ul. Inżynierska 51/1, I p.
53-228 Wrocław
+48 531 761 833
kontakt@laczynaspiekno.pl

Chciałabyś zrobić coś dla siebie?

Oddać się w dobre ręce, pełne profesjonalizmu?

By ktoś pomógł Ci zadbać o to, na czym Ci szczególnie zależy, czyli Twoje ciało?

Marzenie o gładkiej skórze, jędrnym ciele i pięknym wyglądzie nie jednej kobiecie spędza sen z powiek. Dziś już nie musimy co chwilę wymieniać ostrzy w golarkach i inwestować w drogie depilatory, aby móc cieszyć się aksamitnie gładką skórą. Dziś wystarczy, abyś odwiedziła gabinet, w którym zadbamy o to, aby Twoja skóra stała się gładka i przyjemna w dotyku na co dzień i na stałe. Posiadamy najskuteczniejszy laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia – LightSheer Desire!Jest on obecnie najmocniejszym, najnowocześniejszym i najszybszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym:

  • Usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry.
  • Daje oczekiwany efekt przy niewielkiej liczbie zabiegów (4 – 7 zabiegów).
  • Oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody epilacji.

Nasza oferta to także zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne i masaże ciała. Nasz gabinet to także miejsce, gdzie zaznasz odprężenia i relaksu podczas pielęgnacyjnych i relaksacyjnych masaży całego ciała. A jeśli borykasz się z problemem pomarańczowej skórki, to również z tym pomożemy Ci się rozprawić! Przy pomocy masażu bańką chińską! Pragniemy uszczęśliwiać i dbać o kobiety takiej jak Ty, bo każda z nas na to zasługuje, bo łączy nas piękno

Perfect Face&Body

ul. Inżynierska 51/1, I p.
53-228 Wrocław
+48 531 761 833
kontakt@laczynaspiekno.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

11 + 2 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT