Przez wiele lat prowadząc nasze biznesy poznałyśmy mnóstwo wspaniałych i fascynujących kobiet. Kobiet z głowami pełnymi pomysłów, odważnych i pewnych siebie, jak również takich, które bały się wyrazić drzemiący w nich potencjał. Miały one jednak w sobie coś wspólnego – „gen przedsiębiorcy”, co było inspiracją do powstania Czerwonej Szpilki.

Czerwona Szpilka
skierowana jest nie tylko do kobiet,
które prowadzą już swój biznes
lub dopiero planują to zrobić
.

Wiemy dobrze, że jest wiele kobiet, które od lat pracują na etacie i w korporacjach – nie są szczęśliwe i myślą o zmianie, ale często brakuje im odwagi, by zawalczyć o swoje marzenia.

Naszą misją jest wspieranie kobiet w ich aspiracjach:

 • pragniemy wzmacniać ich wiarę we własne możliwości,
 • wspierać w odkrywaniu ich potencjału,
 • dodawać odwagi w dokonywaniu zmian na lepsze.
W tym celu:
 • organizujemy spotkania edukacyjne
 • patronujemy wydarzeniom skierowanym do kobiet, które poszukują nowych dróg rozwoju
 • z największą dbałością dobieramy prelegentów, którzy potrafią inspirować do działania i pokazują, jak śmiało budować swoją przyszłość.

Nasze spotkania to także nawiązywanie nowych znajomości, wymiana kontaktów biznesowych i świetna zabawa.

Jeśli czujesz, że właśnie nadszedł moment, aby zacząć żyć swoim życiem, realizować swoje plany i cieszyć się ze zmian na lepsze – dołącz do grona tych kobiet, które już skorzystały z naszych projektów.

Nie ważne ile masz lat, jakie masz wykształcenie i skąd pochodzisz – ważne, dokąd zmierzasz. Pamiętaj, że sukces jest kobietą i każda z nas na niego zasługuje. Ty również!

Serdecznie zapraszamy Cię na nasze spotkania, które odbywają się już w kilku miastach w Polsce. Nieustannie pracujemy nad rozwojem projektu tak, by jak najwięcej kobiet mogło z niego skorzystać – mamy nadzieję, że Ty będziesz jedną z nich.

Już dziś dołącz do naszej grupy na Facebooku, w której wypromujesz siebie,
nawiążesz wartościowe znajomości i zainspirujesz do działania

>> dołącz do naszej grupy <<

POZNAJ TEAM CZERWONEJ SZPILKI

MAGDALENA SZEWCZUK
CEO


Magdalena Szewczuk

CEO

Magdalena to przykład kobiety sukcesu. Charyzmatyczna, ciepła osobowość połączona z niezwykłym profesjonalizmem działania. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Swoje doświadczenie buduje już od 2003 roku, kiedy to swoje życie zawodowe związała z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Od 2007 roku z dużym sukcesem współpracuje z firmą Betterware a teraz skutecznie rozwija markę Blue Nature – linię produktów wellness, należącą do firmy. W Betterware osiągnęła najwyższy tytuł, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym. Prowadzi biznes w Polsce, Czechach i na Słowacji.Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, na co dzień pomaga innym spełniać swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu, ponieważ praca, którą się zajmuje jest jej pasją i stylem życia. Właśnie dlatego stworzyła niezależny projekt – Czerwona Szpilka, która jest organizacją wspierającą przedsiębiorcze kobiety oraz lokalnych przedsiębiorców. Magdę można również zobaczyć w projektach filmowych: „MLM od kuchni” oraz „Przepis na sukces”.

Jest kobietą pełną zaangażowania i energii, dlatego podczas licznych szkoleń i seminariów sama również chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, którą zdobywała przez lata efektywnej pracy.

www.magdalenaszewczuk.pl

ANNA WOJCIECHOWSKA
BRAND MANAGER


Anna Wojciechowska

Brand Manager

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz komunikacji wizerunkowej Uniwersytetu Wrocławskiego. Już od początku studiów dbała o rozwój swojej kariery, zdobywając doświadczenie zawodowe pracując w agencjach brandingowych oraz PR. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu marketingu, budowania marki oraz zarządzania zespołem. W Czerwonej Szpilce odpowiedzialna jest za budowanie wizerunku marki.

Czas wolny najchętniej spędza aktywnie – uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi, fotografować piękne zakątki i próbować nowych smaków. Zaraz po podróżach najlepszą formą odpoczynku jest dla niej trening fitness. Lubi również spełniać się jako fotomodelka – brała udział w sesjach zdjęciowych dla znanych marek odzieżowych, teledyskach oraz reklamach telewizyjnych. Aby zwolnić tempo, najchętniej wybiera się na spacer ze swoją ukochaną jamniczką oraz sięga po opowiadania Sławomira Mrożka lub powieści Jerzego Pilcha.

ANGELA SEMCZUK
OFFICE MANAGER


Angela Semczuk

Office Manager

Mocno wierzę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych i że dobro wraca. Jestem niepoprawną optymistką i uważam, że pod żadnym pozorem nie wolno karmić swoją energią negatywnych emocji.

Szansa na osiągnięcie celu jest wprost proporcjonalna do wysiłku włożonego w jego realizację, więc gdy zaczynam działać, to zawsze robię to na 100%, nie uznaję połowicznie wykonanych zadań.

Mam już ponad 10 – letnie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem. Jestem po szkoleniach z technik sprzedaży i z asertywności. Bardzo lubię kontakt z ludźmi i cenię go także w relacjach zawodowych. W CZERWONEJ SZPILCE mam szansę praktykować wiedzę, którą zdobyłam na studiach „Dziennikarstwa i komunikacji społecznej” i robić to, co zawsze mnie pociągało, czyli praca przy organizacji imprez. Powiedziałabym, że trafiłam tutaj przypadkiem, ale uważam, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Wszystko przyciągamy sobie sami i mamy wpływ na więcej niż nam się wydaje.

Moja pasja życiowa i pochłaniacz wolnego czasu to góry i wspinanie. Gdy tylko jest okazja, to pakuję plecak i ruszam podbijać szczyty.

KAMIL SZERSZEŃSKI
SALES MANAGER


Kamil Szerszeński

Sales Manager

Z wykształcenia fotograf i grafik, z pasją do marketingu i PR. Uważam social media za przyszłość biznesu. W moim życiu udaje mi się zawsze trafiać na ludzi, którzy zarażają pozytywną energią. Już w wieku 15 lat wiedziałem, że to co będę robić w przyszłości nie będzie przypadkowe i nie ma co czekać na „lepsze jutro”, tylko trzeba robić wszystko tu i teraz. I tak rok później podpisałem kontrakt na swoją pierwszą okładkę gazety, wystawę zdjęć i stworzyłem internetowy magazyn life-stylowy.

Obecnie fotografia to tylko jedna z dziedzin którą się zajmuję, na co dzień prowadzę kanały social media dla firm i mam bezpośredni kontakt z Klientem.

Prywatnie kinoman, uzależniony od filmów kryminalnych i psychologicznych. Uwielbiam Skandynawię i sztukę nowoczesną.

NASZE DZIAŁANIA WSPIERAJĄ

KATARZYNA SZEWCZUK
EVENT MANAGER


Katarzyna Szewczuk

Event Manager

Należy do pokolenia Polaków, którzy za pracą wyjechali do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkała 3 lata. Dopiero, kiedy podjęła odważną decyzję o powrocie i rozpoczęciu współpracy z firmą marketingu sieciowego poczuła, że jest na właściwej drodze. Przez kilka lat prowadziła bloga Biblioteka Lidera, gdzie recenzowała książki – między innymi z zakresu rozwoju osobistego i psychologii sprzedaży.

Najlepiej czuje się przy organizacji eventów „od kuchni” – jak sama mówi to, co widać to wierzchołek góry – prawdziwa praca zaczyna się na wiele miesięcy przed dniem premiery. Sama również brała udział w wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży.

Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Jak coś skradnie jej serce, zajmuje się tym na 100%. Dzięki systemowi, w jakim pracuje, zwiedziła dużą część Europy, Afryki, a także kraje Ameryki Północnej.

Po przeczytaniu swojej ulubionej książki, „Cień Wiatru” Carlosa Zafona, zapragnęła nauczyć się języka hiszpańskiego, aby móc przeczytać książkę w oryginale. Od tamtej pory pasjonuje się Hiszpanią i krajami latynoamerykańskimi.
Kiedy potrzebuje odpoczynku, wybiera się na jogę. 🙂

Współzałożycielka Projektu Czerwona Szpilka, gdzie odpowiedzialna jest za kwestie finansowe.

ANNA NUC

Czerwona Szpilka z dnia na dzień staje się coraz większym projektem.  Magdalena Szewczuk cały czas wprowadza nowe pomysły – dziś Czerwona Szpilka wygląda zupełnie inaczej niż w momencie, kiedy powstała. Nazwę organizacji wymyśliła Magda 4 grudnia 2014 roku, a pomysł na uruchomienie  takiej działalności zrodził się u dwóch Kaś. Kasi Szewczuk i Kasi Skubiszewskiej. Pierwsze spotkanie odbyło się we Wrocławiu w kwietniu 2015 roku, a od tego czasu:

 • Nasza strona na Facebooku liczy ponad 5000 fanówPOLUB NAS 🙂
 • Grupa zamknięta rozwija się w zawrotnym tempie – dołącz do niemal 3000 kobiet!
 • Zorganizowałyśmy już ponad 20 konferencji. Największa z nich odbyła się 18 marca 2017 roku – Ladies Day
 • Nasze spotkania odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Wrocławiu – najbliższe szkolenia
 • Nasza koncentracja jest skierowana na WROCŁAW – tu bije serce projektu.
 • Uruchomiłyśmy działalność wydawniczą – wydałyśmy 3 książki, a teraz planujemy wydanie kolejnych sprawdź
 • Za moment uruchomimy specjalny KLUB ZAKUPOWY – z misją wspierania lokalnych przedsiębiorców.

 

Bądźmy w kontakcie:

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT