Ladies Every Day to całodniowe wydarzenie organizowane w weekend 2 razy w roku. Na jednej scenie gościmy kilku prelegentów, którzy dzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o najwyższy poziom konferencji, dlatego do części merytorycznej wybieramy jedynie najlepszych ekspertów, którzy sami stosują to, czego uczą.

Każda konferencja jest inna, każda ma swój unikatowy temat przewodni. Tematy wybierane są tak, aby w maksymalnym stopniu odpowiadały bieżącym potrzebom kobiet, które są ambitne i przedsiębiorcze. Zależy nam, aby poznaną wiedzę można było przekuć w działanie i spektakularne efekty.

Rozrywka i wiele niespodzianek
Konferencja Ladies Every Day to nie tylko panel merytoryczny. To również warsztaty kreatywne, które aktywizują uczestniczki, integrują i dodają energii. Oprócz tego każde spotkanie obfituje w masę niespodzianek.

Nawiązywanie biznesowych relacji
Zwracamy ogromną uwagę na to, aby stwarzać uczestniczkom atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu biznesowych kontaktów. W konferencji uczestniczy mnóstwo kobiet, każda z nich jest inna i wyjątkowa. Każda z kobiet jest dla siebie potencjalnym partnerem biznesowym.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA:

Chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do odcinków Przepisu na sukces Magdaleny Szewczuk.

Zostaw swój adres mailowy!

ZOBACZ, CZYM JESZCZE SIĘ ZAJMUJEMY:

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT