Brzuchatka. Kobiece Centrum Zdrowej Sylwetki
ul.Komuny Paryskiej 81b
50-452 Wrocław
Tel. Iwona Heller: +48 733 344 435
biuro@centrumbrzuchatka.pl
www.centrumbrzuchatka.pl


BRZUCHATKA – Kobiece Centrum Zdrowej Sylwetki to kameralne, przytulne studio fitness. W którym główną ideą jest zdrowa sylwetka. W Brzuchatce kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie poprzez treningi personale, dopasowane tylko do Twojej aktualnej kondycji, doradztwo żywieniowe i suplementację oraz dodatkowo opiekę fizjoterapeutki. Centrum skupia się na powrocie do formy kobiet po ciąży i specjalizuje się w rozstępie mięśni prostych brzucha.

Brzuchatka to również dom sportowej mody, jeżeli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie, wygodzie i dobrej jakości, oferujemy specjalnie skomponowane kolekcje odzieży sportowej. Brzuchatka to miejsce stworzone dla kobiet przez kobiety. Czeka na Ciebie strefa relaksu, gdzie można napić się pysznej kawy i porozmawiać o sprawach dla „Nas” ważnych. Jeśli nie masz z kim zostawić swojej pociechy, zabierz ją ze sobą – w kąciku dla dzieci na pewno znajdzie coś dla siebie.

Iwona Heller

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. W Brzuchatce wspaniała Pani Manager, która świetnie doradzi Ci, jak zacząć z nami przygodę. Prawdziwa brzuchatka z prawdziwym rozstępem. Aktualnie trenuje w naszym centrum i jest uczestniczką naszego programu Brzuch w formie. Zajmuje się również tapingiem. Prywatnie mama dwóch urwisów Leona i Bruna.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

11 + 8 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT