Sukces jest sexy!
Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać.

Już dzisiaj zapraszamy Cię na jednodniowe seminarium warsztatowe dla kobiet, podczas którego poprawimy Twoją koronę i położymy tak, abyś doskonale się w niej czuła. Ponieważ nawet niewielka korekta może wywołać lawinę zmian!

WAŻNE!

To seminarium nie jest zbiorem frazesów motywacyjnych, których zadaniem jest wprowadzenie Cię w krótkotrwały dobry nastrój.

DO WYDARZENIA ZOSTAŁO:

LOKALIZACJA:
Hotel Radisson Blu
WROCŁAW, ul. Purkyniego 10

TYP SPOTKANIA:
Spotkanie edukacyjne

DATA I GODZINA:
28.01.2017 | 10:00-18:00

Podczas tego szkolenia otrzymasz konkretne narzędzia i poznasz sprawdzone metody i techniki na to, by pracować nad swoimi przekonaniami, które niejednokrotnie blokowały Cię w wielu sferach życia.

Podczas warsztatu „Sukces jest sexy”

  • Dowiesz się, jakie błędy popełniają kobiety w drodze do swoich celów;
  • Poznasz metody i techniki, dzięki którym będziesz mogła uwolnić się od negatywnych wzorców myślenia;
  • Nauczysz się mówić do siebie tak, by działać efektywnie;
  • Poznasz technikę na odkrycie swoich przekonań, które blokują Cię m.in. w sferze finansowej – czyli odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego tak naprawdę Twoje dochody stoją w miejscu, lub co Cię ogranicza przed zarabianiem dużych pieniędzy;
  • Poznasz ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła krok po kroku uwalniać się od ograniczających przekonań.

Otwórz się na zmiany!

Masz w sobie wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć naprawdę wiele. Masz również w sobie masę ograniczających przekonań, z których nie zdajesz sobie sprawy, a które skutecznie blokują Twoje działania. Podczas tego warsztatu poznasz metody, które po wyjściu z sali szkoleniowej pozwolą Ci na systematyczną pracę nad samą sobą.

PRELEGENCI

Renata Frączkiewicz-Krzal

 

RENATA FRĄCZKIEWICZ-KRZAL

TRENER ZMIANY

 Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego.

Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

Dużą część życia zawodowego poświęciła poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniła” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a jej życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów, nieświadomie poddała się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa, gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj nosi w sobie trzy prawdy:
Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK! Ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca. Droga, jaką pokonujemy, rozwija nasze doświadczenie, uczy pokonywać słabości i poszerzać granice osobistej strefy komfortu. To droga nas doskonali, nie cel. Jednak nie trać z oczu celu – im bardziej ambitny, tym szlachetniejsza podróż.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

Dużą część życia zawodowego poświęciłam poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniłam” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a moje życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów nieświadomie poddałam się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj noszę w sobie trzy prawdy:

Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK!, ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne by osiągać swoje cele i realizowac marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

BILETY

BILET
STANDARDOWY

499,-
/ 1 os.

CENA ZACZNIE OBOWIĄZYWAĆ
PO ZAKOŃCZENIU PROMOCJI

BILET
PROMOCYJNY

349,-
/ 1 os.

CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO:
17.01.2017

 Zobacz, jak było na poprzednich edycjach:

GDZIE ODBYWA SIĘ TO WYDARZENIE?

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10

ładowanie mapy - proszę czekać...

Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10 51.110898, 17.044176

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT