BROO.pl to baza nietuzinkowych miejsc i wydarzeń w pobliżu miejsca, które wskażesz, ale nie tylko…

Chcemy informować o tym, co dla Ciebie ważne. Tuż po założeniu konta na BROO.pl system będzie Ci regularnie podsuwał listę interesujących propozycji na spędzenie wolnego czasu w oparciu o zindywidualizowane kryteria dotyczące Ciebie i lokalizacji, którą podasz przy rejestracji. Te wydarzenia, które Cię zainteresują, trafią do Twojego indywidualnego kalendarza, a serwis przypomni Ci o nich w odpowiednim czasie za pomocą personalizowanych mobilnych alertów. Na BROO.pl oprócz wydarzeń kulturalnych znajdziesz także lokalne patronaty oraz otrzymasz możliwość zaprezentowania swojej twórczości, a także uzupełnienia naszej bazy o Twoje wydarzenia.

Monika Korpas

Kobieta kreatywna – spełniona Pani domu, która z powodzeniem łączy opiekę nad swoim ukochanym synkiem z udaną realizacją ambitnych wyzwań zawodowych.

Po dynamicznej pracy w korporacji, wspólnie z Agnieszką Szczygłowską zdecydowała się założyć własny biznes. W interesach lubi szybkość działania i wysoką jakość, by dla odmiany prywatnie nienawidzić szybkich samochodów i dużych wysokości. W wolnym czasie amatorka fotografii z wyobraźnią.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

11 + 1 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT