Z MIŁOŚCI DO KOTÓW, LUDZI, PIĘKNA I NATURY

Jest to miejsce, w którym znajdziesz unikalne, ręcznie wykonane akcesoria dla kotów i ich Miłośników.

Dlaczego produkty SingaLove są wyjątkowe?

Ponieważ są one:

  • naturalne, ze 100% wełny, ciepłe, przytulne, bezpieczne i ekologiczne;
  • inspirowane naturą, wykonane z naturalnych materiałów wełny i drewna;
  • ekskluzywne, ręcznie wykonane, unikalne, nigdy nie ma dwóch takich samych projektów;
  • zaprojektowane z miłości do kotów przez hodowczynię najmniejszej rasy kotów na świecie, felinoterapeutkę i miłośniczkę kotów, dzieci i natury;
  • piękne i stylowe

Helena Wołowicz – właścicielka i założycielka Singalove – hodowli kotów singapurskich

Misją SingaLove jest, aby na świecie było więcej uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi oraz zadowolonych zwierząt. Dlatego w ofercie firmy znajdziesz oprócz akcesoriów dla kotów i ich opiekunów także zajęcia felinoterapii, które łączę z elementami bajkoterapii, arteterapii, zabaw logopedycznych i edukacyjnych. Terapia z kotem nie tylko wspomaga rozwój, ale też pomaga przełamać wszelkiego rodzaju ograniczenia, lęki, ułatwia komunikację, rozwija zdolność okazywania uczuć i emocji, wzmacnia pewność siebie, zmniejsza poczucie samotności, stymuluje organizm człowieka do hormonów szczęścia – endorfin. To także zabawa i edukacja wspierana udziałem mruczącego terapeuty. Dzięki projektowi SingaLove mogę nie tylko uszczęśliwiać koty, ich miłośników, ale też dawać radość dzieciom podczas zajęć edukacyjno-kreatywnych. Pragnę dzielić się swoją pasją, radością życia, wiedzą oraz pomagać ludziom pokonywać rozmaite problemy zdrowotne i emocjonalne, zapraszam do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

15 + 7 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT