ul. Krupnicza 2/4
50-075 Wrocław
+48 533 800 782
magdalena.lewandowska@sentinode.com

Wierzymy w to, że prowadzenie każdej firmy może dawać radość i satysfakcję, dlatego tworzymy środowisko specjalistów, którzy wiedzą, jak to osiągnąć.

Codziennie inspirujemy, wspieramy i skutecznie rozwiązujemy problemy biznesowe naszych Klientów.

Sentinode tworzy zespół złożony z programistów, grafików i webmasterów. To w czym pomaga to usprawnienie procesów w firmie poprzez dobranie odpowiednich rozwiązań informatycznych.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów, jak i ich pasji, tworzymy dedykowane strony internetowe, które trafią do Twoich klientów. Kładziemy nacisk na dobranie odpowiedniej technologii, która zapewni elastyczność projektu i możliwość rozwoju strony.

Gdy już masz lub stworzysz swoją stronę internetową zadbamy abyś pozostawała w stałym kontakcie ze swoimi klientami poprzez e-mail marketing, przy wykorzystaniu programu SendWheel. Wyróżni on Ciebie spośród wielu maili, które otrzymujemy codziennie. Dodatkowe działania marketingu internetowego pozwolą rozwinąć Twój sukces.

Sentinode, to:

  1. Dedykowanie oprogramowania.
  2. CRM i ERP.
  3. E-mail marketing SendWheel.
  4. Strony internetowe.
  5. Sklepy on-line.
  6. Kampanie marketingowe.
  7. Wizerunek w Internecie.

… jeśli czegoś potrzebujesz, po prostu napisz!

Sentinode

ul. Krupnicza 2/4
50-075 Wrocław
+48 533 800 782
magdalena.lewandowska@sentinode.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

7 + 6 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT