129 PLN

Hotel Radisson Blu
WROCŁAW, ul. Purkyniego 10

 19.01.2017

 17:00-21:00

SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Czyli jak zwiększyć zyski w 2017 roku?

Wrocław | 19.01.2017 | 17:00-21:00

Nowy rok to nowe wyzwania, nowe okoliczności i nieustanny wysiłek, aby dawać naszym klientom najwyższą wartość. Taką, którą docenią i którą chętnie podzielą się w formie rekomendacji z innymi. Zapraszamy na noworoczne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego poszukamy odpowiedzi na to, co zrobić, aby 2017 był rokiem sprzedaży oczekiwanych wyników i najwyższej jakości obsługi klienta. 

5 lekcji profesjonalnej sprzedaży, które warto odrobić w 2017 roku

Aleksander Sienkiewicz

ALEKSANDER SIENKIEWICZ

TRENER
Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: „życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą”.

Pośród jego klientów znajdują się m.in. takie marki jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys i wiele innych.

Gościem specjalnym spotkania będzie wieloletni praktyk sprzedaży, autor i doradca Aleksander Sienkiewicz (szerzej na: OlekSienkiewicz.pl), który podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wskazówkami.

NAUCZYSZ SIĘ:

– budować właściwe nastawienie w pracy z klientem;
– wdrażać założenia sprzedaży strategicznej do codziennej pracy z klientami;
– budować zaufanie w biznesowej relacji z każdym klientem;
– podejmować działania, które w sposób skuteczny będą torować drogę do decyzji klienta;
– szukać nowych klientów dla siebie na rynku wielu konkurencyjnych graczy.

Spotkanie będzie idealną okazją do uruchomienia swojego potencjału na 2017 rok. To doskonała okoliczność do nawiązania nowych kontaktów, rozruszania swoich sprzedażowych mięśni i nawiązania inspirujących rozmów z innymi praktykami biznesowymi.

Otrzymasz książkę: Halo? Sprzedaż!

Każdy uczestnik otrzyma w cenie uczestnictwa egzemplarz książki autorstwa Aleksandra Sienkiewicza – „Halo?Sprzedaż!”, uznanej przez praktyków sprzedaży pozycji o tym, jak sprzedawać po ludzku, z przyjemnością i nie tylko przez  telefon.

Będzie możliwość otrzymania osobistej dedykacji od autora!

BILETY

129,-
/ 1 os.

  • Książka "Halo? Sprzedaż!" - A. Sienkiewicza
  • Nowe kontakty
  • Wykład na temat profesjonalnej sprzedaży
  • Przerwa kawowa

AGENDA

16:30 – Rejestracja uczestników
17:00
 – „red hour”, czyli moderowany networking
18:00 – 5 lekcji profesjonalnej sprzedaży, które warto odrobić w 2017 roku (Aleksander Sienkiewicz)
19:00-19:30 – Rozmowy przy kawie
19:30 – Wsparcie dla Twojego biznesu w „Modelu 360” (Magdalena Szewczuk)
21:00 – zakończenie spotkania

GDZIE ODBYWA SIĘ TO WYDARZENIE?

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10

ładowanie mapy - proszę czekać...

Hotel Radisson Blu, Wrocław, ul. Purkyniego 10 51.110898, 17.044176

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT