OFERTA

STWORZONA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Spodobał Ci się nasz e-book „30 pomysłów na posty – Facebook i Instagram” i masz apetyt na więcej? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Możesz kupić pełną wersję e-booka, który ma aż 50 stron pełnych merytorycznej wiedzy za jedyne 14,70* zł!

*cena w sprzedaży to 49 zł

Jest to oferta cenowa, która więcej się nie powtórzy! Tylko dziś dajemy Ci szansę na otrzymanie dużej dawki wiedzy w wyjątkowej promocji!

SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ JESZCZE TYLKO PRZEZ

Co znajdziesz w tym ebooku?

50 stron merytoryki;

omówienie 3 narzędzi do planowania;

30 rozpisanych i omówionych tematów na post wraz z przykładami;

informacje o rodzajach postów.

POSTAW NA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE!

Mówią, że brak planu to najlepszy plan na porażkę. Zgadzasz się z tym? My sądzimy, że jest w tym sporo racji. Zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje social media.

Dlaczego planowanie treści do social mediów jest takie ważne?
– Pozwala zaoszczędzić czas.
– Wprowadza porządek i spójność.
– Twój content jest dobrej jakości.
– Pozwala przygotować się na wiele sytuacji.

Treści do mediów społecznościowych warto planować choćby po to, aby utrzymać jakość i spójność swojej obecności w mediach społecznościowych.

Prowadzenie swoich profili nie jest takie proste. My to wiemy i mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Posłuchaj, co o e-booku mówi Gosia

„Warto skorzystać z oferty, ponieważ materiały przygotowane przez Czerwoną Szpilkę są na najwyższym poziomie. E-book „30 pomysłów na posty – Facebook/Instagram” to prawdziwa petarda. Ja wdrażam to w życie. Mam już przygotowane posty na najbliższe 30 dni – dzięki temu jestem bardziej kreatywna. W naszej firmie się fajnie dzieje, idziemy do przodu, mamy zaplanowane posty,więc ułatwia nam to bardzo pracę.

Posłuchaj, co o e-booku mówi Ania

„Co ja tutaj mam? Wydrukowany e-book Czerwonej Szpilki: „30 pomysłów na post”. Powiem Wam, że jest genialny! Ponad 50 stron bardzo wartościowych treści: Jak tworzyć posty, rodzaje postów, pomysły na posty. Bardzo pomocny, uniwersalny dla każdej marki. Także gorąco Wam polecam! Ja już z tym działam i wykorzystuję”.

UWAGA!

Oferta jest ograniczona czasowo. Masz tylko 20 minut na decyzję i ta możliwość więcej się nie powtórzy! Więc jak, wchodzisz w to?

E-BOOK

„30 pomysłów na posty – Facebook/ Instagram”

za jedyne

14,70

PLN