Zawsze pewna siebie!
Czyli jak swoje słabości zmienić w siłę.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w tym roku!
Wyjątkowe z kilku powodów, dlatego będzie nam miło spędzić ten dzień właśnie razem z Tobą!

Poznasz kobiety, które podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz historią, która może okazać się dla Ciebie cenną lekcją.

Co czeka Cię 3 grudnia?

Grudniowe spotkanie będzie również wyśmienitą okazją
do świętowania urodzin Czerwonej Szpilki!

Nazwa naszej organizacji powstała 4 grudnia 2014 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, Czerwona Szpilka przybrała zupełnie nowy kształt. Wiemy, że to również Twoja zasługa i chcemy świętować razem z Tobą!

Będzie pyszny tort, szampan… będzie również wizyta św. Mikołaja!

LOKALIZACJA:
WROCŁAW
Hotel Radisson Blu
Purkyniego 10

TYP SPOTKANIA:
Całodniowa konferencja

DATA I GODZINA:
03.12.2016 | 10:00-18:00

„Zawsze pewna siebie! – czyli jak swoje słabości zamienić w siłę”
- Renata Frączkiewicz-Krzal

„Pewność siebie to najbardziej seksowna rzecz w jaką kobieta może się ubrać.”

Kobiety tracą swoją siłę bo myślą, że jej nie mają. Uważają siebie za niewystarczająco dobre albo niegodne, zbyt słabe aby żyć życiem jakiego pragną.

Zastanów się przez chwilę: jakie jest życie bez wiary w swoje zdolności i możliwości? Bez wiary we własną skuteczność? Bez pewności siebie?

Odpowiedź brzmi: SŁABE.

Jeśli interesuje Cię:

Jak zyskać lub poprawić pewność siebie i śmiało, bez kompleksów kierować swoim życiem,  to zapraszam na konferencję:

„Zawsze pewna siebie! – czyli jak swoje słabości zamienić w siłę”.

Podczas spotkania dowiesz się między innymi:

 • Co Cię najsilniej powstrzymuje przed osiąganiem życiowych celów
 • Dlaczego pozytywne afirmacje nie działają
 • Jakich błędów należy unikać jeśli chcesz zyskać lub poprawić pewność siebie.
 • Co przeszkadza, a co pomaga w podnoszeniu własnej wartości
 • Jak skończyć z nieświadomym auto sabotażem i uwolnić energię silnej motywacji
 • Co zrobić by każdego dnia czuć się świetnie z sobą samą i cieszyć się dobrym samopoczuciem
 • Poznasz główne filary rozwijania wewnętrznej siły i nauczysz się z nich korzystać.

A na wypadek słabszych dni, bo przecież każda z nas takie miewa, poznasz  technikę,
która pozwoli Ci błyskawicznie zyskać pewność siebie w każdej sytuacji, na której Ci zależy.

Od teraz wszystko będzie łatwiejsze, a Ty będziesz szczęśliwsza.

„Apetyt na życie”
- Magdalena Szewczuk

Każdy tworzy swoją rzeczywistość. To, jak wygląda Twoje życie, jest wynikiem Twoich decyzji i działań. Niepodjęcie pewnych działań, to cicha zgoda na trwanie w obecnej sytuacji.

Podczas wystąpienia, Magdalena Szewczuk opowie Ci o drodze, którą przeszła, aby dziś z pełną świadomością móc określać się mianem Kobiety Sukcesu. Opowie Ci nie tylko o swoich sukcesach – opowie również o porażkach, z których wyciągnęła odpowiednie wnioski i które nie powstrzymały jej przed stawianiem kolejnych kroków w stronę swoich wymarzonych celów.

„Uczulona na wino - czyli jak wykarmić swoją wewnętrzną siłę"
- Izabela Jagosz

Zdarza Ci się myśleć, że nie zasługujesz na miłość? Na szczęście? Na sukces?

Że inni są lepsi, ładniejsi, mądrzejsi? Mają fajniej w życiu i mają to, czego Ty nigdy mieć nie będziesz?

Marzysz o czymś nie wierząc, że Twoje marzenia mogą się spełnić? Bo wydają się zbyt śmiałe, nierealne, niedoścignione?

Bywa, że się boisz? Słuchasz innych? Przeglądasz się w ich oczach niczym w krzywym zwierciadle i pozwalasz zatruwać zwątpieniem?

Chcesz wiedzieć, jak nie pozwolić odebrać sobie wiary w to, że gdy chcesz możesz wszystko?

Chcesz wiedzieć ile razy można upaść? A potem podnosić się silniejszą?

Ile można z siebie dać, dostając w zamian tylko ból i pogardę? I jak po tym wszystkim nie zagubić siebie?

Dalej uśmiechać się do ludzi, do świata. I z uniesioną głową zdobywać kolejne szczyty?

Jeżeli tak, to posłuchaj historii autorki książki „Uczulona na wino” i razem z nią przenieś się do świata, w którym nie ma rzeczy niemożliwych!

Girls on Fire (G.o.F.), czyli wokalistki, babeczki z temperamentem, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor, związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem, „Siła kobiet”, którego premiera już wkrótce.

Rozmowa o winie przy winie

Kolacja VIP będzie połączona z degustacją włoskich win pod czujnym okiem eksperta. Dodatkowo uczestnicy przejdą podstawowy kurs wiedzy o winie. Podczas degustacji zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak:

 • co to jest wino,
 • klasyfikacja i nazewnictwo win włoskich,
 • jak czytać etykietę wina,
 • serwowanie wina,
 • temperatura podawania wina,
 • podstawy degustacji wina,
 • łączenie wina i potraw,
 • przechowywanie win

Podczas spotkania obalimy również mity krążące wokół win oraz wprowadzimy wszystkie Panie w świat „le donne del vino”, czyli „kobiet wina”.

PRELEGENCI

Magdalena Szewczuk

MAGDALENA SZEWCZUK

BIZNESWOMAN, LIDERKA, TRENERKA BIZNESU, PSYCHOLOG SPOŁECZNY, DIETETYK
Magdalena to przykład kobiety sukcesu. Charyzmatyczna, ciepła osobowość połączona z niezwykłym profesjonalizmem działania. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Swoje doświadczenie buduje już od 2003 roku, kiedy to swoje życie zawodowe związała z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Od 2007 roku z dużym sukcesem współpracuje z firmą Betterware a teraz skutecznie rozwija markę Blue Nature – linię produktów wellness, należącą do firmy. W Betterware osiągnęła najwyższy tytuł, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym. Prowadzi biznes w Polsce, Czechach i na Słowacji.Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, na co dzień pomaga innym spełniać swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu, ponieważ praca, którą się zajmuje jest jej pasją i stylem życia. Właśnie dlatego stworzyła niezależny projekt – Czerwona Szpilka, która jest organizacją wspierającą przedsiębiorcze kobiety oraz lokalnych przedsiębiorców. Magdę można również zobaczyć w projektach filmowych: „MLM od kuchni” oraz „Przepis na sukces”.

Jest kobietą pełną zaangażowania i energii, dlatego podczas licznych szkoleń i seminariów sama również chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, którą zdobywała przez lata efektywnej pracy.

www.magdalenaszewczuk.pl

Renata Frączkiewicz-Krzal

RENATA FRĄCZKIEWICZ-KRZAL

TRENER ZMIANY
Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego.Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

Dużą część życia zawodowego poświęciła poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniła” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a jej życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów, nieświadomie poddała się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa, gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj nosi w sobie trzy prawdy:
Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK! Ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca. Droga, jaką pokonujemy, rozwija nasze doświadczenie, uczy pokonywać słabości i poszerzać granice osobistej strefy komfortu. To droga nas doskonali, nie cel. Jednak nie trać z oczu celu – im bardziej ambitny, tym szlachetniejsza podróż.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

Izabela Jagosz

IZABELA JAGOSZ

AUTORKA, TRENER, KNITTDESIGNER
Mówią o niej, że jest kobietą renesansu.

Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji.
Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz-prezenter w lokalnej rozgłośni radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo-eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowlanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty, jak i małe, kameralne imprezy.

17 lat temu nawiązała współpracę z jedną z wiodących w Polsce firm branży MLM. Wtedy też zaczęła się jej miłość do sprzedaży bezpośredniej, która trwa do dziś. Na początku tej drogi – „w polu”, i niejako „na żywym organizmie” (w tamtych czasach szkoły trenerów zaczęły się dopiero w Polsce pojawiać) – uczyła się trudnej sztuki bycia trenerem. Jej specjalnością były i do dziś pozostały wystąpienia publiczne.

Życiowe zawirowania rzucały ją w różne miejsca, stawiając na jej drodze różnych ludzi. Jedną z takich osób była Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, która po przeczytaniu próbki tekstu powiedziała „musisz poznać moją matkę i pisać, pisać, pisać”. Tak postała debiutancka powieść „Uczulona na wino”, w której o sprawach ważnych, czasami bolesnych, o blaskach i cieniach życia zwyczajnej czterdziestolatki opowiedziała lekkim, dowcipnym językiem sprawiającym, że tę książkę się po prostu dobrze czyta. Zachęcona jej odbiorem przez czytelniczki i czytelników nie tylko z Polski, ale i z najdalszych zakątków świata, pisze kolejną historię pod roboczym tytułem „Buty na stole”.

BILETY

AGENDA

8:45 – Rejestracja uczestników
9:00 – „Red Hour”, czyli czas na networking
10:00 –
Oficjalne rozpoczęcie konferencji, powitanie przez Magdalenę Szewczuk
10:45 – I blok szkoleniowy – Renata Frączkiewicz-Krzal
11:45 – Przerwa kawowa
12:00 – II blok szkoleniowy – Renata Frączkiewicz-Krzal
13:30 – Przerwa na lunch
14:30 – III blok szkoleniowy – Renata Frączkiewicz-Krzal
15:30 – Słodka niespodzianka
15:45 – Wykład Izabeli Jagosz – autorki książki „Uczulona na wino”
16:30 – „Zadbaj o siebie” – wystąpienie partnera konferencji
16:50 – Przerwa kawowa
17:10 – Magdalena Szewczuk – „Apetyt na życie”
17:45 – „Zadbaj o siebie” – wystąpienie partnera konferencji
18:00 – „Kobieca siła” & premiera teledysku „Siła Kobiet” zespołu „Girls On Fire”
18:30 – Zakończenie konferencji

20:00 – Spotkanie dla osób z wejściówkami VIP! (Spotkanie odbędzie się w Winotece.)

GDZIE ODBYWA SIĘ TO WYDARZENIE?

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10

ładowanie mapy - proszę czekać...

Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10 51.110898, 17.044176

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

PARTNER VIP

PARTNERZY

Blue Nature
OnlyHer Bielizna i Brafitting
KOCHam100matologie - dentysta, klinika stomatologiczna Wrocław
Beauty Centre - salon kosmetyczny Wrocław
Atelier de Momo - fotografia, sesje biznesowe
Agnieszka Gajda-Juzak, Hair Designer
union-doradcy-finansowi
kino-kobiet-helios

PATRONI MEDIALNI

Ty i biznes - Beata Tomaszek

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT