ANNA MATUSIAK
+48 502 242 941

KATARZYNA DEMALE
+48 792 932 086

kontakt@annkateweddings.com

Konsultantki ślubne, które połączyła miłość do piękna, estetyki, jakości i dobrego stylu.

Wrażliwość i empatia pozwalają nam zrozumieć potrzeby drugiego człowieka.

Wrodzony perfekcjonizm nakazuje każde wyzwanie traktować jak priorytet i z każdego uczynić perełkę.

Umiejętności zdobyte w równoległym życiu zawodowym gwarantują, że wybór nas nie rozczaruje Was.

Szukając wspólnej pasji wybrałyśmy zawód, w którym Wasza satysfakcja zależy od naszej
kreatywności, zaangażowania, wiedzy, zdolności organizatorskich i poczucia stylu i smaku. A te wszystkie cechy to nasze najmocniejsze strony.

Razem zrobimy z NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA WASZEGO ŻYCIA MAGICZNE WYDARZENIE, które Wy i goście będziecie wspominać latami.

Ania

Od lat pracuję jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa oraz konferansjerka. Zorganizowałam wiele produkcji telewizyjnych, prowadziłam duże eventy, festiwale, poznając od kuchni i w praktyce mechanizmy tworzenia pięknego wieczoru, wyjątkowego dnia, niezapomnianej chwili.

Kasia

Od lat pracuję jako makijażystka przy programach telewizyjnych współtworząc wizerunek prezenterów, dziennikarzy oraz ludzi ze świata mediów i show biznesu.

Poza pracą w TV spełniam się zawodowo na planach sesji modowych a także w branży ślubnej. Niejedna panna młoda oddała swoją twarz w moje ręce w tym najważniejszym dniu w życiu. Znam rozterki i emocje, towarzyszące młodej parze na różnych etapach przygotowania do ceremonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

6 + 8 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT