CAŁODNIOWA KONFERENCJA DLA KOBIET - SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-URODZINOWE

LADIES EVERY DAY

10.12.2017 | WROCŁAW
KUP BILET DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj jakość wydarzeń organizowanych przez Czerwoną Szpilkę!
Jeśli należysz do kobiet, które mają apetyt na życie – bądź z nami 10 grudnia!

Hotel Ibis Styles – Silver Conference Center
Wrocław, pl. Konstytucji 3 Maja 3

10.12.2017
10:00 – 19:00

5 ekspertów
Premiera książki „Buty na stole”
7 godzin wartościowej wiedzy
Urodzinowe niespodzianki

100 miejsc
w tym jedno specjalnie dla Ciebie!

CO CZEKA CIĘ PODCZAS KONFERENCJI?

MERYTORYCZNE WYKŁADY

Chciałabyś dowiedzieć się, jak zaplanować swoje życie aż 5 lat do przodu? A może zaczerpnąć nieco wiedzy na temat etykiety biznesowej? Z nami również skutecznie wypromujesz swoją markę w mediach społecznościowych, bo nasze panele wykładów to bogactwo wiedzy. Przyjdź i przekonaj się sama.

PREMIERA KSIĄŻKI BUTY NA STOLE

Wyczekiwana druga powieść Izabeli Jagosz oficjalnie ujrzy światło dzienne. Jeżeli interesują Cię dalsze losy Igi, sięgnij po drugą część powieści – “Buty na stole”. Ta historia zabierze Cię w podróż na drugi koniec świata, pokaże polską korpo-rzeczywistość, rozśmieszy do łez i zmusi do zadumy. Po sukcesie „Uczulonej na wino” możemy powiedzieć jedno – tę książkę po prostu trzeba przeczytać.

URODZINY CZERWONEJ SZPILKI

W grudniu także Czerwona Szpilka ma swoje małe święto. Obchodzimy wtedy urodziny tego projektu. To dla Was codziennie pracujemy nad tym, aby nasze logo i nazwa były kojarzone z wartościowymi konferencjami, spotkaniami w wyśmienitym gronie i wzbudzały uśmiech na twarzach otaczających nas kobiet! Chcemy niezmiennie Was motywować, inspirować, mobilizować do działania i dawać mnóstwo pozytywnej energii przez następne lata naszej działalności! Zapraszamy więc do wspólnego świętowania trzecich urodzin!

SPECJALIŚCI OD URODY

Większość kobiet używa makijażu na co dzień, aby podkreślić swoje walory i ukryć to, co nie chcemy, aby było widoczne. A już prawie każda z nas lubi pomalować się na specjalne okazje i wyjścia. Niewątpliwie jedną z tych nocy w roku, kiedy możemy szaleć z makijażem, jest sylwester! Wizażystki spod szyldu Douglas pokażą nam jak to właściwie zrobić, a specjalistki z Akademii Urody zaprezentują nam rytuał pielęgnacyjny w trzech krokach, który z pewnością przyda się każdej kobiecie.

PRELEGENCI

Magdalena Szewczuk
Magdalena Szewczuk

STAŃ SIĘ ARCHITEKTEM SWOJEGO ŻYCIA

Ten warsztat poprowadzi Magdalena Szewczuk, która od lat jest przykładem osoby, potrafiącej realizować swoje marzenia i przy tym pokazuje innym jak ważna jest odpowiedzialność, którą każdy z nas powinien wziąć za swoje życie.

Jeśli myślisz, że Ci się coś uda – to masz rację. Jeśli myślisz, że się nie uda – też masz rację. Ten znany paradoks potwierdza, że to TY (w dużej mierze) jesteś kowalem swojego losu i że prawie zawsze (poza sytuacjami losowymi) masz wybór. To raczej dobra wiadomość, choć może nie dla tych, którzy oczekują, że okoliczności zewnętrzne – jakaś siła wyższa, Bóg czy też łut szczęścia – zadecydują za nich.

Twoje życie – Twój wybór.

Magda to kobieta czynu, więc nie licz na nudny wykład, gdzie poznasz teorię, dlaczego warto zrobić swoją mapę skarbów. Podczas tego spotkania stworzysz swoją własną mapę marzeń. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, silnie oddziałując na Twoją podświadomość.

„Tego dnia nie tylko będziesz dobrze się bawić, ale wyślesz swoje zamówienie do wszechświata. A jak to się mówi zamówione-dostarczone”.

Kamil Szerszeński
Kamil Szerszeński

SOCIAL MEDIA W BIZNESIE

O tym jak Social Media mają się do biznesu i czy warto z nich korzystać opowie Kamil Szerszeński, certyfikowany Social Media Manager, który od kilku lat udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Podczas tego warsztatu dowiesz się m.in

 • Które portale społecznościowe będą najlepsze dla Twojej firmy
 • W jaki sposób komunikować się ze swoimi odbiorcami
 • O czym, jak i kiedy pisać posty
 • Komunikacja wizualna – czy warto wstawiać grafiki na stronę
 • Jak zwiększyć zasięgi i zaangażowanie Twoich odbiorców
 • Jakie są przydatne narzędzia i serwisy wspierające działania na Facebooku
Izabela Jagosz
Izabela Jagosz

RÓBMY SWOJE BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI

Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a jeszcze do niedawna na co dzień pracowała na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji. Chęci do pisania pojawiły się u niej już jak była nastolatką. Tworzyła wtedy wiersze i teksty piosenek, a po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim rozwinęła się w zawodzie dziennikarza. Stworzyła od podstaw lokalną rozgłośnię radiową; pisała felietony, reportaże, prowadziła wywiady. Podczas Ladies Every Day poza premierą jej drugiej książki „Buty na stole”, będziemy mieli okazję posłuchać jej motywacyjnego wystąpienia.

Mariola Franczak vel Zwarzynska, Elżbieta Stępień
Mariola Franczak vel Zwarzynska, Elżbieta Stępień

RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY W TRZECH KROKACH

Podczas wystąpienia szkoleniowców Akademii Urody zapoznamy Panie z krokami prawidłowej pielęgnacji twarzy prezentując wybrane kosmetyki z naszych marek. Podzielimy się swoja fachową wiedzą, doświadczeniem inspirując do świadomego doboru programów pielęgnacyjnych do potrzeb i kondycji cery.

Celem naszego wystąpienia jest zwiększenie świadomości  w doborze odpowiednich kosmetyków aby uzyskać oczekiwany efekt pielęgnacyjny i podnieść poziom satysfakcji z ich stosowania.

Marta Kaczmarski
Marta Kaczmarski

INSTAGRAM, JAKO EFEKTYWNE NARZĘDZIE REKLAMY

Nie ma znaczenia, czy jesteś artystą, przedsiębiorcą, czy wprowadzasz nowy produkt na rynek. Możesz tworzyć blog kosmetyczny, dietetyczny, prowadzić kwiaciarnię lub dostarczać usługi. W KAŻDYM Z TYCH PRZYPADKÓW INSTAGRAM MOŻE STAĆ SIĘ DLA CIEBIE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYM NARZĘDZIEM REKLAMY.

Od kiedy proste treści wizualne zaczęły cieszyć się dużym powodzeniem, INSTAGRAM STAŁ SIĘ WAŻNĄ PLATFORMĄ DLA BIZNESU I DOSKONAŁYM NARZĘDZIEM DO BUDOWANIA RELACJI Z KLIENTEM. JAK PROWADZIĆ ATRAKCYJNE KONTO NA INSTAGRAMIE I GROMADZIĆ LOJALNĄ PUBLICZNOŚĆ W OBRĘBIE SWOJEJ BRANŻY.

ZAPRASZAM NA KROTKI ROMANS Z INSTAGRAMEM, PODCZAS SPOTKANIA CZERWONEJ SZPILKI, KTÓRY MA SZANSĘ PRZERODZIĆ SIĘ W MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA.

Jadwiga Dębicka
Jadwiga Dębicka

ETYKIETA PRZY STOLE

Jadwiga Dębicka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów na temat etykiety, savoir-vivre’u i dobrych manier. Ukończyła w tym zakresie wiele kursów oraz jest dyplomowaną absolwentką warszawskiej Akademii Dyplomatycznej, a na co dzień prowadzi założoną przez siebie „Akademię Dobrych Manier”. Całkiem niedawno zdała także egzamin na Trenera Biznesu z Certyfikatem Amerykańskim.

Podczas Ladies Every Day podzieli się z nami swoją wiedzą z zakresu etykiety przy stole, dowiemy się m. in. jak zasiadać do stołu i korzystać z przygotowanych na nim sztućców i naczyń. Nie zabraknie także etykiety w biznesie, ponieważ dowiemy się co nieco na temat odpowiedniego wyglądu wizytówek i sposobu ich podawania… To niezbędna wiedza dla każdej przedsiębiorczej kobiety biznesu!

AGENDA

09:00 – 09:45 – Rejestracja uczestników i czas na networking

10:00 – Oficjalne rozpoczęcie konferencji

10:15 – 11:00 – Magdalena Szewczuk „Stań się architektem swojego życia” cz.1

11:00 – 11:20 – Przerwa kawowa

11:20 – 12:45 – Magdalena Szewczuk „Stań się architektem swojego życia” cz.2

12:45 – 13:00 – Przerwa networkingowa

13:00 – 13:30 – Jadwiga Dębicka „Etykieta przy stole”

13:30 – 13:45 – Trendy w makijażu sylwestrowym z Douglas 

13:45 – 14:45 – Przerwa na lunch

14:45 – 16:00 – Social Media w biznesie: Kamil Szerszeński – Facebook, Marta Kaczmarski – Instagram

16:00 – 16:30 – Akademia Urody „Rytuał pielęgnacyjny w trzech krokach”.

16:30 – 16:45 – Przerwa kawowa

16:45 – 18:30 – Izabela Jagosz wystąpienie motywacyjne „Róbmy swoje, bez względu na okoliczności!” oraz premiera książki „Buty na stole” i niespodzianki.

19:00 – Planowane zakończenie konferencji

BILETY

Wyprzedane

CENA ZAWIERA:

 • 7 godzin wykładów
 • networking
 • całodzienne przerwy kawowe
 • niespodzianki

Wyprzedane

CENA ZAWIERA:

 • 7 godzin wykładów
 • networking
 • całodzienne przerwy kawowe
 • Książkę „Buty na stole” Izabeli Jagosz
 • niespodzianki
 • giftpack
 • miejsca w pierwszych rzędach

PARTNERZY TEGO WYDARZENIA

akademia 04-1
logo Toyota Nowakowski Bielany_09_2017 _VECTOR-2
Blue Nature
Perfumeria Douglas: Perfumy i kosmetyki sklep online

PATRONI MEDIALNI

Lounge Magazyn | moda, kultura, lifestyle

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ NASZE KONFERENCJE

KONTAKT

Imię

Adres email

Treść wiadomości

Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności strony.

Udowodnij, że nie jesteś robotem wysyłającym spam*:

OSOBY DO KONTAKTU

BILETY / PŁATNOŚCI / FAKTURY / PAKIETY PARTNERSKIE / TARGI


Katarzyna Szewczuk
+48 519 193 626
 k.szewczuk@czerwonaszpilka.pl

KWESTIE ORGANIZACYJNE / KONTAKT DLA PRASY / PATRONATY MEDIALNE

Angela Semczuk
+48 790 444 534
 a.semczuk@czerwonaszpilka.pl

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT