Czerwona Szpilka w mieście to dwa rodzaje spotkań nastawionych na nawiązywanie i umacnianie biznesowych relacji. Pierwsze z nich odbywają się w tygodniu w godzinach 16:30-21:30 – składają się z moderowanego networkingu, nastawionego na poszerzanie swojej sieci znajomości oraz części merytorycznej, podczas której uczestnicy mają możliwość wysłuchania godzinnego wykładu eksperta. Dodatkowo podczas spotkania odbywa się panel „Biznes z pasją” – podczas którego występują charyzmatyczne osoby, które podczas wystąpienia dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat prowadzenia własnej działalności.

Drugi rodzaj spotkań z cyklu Czerwona Szpilka w mieście to kobiece spotkania przy winie i dobrym jedzeniu. Odbywają się w godz. 19:00-22:00, w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymienianiu wniosków i doświadczeń oraz nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA:

Chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do odcinków Przepisu na sukces Magdaleny Szewczuk.

Zostaw swój adres mailowy!

ZOBACZ, CZYM JESZCZE SIĘ ZAJMUJEMY:

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT