KLUB LIDEREK BIZNESU

Z nami przeniesiesz swój biznes na wyższy poziom.

Poznaj nas bliżej i zobacz, co możemy zrobić razem!

CZY TO BRZMI ZNAJOMO?

KLUB CZERWONEJ SZPILKI

Jesteś kobietą aktywną, której zależy na rozwoju swojej firmy i marki osobistej.

Wiesz, że, aby osiągnąć sukces w biznesie musisz postawić na działania z zakresu marketingu i public relations.

Prowadzisz swoją firmę i stale szukasz możliwości jej rozwoju oraz pozyskiwania nowych klientów. Brakuje Ci jednak wyjątkowej przestrzeni, w której mogłabyś budować trwałe relacje biznesowe z kobietami takimi jak Ty.

Chciałabyś być na bieżąco ze wszystkimi zmianami związanymi z prowadzeniem swojego biznesu w sieci.

Jesteś ambitną i charyzmatyczną kobietą biznesu, jednak brakuje Ci czasu dla siebie. 

Uważasz, że dobrze jest się wyróżniać i dużo od siebie wymagasz.

Czerwona Szpilka w mieŚcie wraca!

Wracamy z naszymi wyjątkowymi spotkaniami, które są połączeniem networkingu, kobiecej energii, dawki wiedzy, inspiracji i pysznego poczęstunku!

A najlepsze jest to, że spotkania będą odbywać się we Wrocławiu oraz w… Warszawie! Zobacz, kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie i zarezerwuj sobie miejsce już teraz.

POMOŻEMY CI WEJŚĆ NA WYŻSZY POZIOM

Rozwój osobisty był, jest i zawsze będzie dla nas ważny. Jeśli dla Ciebie również to dobrze trafiłaś! Mamy własną platformę edukacyjną dedykowaną naszym Klubowiczką. Znajdują się tam materiały video, praktyczne PDF-y i interaktywne zeszyty ćwiczeń. Dzielimy się wiedzą w kilku obszarach.

Mamy również wśród nas fantastyczne Ekspertki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zobacz, co razem możemy zrobić!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Działamy w kilku obszarach, by wspierać Cię w rozwoju i Twoich działaniach. Stawiamy na sukces i relacje przy jednoczesnym zachowaniu równowagi.

Poznaj nas bliżej w naszej facebookowej przestrzeni. Nasza grupa to skarbnica wiedzy z której możesz korzystać bezpłatnie. To biznesowe wskazówki, transmisje na żywo z różnymi ekspertkami. To również nowe znajomości i dobra energia!

O CZERWONEJ SZPILCE

Społeczność, w której łączymy i wspieramy ambitne kobiety w drodze na szczyt!

Kobieta w czerwonych szpilkach jest pewna siebie, charyzmatyczna, ambitna i odważna w realizacji celów, a jednocześnie dumna ze swojej kobiecości. Uwielbia się wyróżniać i być u steru.Codziennie przekracza swoje możliwości i chce być najlepszą z najlepszych. Chcemy, aby takich kobiet było jak najwięcej.

Dlatego właśnie powstała Czerwona Szpilka – wyjątkowa społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.
Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji. Szkolimy, doradzamy i oferujemy usługi z zakresu marketingu i public relations, które są kluczem do sukcesu w biznesie! Szerzymy ideę work-life balance, która jest podstawą sukcesu i szczęśliwego życia.

SZPILKOWY SKLEP

WeŹ udziaŁ w szpilkowych wydarzeniach 

SPOTKANIA CZERWONEJ SZPILKI

[Warszawa] Spotkanie „Czerwona Szpilka w Mieście” które odbędzie się już 30 września. Bilety dla 2 osób.

299 PLN

SPOTKANIA CZERWONEJ SZPILKI

[Warszawa] Spotkanie „Czerwona Szpilka w Mieście” które odbędzie się już 30 września. Bilet dla 1 osoby.

167 PLN 229 PLN

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

01

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą  która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

02

03

REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas klubowiczki!

Jesteś ambitną i przedsiębiorczą kobietą , która sięga po więcej żyjąc pełnią życia?

03

03

BLOG

Rozwój osobisty a slow business. Jak pracować w stylu slow?
Słowo biznes jest niczym mantra – w same jego słownikowe serce wpisany jest pewien nakaz. Czy to jednak oznacza, że jeśli robisz business, musisz być wciąż busy, czyli zajęta i zapracowana? Istnieje inny sposób na prowadzenie własnej firmy. Poznaj urok slow business i daj się wciągnąć w nurt...
Komentarze: 0
Bądź INSPIRACJĄ
Wiele z Nas ma swojego idola, uznaje czyjś autorytet, podziwia  kogoś. Dla jednych są to artyści dla innych wielkie umysły, persony działające na rzecz innych, a nawet najbliżsi: mamy, babcie. Budzą podziw i szacunek. Chcemy ich naśladować, przyjmując ścieżkę działania i postępowania. Nie ma  w...
Komentarze: 0
Postaw na rozwój i zmień schemat działania
Kołowrotek życia mknie codziennie swoim zwyczajowym torem. On nigdy nie zwalnia, nigdy nie pyta Cię o zdanie. A Ty? Siedzisz w środku tego kołowrotka i mkniesz równo, żeby ze wszystkim zdążyć, żeby wszystko załatwić, żeby o niczym nie zapomnieć. Czasem tylko odwrócisz głowę, bo coś Cię zainspiruje...
Komentarze: 0