Dołącz do Klubu Czerwonej Szpilki!

Bądź częścią elitarnego grona przedsiębiorczych kobiet!

ROZWÓJ FIRMY

Jako Klubowiczka otrzymasz pakiet świadczeń, których celem będzie zwiększenie potencjału Twojej marki na rynku oraz wzmocnienie świadomości odbiorców na jej temat. Klub Czerwonej Szpilki łączy działania online z offline, aby zapewnić Ci największe rezultaty wizerunkowo-sprzedażowe.

UDZIAŁ W WYDARZENIACH

W ramach przynależności do Klubu Czerwonej Szpilki, Klubowiczka otrzymuje zaproszenie do udziału w dwóch konferencjach w roku – Ladies Every Day. Jest to możliwość wysłuchania wartościowych wykładów oraz dodatkowy sposób nawiązania biznesowych kontaktów.

ZWIĘKSZENIE ROZPOZNAWALNOŚCI

W środowisku kobiet związanych z Czerwoną Szpilką, normą jest polecanie lubianych firm innym kobietom. Dzieje się tak, ponieważ w naszym gronie łączymy najlepsze kobiece firmy i kobiety, których celem jest odniesienie sukcesu zawodowego. Dodatkowo dzięki Klubowi zyskasz wiele możliwości do zaprezentowania się szerszej publiczności, za pomocą naszych kanałów w mediach społecznościowych.

JAK TO DZIAŁA?

Misją Klubu Czerwonej Szpilki jest wspieranie i łączenie przedsiębiorczych kobiet. Zależy nam, aby dzięki naszym działaniom kobiece biznesy rozkwitały i nabierały rozpędu. Pragniemy ułatwiać kobietom nawiązywanie biznesowych kontaktów, docieranie do nowych klientów oraz wspierać ich w budowaniu silnych i rozpoznawalnych marek.

KROK PIERWSZY

Interesuje Cię idea KLUBU? Napisz do nas wiadomość.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zdradzić Ci wszystkie szczegóły dotyczące Klubu i osób, które do niego przystępują.

KROK DRUGI

Po nawiązaniu z nami kontaktu otrzymasz od nas szczegółowe informacje o wszystkich naszych działaniach, które oferujemy w ramach Klubu Czerwonej Szpilki. Będąc Klubowiczką, zyskasz szereg marketingowych świadczeń, których celem będzie zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.

KROK TRZECI

Jesteś już zdecydowana, że chcesz dołączyć do społeczności wyjątkowych kobiet? Teraz możemy wszystkie formalności dopełnić online. Dostaniesz od nas wzór umowy, a po uzgodnieniu wszystkich szczegółów możemy ją podpisać bez wychodzenia z domu!

KROK CZWARTY

Zostałaś właśnie częścią Klubu Czerwonej Szpilki – miejsca, w którym kobiece biznesy rozkwitają oraz budują się trwałe, szczere relacje. Pamiętaj – relacje w biznesie to podstawa sukcesu.
Teraz będziesz z nami w stałym kontakcie, nie ominą Cię żadne z naszych działań i zyskasz nowe możliwości dla swojej działalności.
Umówimy się także na spotkanie, abyśmy mogli lepiej się nawzajem poznać!

KAWA Z BIZNESEM

Jest to cykl spotkań online i offline, stworzony z myślą o zwiększeniu rozpoznawalności i potencjału Twojego biznesu.

Spotkamy się z Tobą online

Aby nagrać wywiad podczas LIVE’a na Facebooku. Będzie to dla Ciebie doskonała okazja, aby wykorzystując zasięgi naszego profilu, dotrzeć do nowych klientek i opowiedzieć im o sobie i swoim biznesie. Na spotkaniu nagramy także “Wywiad w cztery oczy”, który będzie obszerniejszy od transmisji na Facebooku, a w sieci zostanie umieszczony po profesjonalnym montażu. Po zakończonym nagraniu otrzymasz film do wykorzystania na własny użytek, który będziesz mogła wykorzystać między innymi do autopromocji w sieci (np. na www czy na swoim profilu na Facebooku).

Spotkamy się z Tobą offline

Będziemy organizować cykliczne spotkania Klubowiczek, które będą stworzone z dwóch części. Pierwsza część poświęcona będzie autoprezentacji – będziesz miała możliwość przedstawienia siebie i swojej firmy. Natomiast w drugiej części nastąpi burza mózgów – będziemy wymieniać się wspólnymi sugestiami odnośnie funkcjonowania naszych marek, będziemy szukać lepszych rozwiązań oraz wymieniać się kontaktami do ludzi, których potrzebujemy do współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

5 + 10 =

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT