Ladies Every Day

Kolejna edycja już w czerwcu 2018!

Przygotuj się na dużą dawkę wiedzy, przekazaną przez najlepszych ekspertów w swoich branżach

Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie, które odbywa się 2 razy w roku w weekendy. Na konferencji zobaczysz kilku prelegentów, którzy na scenie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co wydarzy się tym razem?

Niebawem zdradzimy szczegóły…

Celem naszych wydarzeń jest wzbogacenie uczestników zarówno w zakresie merytorycznym, jak również rozrywkowym. Mówiąc krótko – zależy nam, aby dostarczyć wartościowej wiedzy, nie rezygnując jednak z energetycznej atmosfery. Dlatego właśnie bardzo dokładnie wybieramy prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą ze słuchaczami – z jednej strony chcemy, aby byli to wyjątkowi eksperci, którzy mają bogate merytoryczne zaplecze, ale z drugiej strony chcemy, aby byli to praktycy, którzy swoją wiedzę testują sami na sobie. Ponieważ dopiero efekty świadczą o tym, czy przekazywane lekcje są faktycznie wartościowe.

Jak wyglądały poprzednie edycje?

10. grudnia ubiegłego roku miała miejsce urodzinowo-świąteczna edycja Ladies Every Day z premierą nowej powieści Izabeli Jagosz “Buty na stole” na czele. Co to był za dzień!
Konferencja rozpoczęła się wystąpieniem Magdaleny Szewczuk, za sprawą której każda z uczestniczek stworzyła swoją własną, prywatną Mapę Marzeń! Sprawiło im to wiele radości i zaowocowało pięknymi projektami na przyszłość. Następnie swoją wiedzą podzieliła się Jadwiga Dębicka – dyplomowana absolwentka warszawskiej Akademii Dyplomatycznej. Opowiedziała o etykiecie w biznesie i dobrych manierach, uczestniczki mogły usłyszeć o zachowaniu podczas bankietów i kolacji oraz o dobrze wyglądających wizytówkach. Tak były zainteresowane, że nie chciały, aby nasza prelegentka opuściła scenę. Natomiast kolejne osoby, które się na niej znalazły to Kamil Szerszeński z wystąpieniem na temat dobrze i skutecznie prowadzonego profilu na Facebooku oraz, zaraz po nim, Marta Kaczmarski – Instagram instruktor. Oboje przekazali praktyczną wiedzę o współczesnym biznesie w social mediach.

Po tych wystąpieniach, przyszedł czas na kolejne przyjemności i główną część tego wydarzenia. Na początku atmosferę rozluźniły swoim występem uczestniczki kursu “Ekspresja kobiecości” pod przewodnictwem swojej prowadzącej, instruktorki tańca – Magdaleny Zachariasiewicz. Występ wszystkie panie poderwał z krzeseł, a zaraz po nim mogły one podziwiać i smakować wprowadzony na salę tort, przygotowany z okazji premiery “Butów na stole”. Powodów do świętowania było jednak więcej i każdy został poczęstowany również lampką szampana. Czerwona Szpilka obchodziła w grudniu 3. urodziny powstania projektu!

Po smakowaniu tortu i szmapna na scenie pojawił się gwóźdź programu, czyli Izabela Jagosz ze swoim wystąpieniem motywacyjnym i oczywiście czas na podpisywanie przez nią książek. Był też czas na zdjęcia i wspólne rozmowy, wymianę kontaktów i nawiązywanie nowych znajomości, wszystkie uczestniczki były wyraźnie zadowolone z tak spędzonego z nami dnia.

Zapraszamy do fotorelacji z tej konferencji, a także innych minionych wydarzeń.

Rewelacyjnie spędzony czas

Nasze konferencje to zarówno wiedza, jak i rozrywka. Na uczestniczki konferencji czeka mnóstwo niespodzianek i prezentów. Każda kobieta zasługuje na to, aby spędzić miły czas w miłym towarzystwie, naładować akumulatory i zainspirować do zmian na lepsze.

A jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądała nasza największa konferencja, Ladies Day – to mamy dobrą informację.

Pełna wideo relacja jest dostępna na naszym profilu na Facebooku!

Zdjęcia znajdziesz w galerii!

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT