Opracowane specjalnie dla tych osób, które w rozwoju własnych kompetencji szukają narzędzi i wskazówek pochodzących z praktyki. Wolnych od marketingowego bełkotu i dopasowanych do otaczającej rzeczywistości.

JEŚLI NALEŻYSZ DO LUDZI, KTÓRZY STAWIAJĄ NA KOMPETENCJE I CHCĄ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK TO DZIAŁA NAPRAWDĘ – TEN DZIEŃ JEST DLA CIEBIE!

8

godzin na sali

6

praktyków biznesu

1

gość specjalny

ODKRYJEMY PRZED TOBĄ TO CO NAJWAŻNIEJSZE, ŻEBY DZIAŁAĆ!
FORMA TEGO SEMINARIUM ZASKOCZY CIĘ W SWOIM PRZEBIEGU I ATMOSFERZE.

MASZ NA TO NASZĄ GWARANCJĘ!
SAM ZOBACZ, JAK BYŁO NA POPRZEDNICH EDYCJACH:

Podczas tej intensywnej konferencji poznasz m.in.:

12 kompetencji, których mieszanka już zawsze będzie Cię prowadzić do celu;

– sprawdzone narzędzia ze świata profesjonalnej sprzedaży i komunikacji rynkowej;

– naturalne i sprawcze sposoby na to, jak budować własny potencjał emocjonalny i relacyjny;

– podejścia różnych praktyków polskiego i europejskiego biznesu do poruszanych kompetencji (wywiady VIDEO);

najistotniejsze zagadnienia z zakresu: motywacji, komunikacji perswazyjnej, skutecznej sprzedaży i budowania relacji z innymi.

Co najważniejsze – każdą z dwunastu kompetencji poznasz od tej strony, o której z reguły się nie pisze.

Dostaniesz rzetelną wiedzę, która od razu będzie wspierać Twoją prace i wszelkie podejmowane działania.

Program konferencji

Na start  – na rozgrzewkę dowiesz się jak w prosty sposób przygotować własną mowę sprzedażową, idealną na potrzeby szybkiego kontaktu z potencjalnymi klientami. Przetestujesz od razu!
Lekcja 1 – jak skutecznie i błyskawicznie zarządzać własnym nastawieniem;
Lekcja 2 – jak zdefiniować swoich klientów, aby maksymalizować efekty własnej pracy – to jest odpowiedź na często powtarzane słowa praktyków: „Klienci i pieniądze są dookoła nas, trzeba tylko nauczyć się to dostrzegać.” Nauczę Cię tego!
Lekcja 3 – jak w prosty i praktyczny sposób zdobywać zaufanie rozmówcy, budować własną spójność i sięgać po decyzje – dowiesz się o perswazji coś, czego nie ma w podręcznikach;
Lekcja 4 – jak prawdziwie i trwale zdobyć sympatię innych;
Lekcja 5 – w jaki sposób rodzić sobie z trudnościami w życiu i biznesie;
Lekcja 6 – stawiać niezbędny fundament pod silną i konsekwentną siłę do działania w życiu;

Lekcja 7 – elastyczności w procesie komunikacji i rozpoznawania racji Twojego rozmówcy;
Lekcja 8 – niesztampowej, oryginalnej pracy z celem. Poznasz podejście mniej wygodne, ale za to z wyższą gwarancją sukcesu;
Lekcja 9 – pracować z wewnętrzną, emocjonalną siłą, która poprowadzi Cię naprzód i będzie otwierała kolejne drzwi do celu;
Lekcja 10 – czym jest ambicja i jaką lekcję w tej materii warto poznać;
Lekcja 11 – unikalną i niebywale prostą regułę podejścia do sprzedaży, która eksploduje Twoje wyniki – będziesz zaskoczony!
Lekcja 12 – jak w praktyce radzić sobie z niezadowolonym rozmówcą – dowiesz się jak tworzyć procedurę w oparciu o najlepszą praktykę pracy z reklamacją w sprzedaży.

Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: „życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą”.

Pośród jego klientów znajdują się m.in. takie marki jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys i wiele innych.

Chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do odcinków Przepisu na sukces Magdaleny Szewczuk.

Zostaw swój adres mailowy!

PARTNER WYDARZENIA

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT