Czerwona Szpilka w mieście to dwa rodzaje spotkań nastawionych na nawiązywanie i umacnianie biznesowych relacji.

Pierwsze z nich to biznesowe kolacje, które odbywają się zazwyczaj w godz. 19:00-23:00. Przebiegają w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymienianiu wniosków i doświadczeń oraz nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji. Są idealnym sposobem, by zaprezentować swoje usługi, poznać potrzeby swoich potencjalnych klientek oraz spędzić doskonały wieczór, w najlepszym towarzystwie.

Drugi rodzaj spotkań to „Czerwona Szpilka na luzie”. Są to spotkania dedykowane przedsiębiorczym kobietom, które prowadzą swoje firmy oraz kobietom, które mają apetyt na życie i w których drzemie gen przedsiębiorcy.

„Czerwona Szpilka na luzie” to cykliczne spotkania, podczas których będziesz mogła jeszcze lepiej poznać niezależne kobiety, które zdecydowały się na sukces. Podczas tych spotkań wychodzimy zza biurek, opuszczamy szklane biurowce i nastawiamy się głównie na integrację.  Każde spotkanie jest inne – pogramy razem w kręgle, urządzimy wycieczkę rowerową, pojedziemy do SPA… Zrobimy wszystko, na co tylko będziemy miały ochotę.

Tego typu spotkania pozwalają poznać się od prawdziwej strony. Ponieważ najlepsze biznesy zbudowane są na prawdziwych i szczerych relacjach.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA:

Chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do odcinków Przepisu na sukces Magdaleny Szewczuk.

Zostaw swój adres mailowy!

ZOBACZ, CZYM JESZCZE SIĘ ZAJMUJEMY:

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT