RELACJA Z PIERWSZEGO BIZNESOWEGO ŚNIADANIA Z CZERWONĄ SZPILKĄ 👠

28 listopada 2017 Czerwona Szpilka

RELACJA Z PIERWSZEGO BIZNESOWEGO ŚNIADANIA Z CZERWONĄ SZPILKĄ 👠

Plac Wolności 10, drewniane drzwi witające gości kamienicy z 1875 roku, niegdyś siedziba Banku Rzeszy, dziś pierwszy obiekt sieci AC Hotel by Marriot w Polsce. Dla społeczności przedsiębiorczych kobiet z Wrocławia i okolic, miejsce, w którym odbyło się pierwsze biznesowe śniadanie organizowane przez Czerwoną Szpilkę.

W przepięknie odrestaurowanych wnętrzach hotelu można podziwiać między innymi ważące niemal tonę, zabytkowe kraty z herbem Wrocławia z czasu funkcjonowania banku czy odtworzone dwa zabytkowe gryfy, strącone z elewacji podczas wojny.  Zanim uczestnicy przystąpili do wspólnego posiłku, wstępne słowo należało do Magdaleny Szewczuk. Nasza organizatorka przywitała wszystkich serdecznie i nakreśliła plan spotkania. Po chwili po sali rozszedł się zapach aromatycznej kawy, świeżego pieczywa i cichy gwar rozmów, toczonych przez zgromadzonych gości.

Po wyśmienitym śniadaniu przyszedł czas na kilka słów dotyczących działalności Czerwonej Szpilki, ponieważ wśród uczestników była część osób, które po raz pierwszy miały okazję poznać kulisy „szpilkowych” wydarzeń. Kolejnym punktem było przedstawienie projektu Klubu Czerwonej Szpilki i tutaj głos został oddany paniom, które już przystąpiły do klubu. Mogłyśmy podzielić się swoją historią, zaprezentować własną markę i podkreślić korzyści, jakie niesie ze sobą przyłączenie się do Klubu.

Resztę czasu przeznaczyliśmy na wymianę doświadczeń, bliższe poznanie uczestników, wymianę kontaktów, a dla chętnych odbyło się krótkie zwiedzanie hotelu! Trzeba przyznać, że widoki z górnych pięter budynku i podziemie z basenem oraz winiarnią kusi niebanalnym wnętrzem. Na koniec wspólne, pamiątkowe zdjęcie, które można już podziwiać w fotorelacji ze spotkania.

Śniadania to kolejna z odsłon Czerwonej Szpilki. Energia, jaka panuje na każdym z wydarzeń jest niepowtarzalna, a relacje, jakie się zawiązują między uczestnikami, cóż, czas pokazuje, że nie spotkasz tu przypadkowych osób.

Z naszej strony dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a jeśli masz ochotę na więcej, już dziś zarezerwuj sobie termin 10 grudnia na Konferencję LADIES EVERY DAY. To będzie dzień pełen wrażeń, genialnych i wartościowych prelekcji, a pozytywnym emocjom nie będzie końca. Bądź z Nami tego dnia! Naprawdę warto!

Kolejne śniadanie planujemy na 30.01.2018. Już dziś zapisz sobie te datę w kalendarzu!

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT