowanie uroczystej, oficjalnej premiery. Bo to właśnie był nasz gwóźdź programu – premiera „Zapachu czerwonych róż” Grażyny Ochenkowskiej.

Autorka stanęła przed wszystkimi uczestnikami tego spotkania, aby opowiedzieć, co skłoniło ją do napisania książki, jaką przeszła drogę w życiu, aby cieszyć się z zapachu róż i jak stała się specjalistką od ćwiczeń z hula hoop! Po wystąpieniu Grażyny oczywiście nastał czas świętowania, przyjechał tort, wszyscy chętnie pozowali do zdjęć i ustawiła się kolejka po specjalne dedykacje w świeżo zakupionych egzemplarzach.

Na koniec mogliśmy jeszcze posiedzieć w sielskim klimacie z muzyką na żywo, rozkoszując się kobiecą, radosną atmosferą i tocząc ożywione rozmowy. Tak miło i aktywnie spędzony wieczór zapadł nam w pamięć i wprawił w pozytywny stan relaksu na następne godziny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia ?

[foogallery id="15258"]


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON